• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, що надійшли від категорій споживачів «населення», «бюджетні установи», «промислові споживачі та інші суб’єкти господарювання», «суб’єкти господарювання, які виробляють теплову енергію (в обсягах природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка споживається бюджетними установами та організаціями та іншими споживачами, крім населення та релігійних організацій)», на червень 2012 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики | Постанова від 07.06.2012 № 712
Реквізити
  • Видавник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
  • Тип: Постанова
  • Дата: 07.06.2012
  • Номер: 712
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
  • Тип: Постанова
  • Дата: 07.06.2012
  • Номер: 712
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ
РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
07.06.2012 № 712
Про внесення змін до нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, що надійшли від категорій споживачів "населення", "бюджетні установи", "промислові споживачі та інші суб’єкти господарювання", "суб’єкти господарювання, які виробляють теплову енергію (в обсягах природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка споживається бюджетними установами та організаціями та іншими споживачами, крім населення та релігійних організацій)", на червень 2012 року
Відповідно до Законів України "Про засади функціонування ринку природного газу" , "Про природні монополії" , Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики , затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, та Порядку проведення розрахунків за природний газ , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 № 247 (із змінами), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики,
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Унести зміни до нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, що надійшли від категорій споживачів "населення", "бюджетні установи", "промислові споживачі та інші суб’єкти господарювання", "суб’єкти господарювання, які виробляють теплову енергію (в обсягах природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка споживається бюджетними установами та організаціями та іншими споживачами, крім населення та релігійних організацій)", на червень 2012 року, затверджених постановою НКРЕ від 24.05.2012 № 604 , що додаються.
2. Ця постанова набирає чинності з 08 червня 2012 року.
Голова КомісіїС. Тітенко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова НКРЕ
07.06.2012 № 712
ЗМІНИ
до нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу ( v0604862-12 ), що надійшли від категорій споживачів "населення", "бюджетні установи", "промислові споживачі та інші суб’єкти господарювання", "суб’єкти господарювання, які виробляють теплову енергію (в обсягах природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка споживається бюджетними установами та організаціями та іншими споживачами, крім населення та релігійних організацій)", на червень 2012 року
1. Рядки 6, 7, 13 та 23 нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів "населення", на червень 2012 року, затверджених постановою НКРЕ від 24.05.2012 № 604, викласти в такій редакції:
"
6ПАТ "Закарпатгаз"44,321,6953,990,00
7ПАТ "Запоріжгаз"47,080,0052,920,00
13ПАТ "Кременчукгаз"50,500,0049,500,00
23ПАТ "Тисменицягаз"40,120,0059,880,00
".
2. Рядок 6 нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів "бюджетні установи", на червень 2012 року, затверджених постановою НКРЕ від 24.05.2012 № 604, викласти в такій редакції:
"
6ПАТ "Закарпатгаз"10,610,0089,390,00
".
3. Рядки 9, 28 та 41 нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів "промислові споживачі та інші суб’єкти господарювання", на червень 2012 року, затверджених постановою НКРЕ від 24.05.2012 № 604, викласти в такій редакції:
"
9ПАТ "Закарпатгаз"12,040,36--------87,60--0,00
28ПАТ "Тернопільміськгаз"3,208,36--------88,44--0,00
41ПАТ "Донецькоблгаз"97,152,85-------0,00--0,00
".
4. Нормативи перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів "суб’єкти господарювання, які виробляють теплову енергію (в обсягах природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка споживається бюджетними установами та організаціями та іншими споживачами, крім населення та релігійних організацій)", на червень 2012 року, затверджені постановою НКРЕ від 24.05.2012 № 604, доповнити новим рядком такого змісту:
"
34ПАТ "Київоблгаз"8,562,04------89,400,00
".
Начальник управління
регулювання нафтогазового
комплексу

Т. Рябуха