• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про переліки обєктів, на яких здійснюється митний контроль за обсягами природного газу, що переміщується через митний кордон України

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" , Державна митна служба України  | Наказ, Перелік, Інструкція від 25.01.2000 № 21/37 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" , Державна митна служба України
  • Тип: Наказ, Перелік, Інструкція
  • Дата: 25.01.2000
  • Номер: 21/37
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" , Державна митна служба України
  • Тип: Наказ, Перелік, Інструкція
  • Дата: 25.01.2000
  • Номер: 21/37
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ
"НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 21/37 від 25.01.2000
м. Київ
( Наказ скасовано на підставі Наказу Державної митної служби N 977/354 від 08.09.2008 )
Про переліки об'єктів, на яких здійснюється митний контроль за обсягами природного газу, що переміщується через митний кордон України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом НАК "Нафтогаз України" N 151/274 від 12.05.2000 Наказом Державної митної служби N 63/173 від 12.03.2001 Наказом НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.07.99 N 726-р та керуючись Законом України "Про митну справу", положеннями Митного кодексу України, "Порядком митного контролю та митного оформлення природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом", затвердженим наказом Державної митної служби України (ДМСУ) від 17.08.98 N 511, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.12.98 р. N 768/3208,
НАКАЗУЄМО:
1. Ввести в дію "Тимчасову інструкцію по здійсненню фактичного контролю природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом", затверджену ДМСУ та Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" 09.08.99 (додаток 1).
2. Затвердити Перелік газовимірювальних та газорозподільчих станцій, розміщених біля кордону України (додаток 2), на яких встановити зони митного контролю природного газу, що переміщується через митний кордон України.
3. Затвердити Перелік пунктів технічного приймання-передачі газу між українськими та іноземними перевізниками, розміщених поза митним кордоном України, (додаток 3), а також Перелік споживачів газу Російської Федерації та Республіки Білорусь, які розташовані між пунктами, наведеними у додатку 3 і митним кордоном України (додаток 6).
4. Затвердити Перелік підземних сховищ газу (додаток 4).
5. НАК "Нафтогаз України" не пізніше 15 числа кожного місяця, що слідує за звітним, надавати Центральній енергетичній митниці (ЦЕМ) оригінали актів приймання-передачі природного газу, підписаних у пунктах приймання газу в систему газопроводів України українським та іноземним перевізниками.
6. Митний контроль за фактичними обсягами природного газу, що переміщується через митний кордон України, проводити в зонах митного контролю, наведеними у додатку 2, враховуючи систему газопроводів-відводів, які перетинають кордон Молдова/Україна (додаток 6).
7. Затвердити схему розміщення прикордонних газовимірювальних станцій (ГВС) (додаток 7 (відсутній) та схему подачі газу Республіці Молдова (додаток 8 (відсутній).
8. Начальникам регіональних митниць (додаток 9), у зоні діяльності яких розташовані ГВС та газорозподільчі станції (ГРС), забезпечити контроль за фактичними обсягами та якістю природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом.
Не пізніше наступного дня після підписання згідно з термінами, визначеними Технічною угодою на поточний рік, передавати ЦЕМ факсимільним зв'язком копії підписаних актів приймання-передачі та копії сертифікатів якості з проставленим штампом "Під митним контролем".
9. Управлінню організації митного контролю ДМСУ (Більчук О.С.), Управлінню міждержавниих зв'язків ДМСУ (Грабовський О.Б.), Департаменту зовнішньоекономічної діяльності НАК "Нафтогаз України" (Гриник О.Г.) у місячний термін опрацювати можливість митного контролю за фактичними обсягами природного газу, що надходить на митну територію України, приймання-передача якого здійснюється на ГВС та ГРС, розташованих за межами митної території України.
10. ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України" в установленому порядку забезпечити доступ посадових осіб митних органів на територію і в приміщення ГВС та ГРС, наведених у додатку 2, для здійснення фактичного митного контролю.
11. НАК "Нафтогаз України" надавати ЦЕМ відомості про введення в експлуатацію нових вузлів обліку природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом.
12. Всі зміни до цього наказу вносяться в письмовій формі як додаток за взаємною згодою сторін.
13. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови ДМСУ Соболя І.М. та першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Діденка І.М.
