• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок відкриття приватизаційних депозитних рахунків і здійснення з них платежів

Національний банк України , Відкрите акціонерне товариство "Державний ощадний банк України"  | Лист від 04.04.1993 № 16006/27-03 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Національний банк України , Відкрите акціонерне товариство "Державний ощадний банк України"
  • Тип: Лист
  • Дата: 04.04.1993
  • Номер: 16006/27-03
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національний банк України , Відкрите акціонерне товариство "Державний ощадний банк України"
  • Тип: Лист
  • Дата: 04.04.1993
  • Номер: 16006/27-03
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК
УКРАЇНИ
Л И С Т
N 16006/27-03 від 04.04.93
м.Київ
( Лист втратив чинність на підставі Постанови Нацбанку N 179 від 27.04.2000 )
Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок відкриття приватизаційних депозитних рахунків і здійснення з них платежів
Національний і Ощадний банки України вносять слідуючі зміни і доповнення до Положення про порядок відкриття приватизаційних депозитних рахунків і здійснення з них платежів від 15 березня 1993 року N 30.
Абзац п'ятий на сторінці 3 викласти в такій редакції:
"Списки громадян, які мають право на відкриття приватизаційних депозитних рахунків, подаються районними комісіями по складанню та уточненню списків відділенням банку до 30 травня 1993 року. Список повинен бути пронумерований, прошнурований, підписаний головою комісії та скріплений печаткою. Форма списку, затверджена постановою Кабінету Міністрів україни від 25 листопада 1992 року N 656".
Абзац перший на сторінці 4 викласти в такій редакції:
"Клієнт може здійснювати операції по депозитних рахунках як особисто, так і через представника. Представником клієнта є особа, яка має письмове повноваження - доручення, оформлене згідно діючого законодавства. Доручення дає право представнику клієнта представляти інтереси клієнта в організаціях (установах) і здійснювати операції по депозитних рахунках тільки на користь клієнта з проставленням відмітки про відкриття депозитного рахунка у паспорті клієнта".
Абзац сьомий на сторінці 5 викласти в такій редакції:
"Якщо платіжне доручення оформлене правильно, то працівник банку здійснює операцію по стягуванню державного мита. Державне мито за видачу приватизаційних паперів стягується при здійсненні першого видатку з депозитного рахунка у розмірі 0,3 відсотка від номінального значення приватизаційних паперів. Працівник банку пропонує клієнту внести суму державного мита, після прийняття коштів їх перелічує і записує суму у касовий ордер ф. N 55, який у разі необхідності може використовуватися виключно для обліку коштів по стягненню мита. Якщо у відділенні банку немає у наявності ордерів ф. N 55, то у роботі можна використовувати ордери ф. N 53. Прийняття мита від клієнта, на розсуд керуючого відділенням, може здійснювати касир за встановленим порядком".
Абзац третій на сторінці 9 викласти в такій редакції:
"Надалі працівник банку підписує операційні щоденники, обандеролює платіжні доручення окремо за кожним видом операцій за примірниками. Працівник банку на бандеролі проставляє номер установи банку, дату здійснення операцій, кількість платіжних доручень, загальну суму бандеролі, свій підпис. Складає ордери ф. N 63 окремо на загальні суми за розрахунками на приватизацію майна і житла. Записує зазначені суми у перший розділ додатка до операційного щоденника ф. N 25-а".
В розділ 4. "Порядок обліку операцій за приватизаційними депозитними рахунками" внести слідуюче доповнення:
"Стягнуті суми державного мита по майновим сертифікатам і житловим чекам відносяться на К/т рахунка N 83 з подальшим перерахуванням в місцевий бюджет".
Перший заступник Голови Правління
Національного банку України
Голова Правління
Ощадного банку України

В.С.Стельмах

А.А.Колесніков