• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Щодо імпорту в Україну ламп електричних

Державна митна служба України  | Лист від 24.09.1999 № 14/1-3052-ЕП | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державна митна служба України
  • Тип: Лист
  • Дата: 24.09.1999
  • Номер: 14/1-3052-ЕП
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державна митна служба України
  • Тип: Лист
  • Дата: 24.09.1999
  • Номер: 14/1-3052-ЕП
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
N 14/1-3052-ЕП від 24.09.99
м.Київ
Начальникам регіональних
митниць
Начальникам митниць
( Лист втратив чинність на підставі Листа Державної митної служби N 11/1-14/14418-ЕП від 15.11.2005 )
На виконання Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі N 5/99 від 5 серпня 1999 року "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну ламп електричних походженням з Республіки Білорусь, Республіки Польща, Російської Федерації та Угорської Республіки" повідомляємо наступне.
Відповідно до Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі N 5/99 від 5 серпня 1999 року установлюються спеціальні заходи щодо імпорту в Україну ламп електричних походженням з Республіки Білорусь, Республіки Польща, Російської Федерації та Угорської Республіки. Зазначені спеціальні заходи застосовуються щодо:
1) ламп розжарювання електричних герметичних спрямованого світла для цивільної авіації та інші, що класифікуються згідно з ТН ЗЕД за кодом 8539 10;
2) ламп розжарювання електричних інших, потужністю не більше 200 Вт і напругою більше 100 В, що класифікуються згідно з ТН ЗЕД за кодом 8539 22900;
3) ламп розжарювання електричних інших, потужністю не більше 200 Вт і напругою не більше 100 В (у тому числі мініатюрні), що класифікуються згідно з ТН ЗЕД за кодом 8539 29990.
Спеціальні заходи щодо зазначених товарів застосовуються шляхом запровадження квотування імпорту їх в Україну. Річний обсяг квоти становить 3,9 млн. шт. Строк застосування спеціальних заходів починається від дати набрання чинності зазначеного рішення (опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" N 154 від 18.08.99 і набирає чинності з дня його опублікування) і закінчується 21 травня 2003 року.
Квотування імпорту в Україну зазначених ламп електричних здійснюється шляхом видачі Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України спеціальних ліцензій.
Мінімальною партією ламп електричних походженням з Республіки Білорусь, Республіки Польща, Російської Федерації та Угорської Республіки, які можуть бути ввезені (переслані) на митну територію України, без пред'явлення спеціальної ліцензії, фізичними особами та (або) надходити на митну територію України на адресу фізичних осіб, є дев'ять ламп електричних
У разі, коли ввозяться (пересилаються) фізичними особами на митну територію України та (або) надходять на митну територію України на адресу фізичних осіб, зазначені вище лампи електричні, у кількості, яка перевищує мінімальну партію, таке ввезення, пересилання, надходження на митну територію повинно супроводжуватись спеціальною ліцензією, виданою Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України.
Термін дії спеціальної ліцензії на митній території України - 90 днів від дати її підписання, за винятком випадків, коли закінчується відповідний річний період або термін зазначений у підпункті 5.3.13 зазначеного Рішення, відповідно до якого заяви стосовно перенесення невикористаних залишків річної спеціальної квоти можуть подаватися з 1 по 31 січня відповідного річного періоду, а ввезення в Україну за спеціальними ліцензіями, виданими з метою використання таких залишків, - з 1 січня до 31 березня такого річного періоду. При цьому перенесення невикористаних залишків річної квоти допускається у межах 6% від річного обсягу спеціальної квоти.
Ввезення ламп електричних на митну територію України з Республіки Білорусь, Республіки Польща, Російської Федерації та Угорської Республіки без спеціальних ліцензій заборонено, за винятком випадків, зазначених у абзаці восьмому цього листа.
Також забороняється ввезення ламп електричних (незалежно від партії) з зазначених країн у разі, коли відсутнє маркування товару "Зроблено в ... (країна походження)" та товарний знак виробника.
Перший заступник Голови Служби О.Єгоров