Голова правління Національної
акціонерної компанії "Нафтогаз України"
Голова Державної
митної служби України

І.М.Бакай

Ю.П.Соловков
Додаток 1
до спільного Наказу ДМСУ та НАК
"Нафтогаз України" "Про перелік
об'єктів, на яких здійснюється
митний контроль за обсягами
природного газу, що переміщується
через митний кордон України"
Затверджую Затверджую
Голова Державної митної Голова правління
служби України Національної акціонерної
___________ Ю.П.Соловков компанії "Нафтогаз України"
09 серпня 1999 р. _____________ І.М.Бакай
28 липня 1999 р.
Тимчасова інструкція
по здійсненню фактичного контролю природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом
Інструкція по здійсненню фактичного контролю природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом (далі - Інструкція) встановлює єдиний порядок здійснення фактичного контролю природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом, та визначає обов'язки посадових осіб митних органів під час його здійснення.
Інструкція не змінює існуючого технологічного процесу транспортування природного газу та порядку його обліку.
Терміни, що вживаються в інструкції:
- "газ" - природний газ, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом;
- "газовимірювальні прилади" (далі - ГВП) - прилади чи інше обладнання, що використовуються для визначення кількості газу та його якісних показників;
- "пункти прийому-передачі" (далі - ПППГ) - газовимірювальні станції (ГВС), пункти вимірювання витрати газу (далі - ПВВГ), на яких встановлені ГВП та здійснюється прийом-передача газу у відповідності з "Техническим соглашением" (далі - "Технічна угода");
- "пункти пропуску газу через митний кордон України" (далі - ППГ) - найближчі до кордону України ГВС та ПВВГ, на яких здійснюється фактичний контроль природного газу, що перетинає митний кордон України трубопровідним транспортом;
( Абзац восьмий преамбули із змінами, внесеними згідно з Наказом НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
- "документація ПППГ" - місячні акти приймання-передачі та місячні сертифікати якості газу;
- "зона митного контролю"- визначена на митному кордоні України або в інших місцях територія, в межах якої митниця здійснює митний контроль;
- "засувна арматура"- крани, засувки і т.п. технологічне обладнання , яке входить до складу ПППГ і підпадає під митне забезпечення;
- "митне забезпечення" - засвідчення митними органами проведення митного оформлення товарів та інших предметів, щодо яких установлено відповідний митний режим, яке включає проставляння уповноваженими особами митниці номерного штампа "Під митним контролем", особистої номерної печатки, тощо, а також пломбування транспортних засобів, тари та інших ємностей, в яких перемішується товар.
1. Загальні положення
1.1. Фактичний контроль - це комплекс заходів, спрямованих на:
- запобігання несанкціонованого доступу до приладів вимірювання кількості та якості встановлених на ПППГ, по яких здійснюється прийом-передача газу;
- здійснення обліку кількості газу та контролю за його якістю;
- здійснення контролю за документацією ПВВГ;
1.2. Несанкціонований доступ:
- здійснення контролю за веденням обліку кількості газу та контролю за його якістю при передачі-прийому на ПППГ;
- здійснення контролю за веденням документації ПППГ.
1.3. Фактичний контроль здійснюється посадовими особами митниць в зонах митного контролю газу, що розташовані в зонах діяльності цих митниць.
Зони митного контролю газу встановлюються Державною митною службою України на території ПППГ.
Пункти пропуску газу визначаються Центральною енергетичною митницею, узгоджуються з керівництвом газотранспортного підприємства та затверджуються Державною митною службою України.
1.4. Фактичний контроль газу здійснюється відповідно до діючого митного законодавства та цієї інструкції.
2. Порядок здійснення фактичного контролю газу
2.1. До здійснення фактичного контролю газу допускаються виключно посадові особи митного органу, які призначені наказом керівника цього митного органу.
2.2. Особи, які призначені для здійснення фактичного контролю газу повинні бути ознайомлені під розпис з Правилами безпеки при експлуатації об'єктів та пожежної безпеки, що діють на підприємствах газового комплексу.
Відповідальність за проведення з посадовими особами інструктажу та дотримання ними вимог техніки безпеки при експлуатації об'єктів і пожежної безпеки несе керівник митного органу, в підпорядкованості якого знаходяться ці особи в обсязі, що відповідає здійснюваній роботі.
2.3. Працівники митного органу щоразу перед початком роботи на газовому об'єкті проходять інструктаж з газової безпеки з урахуванням особливостей об'єкта, на якому їм доведеться працювати. Інструктаж проводить і оформляє в журналі інструктажу з підписами осіб, яких інструктують і особи, яка проводить інструктаж, керівник (начальник зміни) газового об'єкта.
2.4. Підготовка робочого органу і допуск до роботи на газових об'єктах працівників митного органу здійснюється працівниками експлуатаційної організації.
