• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про значення терміну "премікси"

Державна митна служба України  | Лист від 01.08.2003 № 11/4-10-11634-ЕП | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державна митна служба України
  • Тип: Лист
  • Дата: 01.08.2003
  • Номер: 11/4-10-11634-ЕП
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державна митна служба України
  • Тип: Лист
  • Дата: 01.08.2003
  • Номер: 11/4-10-11634-ЕП
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Л И С Т
01.08.2003 N 11/4-10-11634-ЕП
Начальникам регіональних
митниць, митниць
( Лист втратив чинність на підставі Листа Державної митної служби N 11/2-29/1878-ЕП від 19.02.2008 )
Про значення терміну "премікси"
З метою однозначної класифікації окремих видів товарів згідно з вимогами товарної номенклатури Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" від 05.04.01 N 2371-III, наводимо значення терміна "премікс" з текстового опису товарної підкатегорії 2309 90 93 00.
Згідно з коментарем до товарної позиції 2309, наведеним в офіційному виданні ("Explanatory notes") Комітету по Гармонізованій системі опису та кодування товарів, термін "премікси" (багатокомпонентні суміші, англ. - "premixes") означає готові продукти, що являють собою складні суміші, що складаються з ряду речовин, які іноді називають добавками, та склад і співвідношення яких змінюються залежно від вимог тваринництва. Ці речовини (добавки) можуть бути трьох типів:
1) Речовини, що поліпшують травлення й забезпечують гарну засвоюваність кормів, а також зберігають здоров'я тварин: вітаміни або провітаміни, амінокислоти, антибіотики, кокцидіостати, мікроелементи, емульгатори, смако-ароматичні речовини та збуджувачі апетиту тощо.
2) Речовини, призначені для запобігання порчі кормів (особливо жировмісних компонентів) до згодовування їх тваринам, такі, як стабілізатори, антиокислювачі і тощо.
3) Речовини - носії, що складаються з одної або більше органічних поживних речовин (маніок або соєве борошно тонкого чи грубого помелу, дрібні крупки, дріжджі, різноманітні відходи харчової промисловості тощо) або неорганічні речовини (наприклад, магнезит, крейда, каолін, сіль, фосфати).
Концентрація речовин, описаних вище в пункті 1, і природа носія визначаються так, щоб, зокрема, забезпечити гомогенну дисперсію та змішування цих речовин у комбікормах, до яких додаються "премікси".
За умови використання в годівлі тварин до групи вищеописаних речовин також включаються готові продукти, що складаються:
а) з кількох мінеральних речовин;
б) з активної речовини (типу описаної вище в пункті 1) з носієм; наприклад, продукти процесу виробництва антибіотиків, отримані простим сушінням маси (в основному міцелію, харчового середовища культури і антибіотика), тобто всього об'єму бродильного чану. Отримана суха речовина (стандартизована шляхом додання органічних і неорганічних речовин або нестандартизована), у якій вміст антибіотиків звичайно коливається в діапазоні 8 - 16 %, використовується як основна речовина при приготуванні "преміксів".
Продукти цього типу не слід плутати з деякими продуктами, що використовуються у ветеринарних цілях. Останні можна розпізнати за їх лікарською суттю, більш високою концентрацією активної речовини та розфасовкою.
У зв'язку з викладеним відкликаємо лист Держмитслужби України від 01.11.99 N 21/1-3452-ЕП.
Заступник Голови Служби П.В.Пашко
WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua