• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про стан виконання заходів та проектів, повязаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням обєкта "Укриття" на екологічно безпечну систему

Міністерство надзвичайних ситуацій України | Рішення від 10.04.2012 № 13
Реквізити
  • Видавник: Міністерство надзвичайних ситуацій України
  • Тип: Рішення
  • Дата: 10.04.2012
  • Номер: 13
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство надзвичайних ситуацій України
  • Тип: Рішення
  • Дата: 10.04.2012
  • Номер: 13
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
10.04.2012 № 13
Про стан виконання заходів та проектів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему
( Рішення оголошено для виконання Наказом Міністерства надзвичайних ситуацій № 695 від 12.04.2012 )
Розглянувши інформацію про стан виконання заходів та проектів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, колегія відмічає, що виконання проектів на майданчику ЧАЕС ведеться відповідно до намічених графіків.
Державне агентство впродовж звітного періоду забезпечило державне управління щодо зняття з експлуатації блоків Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему відповідно до пріоритетів діяльності у межах видатків Державного бюджету України на 2012 рік .
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію про стан виконання заходів та проектів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему взяти до відома.
2. Державному агентству України з управління зоною відчуження (Холоша В.І.):
2.1. Посилити контроль за виконанням заходів, пов'язаних із зняттям з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворенням об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, у межах видатків, передбачених Державним бюджетом України на 2012 рік та проектів, які виконуються за рахунок міжнародної технічної допомоги.
2.2. Забезпечити постійний моніторинг за наповненням коштами Чорнобильського фонду "Укриття" та Рахунку ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку.
3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Міністр,
голова колегії

В. Балога
( Текст взято з сайту МНС України http://www.mns.gov.ua/ )