2.5. У разі порушення працівниками митного органу діючих на газовому об'єкті Правил технічної, пожежної та безпечної експлуатації, посадові особи газового об'єкту зобов'язані заборонити подальше виконання ними робіт, про що повідомити керівництво митного органу.
2.6. Періодичність здійснення фактичного контролю встановлюється Центральною енергетичною митницею окремо для кожного ПВВГ та доводиться до відома керівництва ПППГ;
2.7. Фактичний контроль газу здійснюється посадовими особами митних органів в присутності відповідальних осіб ПППГ у наступному порядку:
- Перевірка цілісності митного забезпечення, накладеного на ГВП та засувну арматуру;
- Контроль за веденням вимірювань кількості і якості газу та перевірка достовірності інформації про кількість та якість газу в документації ПППГ;
- Накладання митного забезпечення у вигляді штампу "Під митним контролем" на документації ПВВГ;
- Накладання митного забезпечення у вигляді пломб на ГВП та засувну арматуру у порядку, передбаченому цією Інструкцією;
3. Порядок накладання та знімання митного забезпечення
3.1. Накладання митного забезпечення у вигляді пломб на ГВП та засувну арматуру здійснюється в узгоджених місцях, передбачених для пломбування, виключно посадовими особами митних органів, які здійснюють фактичний контроль газу в присутності відповідальних осіб ПВВГ.
3.2. Періодичність накладання митного забезпечення на ГВП та засувну арматуру встановлюється Центральною енергетичною митницею окремо для кожного ПВВГ та ставиться до відома керівництва ПППГ.
3.3. Знімання митного забезпечення у вигляді пломб з ГВП чи засувної арматури здійснюється:
- посадовими особами митних органів, які здійснюють фактичний контроль газу в присутності відповідальних осіб ПВВГ;
- при необхідності проведення ремонтних чи профілактичних робіт - відповідальними особами ПВВГ з дозволу керівника митного органу, чи особи, яка його замилує.
Про необхідності знімання пломб з ГВП та засувної арматури керівництво ПВВГ за дві доби сповіщає митний орган, що здійснює фактичний контроль газу.
Митне забезпечення накладається після закінчення ремонтних чи профілактичних робіт протягом одного дня після їх закінчення.
Про закінчення ремонтних чи профілактичних робіт керівництво ПВВГ зобов'язане сповістити в письмовій формі митний орган, що здійснює фактичний контроль.
В разі реальної погрози порушення технологічного процесу - без дозволу митних органів.
При цьому, керівництво ПВВГ зобов'язано терміново сповістити митний орган, що здійснює фактичний контроль газу, про знімання митного забезпечення та викласти у письмовій формі причини знімання не пізніше наступного дня після знімання.
3.4. При черговому накладанні чи зніманні митного забезпечення у вигляді пломб особами, які здійснюють фактичний контроль газу та відповідальними особами ПВВГ складається акт за встановленою формою (додаток 1,2). Зразок встановлених пломб відображається в акті.
3.5. Накладання митного забезпечення у вигляді штампу "Під митним контролем" на документації ПВВГ, що містить відомості про кількість газу та його якісні показники, здійснюється виключно посадовими особами митних органів, що здійснюють фактичний контроль газу в присутності відповідальних осіб ПВВГ.
3.6. Відповідальність за збереження митного забезпечення несе керівник ПВВГ.
4. Обов'язки посадових осіб митних органів, що здійснюють фактичний контроль газу
При здійсненні чергового фактичного контролю газу посадові особи митних органів зобов'язані:
4.1. суворо дотримуватись вимог цієї інструкції;
4.2. суворо дотримуватись вимог Правил безпеки при експлуатації об'єктів та пожежної безпеки, що діють на підприємствах газового комплексу;
4.3. перевірити цілісність митного забезпечення, накладеного на ГВП та засувну арматуру під час попереднього фактичного контролю;
4.4. здійснити контроль за веденням вимірювань кількості та якості газу на ПППГ;
4.5. перевірити правильність складання та ведення документації ПППГ;
4.6. перевірити відповідність якісних показників газу вимогам "Технічної угоди";
4.7. накласти митне забезпечення у вигляді штампу "Під митним контролем" на документах ПВВГ, що містять відомості про кількість газу та його якісні показники;
4.8. зняти старе та накласти нове митне забезпечення у вигляді пломб на ГВГТ та засувну арматуру;
4.9. разом з відповідальними особами ПВВГ скласти акти про зняття/накладання митного забезпечення;
4.10. отримати додаткову інформацію, необхідну для здійснення фактичного контролю газу від працівників ПВВГ;
4.11. доповісти керівнику свого підрозділу про здійснення фактичного контролю газу та його результати;
4.12. при наявності ПЕВМ, складає електронну копію звіту про результати фактичного контролю та вносить й до електронної бази даних;
5. Прикінцеві положення
5.1. Митний орган, що здійснює фактичний контроль газу зобов'язаний:
- направляти на адресу Центральної енергетичної митниці звіт про результати фактичного контролю газу за звітний період та його електронну копію.
