N 11/4-10-7418-ЕП від 20.08.2002 |
Заступник Голови Служби | П.Пашко |
N 11/4-10-7418-ЕП від 20.08.2002 |
Заступник Голови Служби | П.Пашко |
від редакції «Дебет-Кредит»
ТОВ була заснована у 2021 р. Засновник - американська корпорація (100%). Між дочірньою та материнською компанією немає жодних госпоперацій, окрім як внесення статутного капіталу. Чи має українська ТОВ подати повідомлення про участь у МГК? Які мають бути критерії для цього? Материнська компанія не подає CbC Report, виручка компанії менше 750 млн євро. Чи застосовуються штрафні санкції за неподання повідомлення та чи можна застосувати пп. 112.8.1 ПКУ щодо спливу строків давності?
Українське ТОВ нарахувало дивіденди за 1 квартал 2025 р. юрособі-нерезиденту з Люксембургу (S.A.), яка володіє 100% капіталу ТОВ. Чи може ТОВ не утримувати податок на доходи нерезидентів 15% з суми дивідендів, якщо буде отримано довідку про резидентство компанії в Люксембурзі, посилаючись на Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування? Чи може ТОВ застосувати знижену ставку податку 5%, передбачену Конвенцією?
ТОВ має статутний капітал 3 млн грн, з яких погашено 2359250 грн, а не погашено 640750 грн. Товариство прийняло рішення зменшити статутний капітал до 2 млн грн. Як правильно відобразити зменшення статутного капіталу в бухгобліку? Які бухгалтерські проведення необхідно здійснити для оформлення зменшення статутного капіталу з 3 млн грн до 2 млн грн?
Податкова декларація платника єдиного податку ІІІ групи - юридичної особи подається в електронному вигляді за ідентифікатором форми J0103509
ТОВ - платник ПДВ та податку на прибуток є замовником будівництва житлового будинку з вбудованими комерційними приміщеннями за договором підряду і майбутнім власником будинку. Товариство отримує аванси за договорами резервування майбутніх об'єктів нерухомості від покупців квартир, реєструє ПН та оплачує будівельні роботи та матеріали. Чи зобов'язане ТОВ обрати касовий метод обліку? Які наслідки можуть бути, якщо ТОВ не застосовуватиме касовий метод?
Лектор: Губіна І.А.
Лектор: Самарченко О.Р.
Лектор: Бірюченко В.В.
Лектор: Величко В.В.
сервіс надано OpenDataBot