ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 558 від 02.09.99 м.Київ |
Про затвердження Тимчасового порядку митного оформлення нафтопродуктів, що ввозяться на митну територію України морським транспортом з метою імпорту
( Термін дії Наказу продовжено до 31.12.2000 на підставі Наказу Державної митної служби N 141 від 17.03.2000 )
З метою оперативного проведення митного оформлення нафтопродуктів та сприяння якнайшвидшому забезпеченню народного господарства України, особливо сільськогосподарських товаровиробників, паливно-мастильними матеріалами
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Тимчасовий порядок митного оформлення нафтопродуктів, що ввозяться на митну територію України морським транспортом з метою імпорту (далі - Тимчасовий порядок, додається).
2. Встановити термін дії Тимчасового порядку - до 01.01.2000.
3. Начальникам регіональних митниць та митниць, які здійснюють митне оформлення нафтопродуктів, що надходять морським транспортом:
- взяти під особистий контроль здійснення митного оформлення кожної поставки нафтопродуктів у відповідності з Тимчасовим порядком;
- у всіх випадках затримок при митному оформленні нафтопродуктів негайно інформувати про причини начальника Центральної енергетичної митниці.
4. Координацію та контроль з питань митного оформлення нафтопродуктів, а також систематичне надання Держмитслужбі України звітів щодо стану виконання вимог даного наказу покласти на Центральну енергетичну митницю.
Голова Служби | Ю.Соловков |
Затверджено
наказ Дермитслужби
02.09.99 N 558
Тимчасовий порядок митного оформлення нафтопродуктів, що ввозяться на митну територію України морським транспортом в режимі імпорт
З метою запобігання простою морських суден, якими ввозяться нафтопродукти на митну територію України, та скорочення періоду їх митного оформлення встановлюється такий порядок:
1. Злив нафтопродуктів у наземні сховища дозволяється здійснювати за умови надання копії коносаменту, який знаходиться у капітана судна, та письмового звернення власника вантажу або особи, ним уповноваженої, до відповідного митного органу.
2. Звернення повинно містити таку інформацію:
- підтвердження бази зберігання нафтопродуктів про наявність відповідних ємностей для їх приймання;
- підтвердження диспетчерської служби нафтогавані про готовність до постановки судна під розвантаження;
- письмова гарантія власника вантажу або особи, ним уповноваженої, про надання оригіналів товаросупровідних документів (коносаментів, сертифікатів, екологічної декларації), необхідних для митного оформлення нафтопродуктів, у режимі випуску у вільний обіг.
3. Передачу нафтопродуктів на зберігання під митним контролем дозволяється здійснювати без заповнення декларації-зобов'язання та відповідної заяви, передбачених наказом Держмитслужби України від 05.01.99 N 4 "Про затвердження Порядку зберігання підприємствами товарів та інших предметів, увезених на митну територію України, під митним контролем".
Заступник начальника Управління нетарифного регулювання | Г.Симонова |