• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 25 липня 2012 року № 125

Центральна виборча комісія | Постанова від 27.05.2019 № 901
Реквізити
  • Видавник: Центральна виборча комісія
  • Тип: Постанова
  • Дата: 27.05.2019
  • Номер: 901
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Центральна виборча комісія
  • Тип: Постанова
  • Дата: 27.05.2019
  • Номер: 901
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 27 травня 2019 року № 901
Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 25 липня 2012 року № 125
Керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія
постановляє:
1. Внести до постанови Центральної виборчої комісії від 25 липня 2012 року № 125 "Про форму, розмір, поліграфічне виконання інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, порядок їх виготовлення та передачі Міністерству закордонних справ України, окружним і дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України" (зі змінами, внесеними постановами Комісії від 10 серпня 2012 року № 268 та від 29 липня 2014 року № 804) такі зміни:
1) у постанові:
пункт 2викласти в такій редакції:
"2. Інформаційний плакат політичної партії виготовляється друкарським способом на одному аркуші офсетного паперу щільністю не менше 80 г/м-2, фарбою темно-синього кольору, крім фотографій кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії, які друкуються розміром 8 х 10 см у кольоровому форматі";
пункт 4 викласти в такій редакції:
"4. Встановити форми:
відомості погодження текстів інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі (додаток 5);
акта прийому-передачі інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, від підприємства-виготовлювача Міністерству закордонних справ України (додаток 6);
акта прийому-передачі інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, від підприємства-виготовлювача окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України (додаток 7);
відомості про передачу окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць (додаток 8)";
2) Порядок виготовлення інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, їх передачі Міністерству закордонних справ України, окружним і дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України, затверджений цією постановою (додаток 4), викласти в новій редакції, що додається;
3) додатки 5 - 8 до постанови викласти в новій редакції (додаються);
4) додатки 9, 10 до постанови виключити.
2. Цю постанову надіслати Міністерству закордонних справ України, окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України після їх утворення.
3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Голова
Центральної виборчої комісії