Звіт завіряється особистою номерною печаткою особи, яка його здійснювала та підписується керівником митного органу.
Звіт та його електронна копія направляється не пізніше другого дня періоду, що слідує за звітним;
- терміново сповіщати Центральну енергетичну митницю про всі події, що трапились при здійсненні фактичного контролю газу;
- протягом доби сповіщати Центральну енергетичну митницю про випадки позачергового знімання митного забезпечення з ГВП чи засувної арматури;
- терміново сповіщати Центральну енергетичну митницю про випадки невідповідності кількісно-якісних показників газу, знятих з ГВП відомостям, внесеним до документації ПВВГ, а також про випадки невідповідності кількісно-якісних показників газу вимогам ТУ та ДЕСТів, що діють на об'єктах газового комплексу України.
- контролювати виконання особами, які призначені для здійснення фактичного контролю, вимог цієї Інструкції.
- щорічно направляти керівництву ПВВГ перелік осіб, які призначені для здійснення фактичного контролю.
5.2. Керівництво ПВВГ під час здійснення посадовими особами митних органів фактичного контролю газу зобов'язано:
- допускати на територію ПВВГ посадових осіб митних органів;
- не перешкоджувати доступу посадових осіб митних органів до ГВП, засувної арматури та іншого необхідного обладнання;
- надавати посадовим особам митних органів всю необхідну інформацію та документацію;
- складати разом з посадовими особами митних органів всі необхідні документи, визначені цією Інструкцією;
- надавати пояснення та необхідні роз'яснення у випадках передбачених цією Інструкцією.
( Додаток 1 (Перелік газовимірювальних та газорозподільних станцій розміщених біля кордону на території України) виключено на підставі Наказу НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
Додаток 1
до "Тимчасової інструкції
по здійсненню фактичного контролю
природного газу, що переміщується
через митний кордон України
трубопровідним транспортом"
АКТ про накладання пломб митного органу на газовимірювальні прилади та засувну арматуру
Мною (нами) _________________________________________________
(посада, П.І.Б. посадової особи митного органу)
за участю
__________________________________________________________________
(посада, ПІБ працівника пункту приймання-передачі чи пункту
пропуску природного газу через митний кордон України)
__________________________________________________________________
склали цей акт у тому, що (число, місяць,рік)
на
__________________________________________________________________
(найменування газовимірювальних приладів та засувної арматури)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
здійснено накладання пломб.
Вищезазначені газовимірювальні прилади та засувна арматура
знаходяться під митним контролем _________________________________
(найменування митного органу)
Зняття пломб з газовимірювальних приладів та засувної арматури повинно здійснюватися тільки за погодженням з керівництвом митного органу та в присутності посадової особи митного органу.
Службовий телефон оперативного чергового митного
органу_______________
_______________________________ _____________ ___________
(посадова особа митного органу) (підпис, ОНП) (ПІБ)
_______________________________ _____________ ___________
(представник пункту (підпис) (ПІБ)
приймання-передачі газу)
( Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
Додаток 2
до "Тимчасової інструкції
по здійсненню фактичного контролю
природного газу, що переміщується
через митний кордон України
трубопровідним транспортом"
АКТ про зняття пломб митного органу
Мною (нами) _________________________________________________
(посада, П.І.Б. посадової особи митного органу)
за участю
__________________________________________________________________
(посада, ПіБ працівника пункту приймання-передачі чи пункту
пропуску природного газу через митний кордон України)
__________________________________________________________________
склали цей акт у тому, що ________________________________________
(число, місяць, рік)
на
__________________________________________________________________
(найменування пункту пропуску чи приймання-передачі природного
газу)
здійснено зняття пломб митного органу з приладів вимірювання газу
та засувної арматури на підставі звернення __________________
_________________________________________________________________.
(найменування пункту пропуску чи приймання-передачі природного
газу)
Причина зняття пломб митного органу _________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________.
Службовий телефон оперативного чергового митного
органу _______________________ .
