• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про співробітництво між Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та Національним агентством з питань запобігання корупції

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення  | Рішення від 06.12.2018 № 2136
Реквізити
  • Видавник: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
  • Тип: Рішення
  • Дата: 06.12.2018
  • Номер: 2136
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
  • Тип: Рішення
  • Дата: 06.12.2018
  • Номер: 2136
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ
06.12.2018№ 2136
Про співробітництво між Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та Національним агентством з питань запобігання корупції
Розглянувши та обговоривши звернення Національного агентства з питань запобігання корупції від 26.11.2018 № 50-13/56608/18 щодо підписання Меморандуму про взаєморозуміння, співпрацю та обмін інформацією між Національним агентством з питань запобігання корупції та Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та проект відповідного Меморандуму, Національна рада
вирішила:
1. Схвалити проект Меморандуму про взаєморозуміння, співпрацю та обмін інформацією між Національним агентством з питань запобігання корупції та Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, що додається.
2. Уповноважити Голову Національної ради Артеменка Юрія Анатолійовича на підписання Меморандуму, проект якого схвалено пунктом 1 цього рішення.
3. Виконання цього рішення покласти на управління контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне управління.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради Ю. Артеменка.
Голова Національної радиЮ. Артеменко
Відповідальний секретарО. Ільяшенко
Протокол № 35
СХВАЛЕНО
Рішення Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення
06.12.2018 № 2136
ПРОЕКТ
МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння, співпрацю та обмін інформацією між Національним агентством з питань запобігання корупції та Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення
м. Київ "___" __________ 2018 року
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (далі -Національна рада) в особі Голови Артеменка Юрія Анатолійовича, який діє на підставі Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", та Національне агентство з питань запобігання корупції (далі -Національне агентство) в особі Голови Мангула Олександра Анатолійовича, який діє на підставі Закону України "Про запобігання корупції" (надалі іменовані Сторони), уклали цей Меморандум про таке.
1. Мета та загальні положення
1.2. Метою цього Меморандуму є консолідація, в межах компетенції, зусиль сторін, спрямованих на співпрацю Сторін, для забезпечення дотримання вимог виборчого та антикорупційного законодавства у сфері телерадіомовлення.
1.3. Цей Меморандум слід розглядати як основу для розробки подальших заходів, спрямованих на розвиток взаємодії і співробітництва Сторін у межах повноважень, визначених Конституцією та законами України.
1.4. Цей Меморандум є документом, на підставі якого Сторони можуть здійснювати координацію своїх дій для досягнення мети, встановленої цим Меморандумом.
1.5. Сторони діють відповідно до цього Меморандуму, а також відповідно до інших угод та/або договорів, які можуть бути укладені між Сторонами в розвиток цього Меморандуму.
1.6. Сторони мають намір забезпечувати одна одній всебічну підтримку для розвитку співробітництва згідно з положеннями цього Меморандуму та інформувати одна одну про заходи, спрямовані на його розвиток.
2. Напрями співробітництва
2.1. Задля досягнення мети цього Меморандуму, відповідно до своїх повноважень та у межах наявних ресурсів, Сторони співпрацюють у сфері інформаційного обміну на стадіях збору, обробки та аналізу інформації, що є у їх розпорядженні і може свідчити про порушення положень Законів України "Про запобігання корупції", "Про політичні партії в Україні", "Про телебачення і радіомовлення", "Про вибори Президента України", "Про вибори народних депутатів України", "Про місцеві вибори" тощо.
2.2. Сторони дійшли спільної згоди про те, що співробітництво буде реалізовуватися із врахуванням повноважень Сторін в таких напрямках:
1) надання Сторонами одна одній документів, направлення звернень, запитів, листів про надання інформації в порядку, визначеному законодавством;
2) обмін інформацією Сторін на відповідні запити щодо використання ефірного часу замовниками політичної, соціальної реклами в рамках здійснення державного контролю за додержанням встановлених законом обмежень щодо фінансування політичних партій, агітації з всеукраїнського або місцевого референдуму, законним та цільовим використанням політичними партіями коштів, виділених з державного бюджету на фінансування їх статутної діяльності, повнотою та достовірністю відомостей, що включені до поданих звітів партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів на загальнодержавних та місцевих виборах, з урахуванням положень законодавства щодо інформації з обмеженим доступом;
3) здійснення Сторонами моніторингу передвиборної агітації суб'єктів виборчого процесу, надання на відповідні запити доступу до копій (записів) програм і передач, що виходять в ефірі телерадіоорганізацій, надання на запити іншої інформації, яка стала відома під час виконання передбачених законодавством повноважень, з урахуванням положень законодавства щодо інформації з обмеженим доступом;
4) проведення спільних двосторонніх і багатосторонніх зустрічей, навчальних заходів, конференцій з метою розгляду найбільш актуальних проблем, які виникають під час реалізації Сторонами своїх повноважень;
5) надання Сторонами одна одній інформації про виявлені під час здійснення своїх повноважень причини та умови, що сприяють правопорушенням у сфері контролю, що належить до компетенції Сторін, про вжиті з метою усунення таких причин та умов заходи.
3. Зобов'язання Сторін
3.1. Сторони визнають одна одну самостійними установами, не мають права втручатися в діяльність одна одної з питань реалізації законодавчо закріплених за ними повноважень.
3.2. Взаємні права та обов'язки Сторін за цим Меморандумом не обмежують визначені законодавством повноваження Сторін.
3.3. Сторони домовилися забезпечувати належний захист, відповідно до законодавства, інформації з обмеженим доступом, яка буде отримана в межах співробітництва.
3.4. У разі суперечностей між актами законодавства України та цим Меморандумом застосовуються акти законодавства України відповідно до їх юридичної сили.
3.5. Сторони домовилися не розголошувати інформацію, отриману в рамках співпраці, відповідно до цього Меморандуму, не передавати третім особам, крім випадків, встановлених законодавством.
4. Строк дії Меморандуму
4.1. Цей Меморандум набирає чинності з дня його підписання уповноваженими представниками Сторін та діє до 31 грудня 2019 року за умови, що жодна зі Сторін не заявить письмовим повідомленням про свій намір припинити його дію.
5. Інші положення
5.1. Цей Меморандум вчинено у місті Києві у двох примірниках, кожний українською мовою (по одному примірнику для кожної зі Сторін, що мають однакову юридичну силу).
5.2. За згодою Сторін до цього Меморандуму можуть вноситися зміни та доповнення, оформлені протоколами, що є невід'ємною частиною цього Меморандуму.
5.3. Будь-які спірні питання щодо тлумачення або застосування положень цього Меморандуму вирішуються Сторонами шляхом консультацій та досягнення взаємної згоди.
Національна рада України з питань
телебачення і радіомовлення вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601
Голова
Національне агентство з питань запобігання
корупції бульвар Дружби народів, 28, м. Київ, 01103
Голова
_____________ /Ю.А. Артеменко_____________ /О.А. Мангул
(Текст взято з сайту Нацради телерадіомовлення http://www.nrada.gov.ua/)