Т.СЛІПАЧУК
Додаток 4
до постанови Центральної виборчої комісії
від 25 липня 2012 року № 125
(у редакції постанови Центральної виборчої комісії
від 27 травня 2019 року № 901)
ПОРЯДОК
виготовлення інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, їх передачі Міністерству закордонних справ України, окружним і дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України
Цей Порядок визначає процедуру виготовлення за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів народних депутатів України, інформаційних плакатів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та їх передачі Міністерству закордонних справ України для дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць, окружним та дільничним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць (далі відповідно - вибори депутатів, інформаційний плакат, партії, кандидати у депутати, дільничні виборчі комісії закордонних виборчих дільниць, окружні виборчі комісії, дільничні виборчі комісії звичайних та спеціальних виборчих дільниць).
1. Для забезпечення виготовлення інформаційних плакатів партія разом з документами для реєстрації виборчого списку кандидатів у депутати від партії в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі подає до Центральної виборчої комісії фотографії перших п’яти кандидатів, включених до такого виборчого списку, розміром 9 х 13 см, на паперових носіях та в електронному вигляді (формату jpg або tif, розміром 9 х 13 см із роздільною здатністю не менше 300 dpi).
2. Виборчий список партії, передвиборна програма (обсягом не більше семи тисяч восьмисот друкованих знаків), фотографії перших п’яти кандидатів у депутати, включених до виборчого списку партії, розміщуються на інформаційному плакаті за встановленими зразками (додатки 1 - 3).
В інформаційному плакаті партії зазначається така інформація про кандидатів у депутати: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності), рік народження, посада (заняття), місця роботи та проживання, партійність.
3. Текст інформаційного плаката друкується державною мовою.
4. Центральна виборча комісія згідно із законом визначає підприємство, яке виготовлятиме та доставлятиме інформаційні плакати (далі - підприємство-виготовлювач), про що укладає з ним відповідний договір.
5. Підприємство-виготовлювач у визначений відповідним договором строк забезпечує виготовлення по одному зразку інформаційного плаката кожної партії за формами, розмірами та поліграфічним виконанням, встановленими Центральною виборчою комісією.
6. Представник партії в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу не пізніш як на наступний день з дня виготовлення зразка інформаційного плаката погоджує його текст, проставляючи напис "Погоджено" із зазначенням свого прізвища та ініціалів, підпису, дати та часу погодження на тексті інформаційного плаката та у відповідній відомості (додаток 5).
7. У разі неприбуття представника партії в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу для погодження інформаційного плаката в установлений строк інформаційний плакат вважається погодженим. При цьому на зразку відповідного інформаційного плаката працівник Секретаріату Центральної виборчої комісії робить напис "Представник партії в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу для погодження інформаційного плаката не прибув", зазначаючи свої посаду, прізвище та ініціали, дату і час вчинення цього напису та ставить свій підпис. При цьому у відповідній відомості погодження інформаційних плакатів зазначається прізвище та ініціали представника партії в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу, навпроти яких замість дати, часу погодження та підпису представника партії в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу вчиняється напис "Представник партії в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу для погодження інформаційного плаката не прибув".
Якщо обсяг передвиборної програми партії, поданої для реєстрації кандидатів у депутати, перевищує сім тисяч вісімсот друкованих знаків і представник партії в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу не прибув для погодження інформаційного плаката в установлений строк, її передвиборна програма для розміщення на інформаційному плакаті скорочується до останнього речення в межах граничного обсягу знаків.
8. Згідно з договором із Центральною виборчою комісією підприємство-виготовлювач на чергових виборах депутатів не пізніш як за 35 днів до дня виборів (на позачергових виборах депутатів - не пізніш як за 10 днів до дня виборів) виготовляє інформаційні плакати з розрахунку по два примірники кожного плаката на кожну виборчу дільницю, забезпечує їх доставку та передачу в установленій кількості Міністерству закордонних справ України для дільничних виборчих комісій закордонних виборчих дільниць та окружним виборчим комісіям.
Графіки доставки інформаційних плакатів Міністерству закордонних справ України та окружним виборчим комісіям погоджуються із Секретаріатом Центральної виборчої комісії.
Графіки доставки інформаційних плакатів Міністерству закордонних справ України, окружним виборчим комісіям доводяться до їх відома.
Під час приймання інформаційних плакатів представник Міністерства закордонних справ України та окружні виборчі комісії перевіряють наявність інформаційних плакатів усіх партій.
Про передачу інформаційних плакатів Міністерству закордонних справ України та окружним виборчим комісіям складаються акти (додатки 6, 7) у трьох примірниках, перший з яких зберігається відповідно в Міністерстві закордонних справ України, окружній виборчій комісії, другий - підприємство-виготовлювач передає до Центральної виборчої комісії, третій - залишається у підприємства-виготовлювача.
9. Окружна виборча комісія на чергових виборах депутатів не пізніш як за 20 днів до дня виборів (на позачергових виборах депутатів - не пізніш як за 7 днів до дня виборів) передає по два примірники інформаційних плакатів кожної партії дільничним виборчим комісіям звичайних та спеціальних виборчих дільниць.
Передача інформаційних плакатів фіксується у відомості (додаток 8).
10. Про передачу інформаційних плакатів дільничним виборчим комісіям звичайних та спеціальних виборчих дільниць окружна виборча комісія на чергових виборах депутатів не пізніш як за 15 днів до дня виборів (на позачергових виборах депутатів - не пізніш як за 3 дні до дня виборів) повідомляє Центральну виборчу комісію.
11. Міністерство закордонних справ України передає інформаційні плакати дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць у спосіб, що забезпечить їх належне збереження та вчасну доставку за призначенням, про що повідомляє Центральну виборчу комісію.
12. Центральна виборча комісія здійснює контроль за виготовленням та передачею виборчим комісіям інформаційних плакатів.
Секретар засідання
Центральної виборчої комісії

К.МАХНІЦЬКА
( Додатки №№ 5-8 )