_______________________________ _____________ ___________
(посадова особа митного органу) (підпис, ОНП) (ПІБ)
_______________________________ _____________ ___________
(представник пункту (підпис) (ПІБ)
приймання-передачі газу)
( Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
Додаток 2
до спільного наказу
НАК "Нафтогаз України"
та ДМСУ від 25.01.2000
N 21/37
зі змінами та доповненнями,
затвердженими спільним
наказом НАК "Нафтогаз
України та ДМСУ
03.09. 2002 N 349/478
( v_478376-02 )
Перелік газовимірювальних і газорозподільних станцій та ПВВГ, розміщених біля кордону на території України
N п/пГазопровідКордон, на якому
розміщується
Назва пункту технічного
прийняття- передання
Місцезнаходження, поштова адреса
1Відвід на ШебекіноРосія/ УкраїнаГРС ВовчанськУкраїна, 62500, Харківська обл.,
Вовчанський район, м.Вовчанськ
2Комарно-ДроздовичіУкраїна/ ПольщаГВС ДроздовичіУкраїна, 82053, Львівська обл.,
Старосамбірський район, с.Велюничи
3УПУ (Уренгой-Помари-Ужгород),
"Прогрес", "Союз", ДУД-2 (Долина-
Ужгород-Державний кордон)
Україна/ СловаччинаГВС УжгородУкраїна, 89450, Закарпатська обл.,
Ужгородський район, с.Часливці
4Відвід на БереговеУкраїна/ УгорщинаГВС БереговеУкраїна, 90234, Закарпатська обл.,
Берегівський район, с.Дідове
5ATI (Ананьїв- Тирасполь- Ізмаїл), РІ
(Роздільне-Ізмаїл), ШДКРІ
(Шебелинка-Дніпропетровськ-Кривий
Ріг-Ізмаїл)
Україна/ РумуніяГВС ОрловкаУкраїна, 68830, Одеська обл.,
Ренійський район, с.Новосільське
6Відвід на Каменськ- ШахтинськийУкраїна/ РосіяГВС ІзваринеУкраїна, 94443, Луганська обл.,
Краснодонський район, с.Ізварине
7СКЦ (Північний Кавказ-Центр),
відвід на Лозне
Росія/ УкраїнаГРС ВоєводськеЛуганська обл., 92121, Троїцький
район, с.Воєводське
8АЧБ (Ананьїв-Чернівці-Богородчани)Україна/ МолдоваГВС ОлексіївкаУкраїна, 60223, Чернівецька обл.,
Сокирянський район, с.Олексіївка
9АЧБ (Ананьїв - Чернівці -
Богородчани)
Україна/ МолдоваГВС АнаньївУкраїна, 66400, Одеська обл.,
м.Ананьїв
10ATI (Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл), РІ
(Роздільне-Ізмаїл), ШДКРІ
(Шебелинка-Дніпропетровськ-Кривий
Ріг-Ізмаїл)
Україна/ МолдоваГВС ГребеникиУкраїна, 67144, Одеська обл.,
Велико - Михайлівський район,
с.Гребеники
11Відвід на ТроїцькеРосія/ УкраїнаГРС ТроїцькеУкраїна, 93354, Луганська обл.,
Попаснянський район, с.Троїцьке
12Хуст-Сату-МареУкраїна/ РумуніяГВС ТековеУкраїна, 90343, Закарпатська обл.,
Виноградівський район, с.Текове
13СКЦ (Північний Кавказ- Центр),
відвід на Чортків
Росія/ УкраїнаГРС МіловеУкраїна, 92500, Луганська обл.,
Міловський район, с.Мілове
14ЄКК (Єлець - Курськ - Київ), відвід
на Тьоткіно
Росія/ УкраїнаГРС БілопілляУкраїна, 41800, Сумська обл,
м.Білопілля
15ЄКД (Єлець - Курськ - Диканька),
відвід на с.Єлизаветівка
Росія/ УкраїнаГРС ХотіньУкраїна, 42320, Сумська обл,,
Сумський район, с.Хотінь
16Газопровід- підключення Марківського
газоконденсатного родовища (Росія)
до газопроводу- відводу на УКПГ
Марківське (Україна)
Росія/ УкраїнаПВВГ с. ПархоменкоУкраїна, 94450, Луганська обл.,
Краснодонський район, с.Пархоменко
( Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом НАК "Нафтогаз України" N 151/274 від 12.05.2000; в редакції Наказу НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
Додаток 3
до спільного наказу
НАК "Нафтогаз України" та
ДМСУ від 25.01.2000
N 21/37
зі змінами та доповненнями,
затвердженими спільним
наказом НАК "Нафтогаз
України та ДМСУ
03.09.2002 N 349/478
( v_478376-02 )
Перелік пунктів технічного прийняття-передання природного газу до системи газопроводів України українськими та іноземними перевізниками, розміщених поза митним кордоном України
N п/пНа території якої
країни знаходиться
ГазопровідНазва пункту технічного
прийняття- передання
Поштова адресаВідстань від
кордону України
1РосіяОстрогозьк-ШебелинкаГВС ВалуйкиРосія, Бєлгородська обл.,
Олексіївський р-н,
с.Шведунівка
13 км
2БілорусьІвацевичі-ДолинаГВС КобринБілорусь, Брестська обл.,
м.Кобрин
36,3 км
3БілорусьТоржок-ДолинаГВС МозирБілорусь, Гомельська обл.,
м.Мозир
39,2 км
4РосіяУПУ (Уренгой-Помари-Ужгород),
ЄККР (Єлець-Кременчук-Кривий
Ріг), ЄКД (Єлець-Курськ-
Диканька), ЄКК (Курськ-
Київ),"Прогрес"
ГВС СуджаРосія, Курська обл., с.Суджа1 км
5РосіяВідвід на ТьоткіноПВВГ ТьоткіноРосія, Курська обл.,
с.Тьоткіно
3,6 км
6РосіяВідвід на ЄлизаветівкуПВВГ ЄлизаветівкаРосія, Курська обл.,
с.Єлизаветівка
2,6 км
7РосіяСКЦ (Північний Кавказ-Центр)ГВС Прохорівка (326 км)Росія, Ростовська обл.,
Родіоно- Несвітаївський р-н,
хутір Новопрохорівка
1 км
8РосіяВідвід Таганрог-МаріупольГВС ПлатовеРосія, Ростовська обл.,
Неклинівський р-н, с.
Весело-Вознесенівка
9 км
9РосіяУренгой-Новопсков, Петровськ-
Новопсков
ГВС ПисарівкаРосія, Воронізька обл.,
Кантеміровський р-н,
с.Писарівка
53 км
10РосіяОренбург-Новопсков,"Союз"ГВС СохранівкаРосія, Ростовська обл.,
Чортківський р-н, с.
Сохранівка
37 км
11РосіяСКЦ (Північний Кавказ-Центр)ГВС СеребрянкаРосія, Воронізька обл.,
м.Острогозьк
2 км
12РосіяНоводарівка-АмвросіївкаГРС КуйбишевоРосія, Ростовська обл.,
Куйбишевський р-н,
с.Куйбишево
7,5 км
13РосіяШБКБ (Шебелинка-Бєлгород-
Курськ-Брянськ)
ГВС БєлгородРосія, м.Бєлгород4 км
14РосіяСКЦ (Північний Кавказ-Центр)ПВВГ ЛознеРосія, Бєлгородська обл.,
с.Лозне
8 км
15РосіяТула-Шостка-КиївГРС СлучевськРосія, Бєлгородська обл.,
с.Случевськ
7 км
16РосіяОренбург-Новопсков,"Союз"ПВВГ ЧортківРосія, Ростовська обл.,
Чортківський р-н, смт.Чортків
24 км
( Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом НАК "Нафтогаз України" N 151/274 від 12.05.2000; в редакції Наказу НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
Додаток 4
до спільного наказу
НАК "Нафтогаз України"
та ДМСУ від 25.01.2000
N 21/37
зі змінами та доповненнями,
затвердженими спільним
наказом НАК "Нафтогаз
України та ДМСУ
03.09.2002 N 349/478
( v_478376-02 )
Перелік споживачів газу Російської Федерації та Республіки Білорусь, які розміщені між пунктами прийняття-передання газу і державним кордоном України
NNНазва ГРСВласник ГРСВідстань від кордону
I.Газопровід Торжок - Долина Дільниця ГВС Мозир-кордон Білорусія/Україна
1.ГРС ЄльськБілтрансгаз22.2 км
2.ГРС НаровляБілтрансгаз17.2 км
II. Газопровід Оренбург-Новопсков Дільниця ГВС Сохранівка - кордон Росія/Україна
3.ГРС ЩедрівкаВолгоградтрансгаз12 км
III. Газопровід Петровськ-Новопсков Дільниця ГВС Писарівка - кордон Росія/Україна
4.ГРС Росошанський відвідВолгоградтрансгаз25 км
5.ГРС КонтемирівкаВолгоградтрансгаз10 км
( Додаток 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом НАК "Нафтогаз України" N 151/274 від 12.05.2000; в редакції Наказу НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
Додаток 5
до спільного наказу
НАК "Нафтогаз України"
та ДМСУ від 25.01.2000
N 21/37
зі змінами та доповненнями,
затвердженими спільним
наказом НАК "Нафтогаз
України та ДМСУ
03.09.2002 N 349/478
( v_478376-02 )
Перелік підземних сховищ газу
N п/пНазва ПСГПоштова адресаПроектний активний об'єм ПСГ,
млн.куб.м.
1Б.Волицько-УгерськеУкраїна, 82400, Львівська обл., Стрийський р-н,
м.Стрий, вул.Сколівська, 3, Стрийське ВУПЗГ
(виробниче управління підземного зберігання газу)
17640
2Угерське (XIV-XV)Україна, 82400, Львівська обл., Стрийський р-н,
м.Стрий, вул.Сколівська, 3, Стрийське ВУПЗГ
2000
3ДашавськеУкраїна, 82443, Львівська обл., Стрийський р-н,
смт. Дашава, Дашавське ВУПЗГ
2150
4ОпарськеУкраїна, 82164, Львівська обл., Дрогобицький р-н,
с.Опари, Опарське ВУПЗГ
2400
5БогородчанськеУкраїна, 77700, Івано-Франківська обл.,
смт.Богородчани, а/с 77, Богородчанське ВУПЗГ
2300
6СолохівськеУкраїна, 38520, Полтавська обл., Диканський р-н,
с.Водяна Балка, Солохівське ВУПЗГ
1200
7ОлишівськеУкраїна, 15575, Чернігівська обл., Чернігівський
р-н, смт.Олишівка, вул.Комсомольська ,37,
Олишівське ВУПЗГ
310
8ЧервонопартизанськеУкраїна, 15553, Чернігівська обл., Носівський р-н,
с.Мрин, Мринське ВУПЗГ
1500
9КегичівськеУкраїна, 64000, Харківська обл., Кегичівський р-н,
смт.Кегичівка, Кегичівське ВУПЗГ
700
10ПролетарськеУкраїна, 51122, Дніпропетровська обл.,
Магдалинівський р-н, с.Пролетарське, Пролетарське
ВУПЗГ
1000
11Червоно-ПопівськеУкраїна, 93400, Луганська обл., м.Сєверодонецьк,
Сєверодонецьке ВУПЗГ
425
12ГлібівськеУкраїна, 96400, Автономна Республіка Крим,
Чорноморський р-н, с.Красна Поляна, Глібівське
ВУПЗГ
1000
13ВергунськеУкраїна, 93400, Луганська обл., м.Сєверодонецьк,
Сєверодонецьке ВУПЗГ
400
( Додаток 5 в редакції Наказу НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
Додаток 6
до спільного наказу
НАК "Нафтогаз України"
та ДМСУ від 25.01.2000
N 21/37
зі змінами та доповненнями,
затвердженими спільним
наказом
НАК "Нафтогаз України"
та ДМСУ 03.09.2002
N 349/478
( v_478376-02 )
Перелік газопроводів-відводів, ГРС та ПВВГ, які розміщено у прикордонній зоні на території Молдови і України
N п/пНазва газопроводу-відводу і ГРСНазва магістрального газопроводуКраїна, на території якої
розміщується ГРС (ПВВГ)
I. Дільниця ГВС Гребеники - ГВС Каушани* - ГВС Орловка
1Відвід на Первомайськ, ГРС ПервомайськШДКРІ (Шебелинка-Дніпропетровськ-Кривий Ріг-
Ізмаїл)
Молдова
2Відвід на Молдовську ГРЕС 2.1. ГРС
Дністровськ 2.2. ГРС Молдовської ГРЕС
ШДКРІ (Шебелинка-Дніпропетровськ-Кривий Ріг-
Ізмаїл)
Молдова
3Відвід на Бєлгород-Дністровський, ГРС Бєлгород-
Дністровський*
РІ (Роздільне-Ізмаїл)Україна
4Відвід на Тарутине 4.1. КС Тарутине 4.2. ГРС
Тарутине
АТІ (Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл)Україна
5Відвід на Огороднє, ГРС ОгороднєАТІ (Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл)Україна
6Відвід на Червоноармійське, ГРС ЧервоноармійськеРІ (Роздільне-Ізмаїл)Україна
7Відвід на Ізмаїл 7.1. ГРС Болград 7.2. ГРС
Жовтневе 7.3. ГРС Колончак 7.4. ГРС Ізмаїл
РІ (Роздільне-Ізмаїл)Україна
8Відвід на Виноградівку, ГРС ВиноградівкаРІ (Роздільне-Ізмаїл)Україна
9Відвід на Владичени, ГРС ВладичениРІ (Роздільне-Ізмаїл)Україна
10Відвід на Рені, ГРС РеніРІ (Роздільне-Ізмаїл)Україна
11Відвід на Новосельське 11.1. КС Орловка 11.2. ГРС
Новосельське
РІ (Роздільне-Ізмаїл)Україна
12Відвід на Саіци, ГРС СаіциРІ (Роздільне-Ізмаїл)Молдова
13Відвід на Бессарабку 13.1. ГРС Садаклія 13.2. ГРС
Чимишлія 13.3. ГРС Гура-Галбіней 13.4. ГРС
Хинчешть* 13.5. ГРС Бессарабка
ШДКРІ (Шебелинка-Дніпропетровськ-Кривий Ріг-
Ізмаїл)
Молдова
14Відвід на Комрат 14.1. ГРС Твардіца 14.2. ГРС
Комрат
РІ (Роздільне-Ізмаїл)Молдова
15Відвід на Чадир - Лунга, ГРС Чадир - ЛунгаРІ (Роздільне-Ізмаїл)Молдова
16Відвід на Тараклію, ГРС ТаракліяРІ (Роздільне-Ізмаїл)Молдова
17Відвід на Кайраклію, ГРС КайракліяРІ (Роздільне-Ізмаїл)Молдова
18Газопровід - відвід на Кагул 18.1. ГРС
Бурлачени 18.2. ГРС Вулкєнешть 18.3. КС
Вулкєнешть 18.4. ГРС Чумай 18.5. ГРС Пеленей 18.6.
ГРС Кагул
РІ (Роздільне-Ізмаїл)Молдова
19Газопровід - відвід на Чишмикіой 19.1. ГРС
Етулія 19.2. ГРС Чишмикіой
РІ (Роздільне-Ізмаїл)Молдова
II. Дільниця ГВС Ананьїв - ГВС Олексіївка (газопровід Ананьїв - Чернівці - Богородчани)
20Відвід на Могилів - Подільський, ГРС
Могилів - Подільський
АЧБ (Ананьїв-Чернівці- Богородчани)Україна
21Відвід на Липецьке, ГРС ЛипецькеАЧБ (Ананьїв-Чернівці-Богородчани)Україна
22Відвід на Котовськ, ГРС КотовськАЧБ (Ананьїв-Чернівці-Богородчани)Україна
23Відвід на Балту, ГРС БалтаАЧБ (Ананьїв-Чернівці-Богородчани)Україна
24Відвід на Кодиму, ГРС Кодима*АЧБ (Ананьїв-Чернівці-Богородчани)Україна
25Відвід на Бричани, ГРС БричаниАЧБ (Ананьїв-Чернівці-Богородчани)Молдова
III. Дільниця ГВС Ряснополь-ГВС Гребенники**
26Газопровід - відвід на Одесу (після ГВС
Гребеники) 26.1. ГРС Лиманське 26.2. ГРС
Щербанка 26.3. ГРС Біляївка 26.4. ГРС
Теплодар 26.5. ГРС Овідіополь 26.6. ГРС
Новоградівка 26.7. ГРС Надлиманське 26.8. ГРС
Іллічівськ 26.9. ГРС Іллічівськ (на с.
Затока) 26.10. ГРС Одеса-3 26.11. ГРС
Дачне 26.12. ГРС Августівка 26.13. ГРС
Ільїнка 26.14. ГРС Кіровської п/ф 26.15. ГРС
Новомиколаївка*
ШДКРІ (Шебелинка-Дніпропетровськ-Кривий Ріг-
Ізмаїл)
Україна
* - ГВС, ГРС, що будуються
** - подання природного газу в напрямку Одеси здійснюється тільки при технологічній потребі або в аварійній ситуації
( Додаток 6 в редакції Наказу НАК "Нафтогаз України" N 349/478 від 03.09.2002 )
Додатки 7 та 8 відсутні (мають графічне зображення).
Додаток 9
до спільного Наказу ДМСУ та НАК
"Нафтогаз України" "Про перелік
об'єктів, на яких здійснюється
митний контроль за обсягами
природного газу, що переміщується
через митний кордон України"
Перелік регіональних митниць, в зоні яких розташовані газовимірювальні та газорозподільні станції
Східна
Карпатська
Західна
Чорнобильська
Донбаська
Центральна енергетична митниця
( Додаток 9 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держмитслужби N 63/173 від 12.03.2001 )