• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про пріоритетні завдання щодо виконання основних статутних напрямів діяльності Фонду на 2010 рік

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України | Наказ від 31.05.2010 № 391
Реквізити
  • Видавник: Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 31.05.2010
  • Номер: 391
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 31.05.2010
  • Номер: 391
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО
СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ
ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ
Н А К А З
31.05.2010 N 391
Про пріоритетні завдання щодо виконання основних статутних напрямів діяльності Фонду на 2010 рік
З метою якісного та ефективного виконання основних статутних завдань, визначених Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності", керуючись Положенням про виконавчу дирекцію Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, затвердженого постановою правління Фонду від 20.04.2001 року N 15, із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Інформацію директора та заступників директора виконавчої дирекції Фонду на нараді з начальниками (в.о. начальників) управлінь виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі 26 травня 2010 року про підсумки діяльності виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів за 2009 рік та за I квартал 2010 року взяти до відома.
2. Начальникам (в.о. начальників) управлінь виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:
2.1. Посилити контроль за цільовим та ефективним використанням коштів Фонду, оптимізувати видаткову частину бюджету, не допускати створення залишків коштів на рахунках робочих органів виконавчої дирекції Фонду.
2.2. Не допускати зловживань і порушень при призначенні, перерахуванні та здійсненні страхових виплат.
2.3. Направити усі зусилля на погашення заборгованості зі сплати страхових внесків, недопущення її зростання на економічно-активних підприємствах.
2.4. Забезпечити аналіз та контроль за розглядом судових справ щодо стягнення недоїмки по сплаті страхових внесків страхувальників.
2.5. Здійснювати контроль за ходом виконання державними виконавцями рішень судів по стягненню страхових коштів до Фонду та проведення звірок з органами Державної виконавчої служби щодо примусового стягнення боргу за рішенням суду. За виявленими фактами тривалого невиконання рішень судів оскаржувати у встановленому порядку бездіяльність державних виконавців.
2.6. З метою більш ефективного впливу на злісних боржників активно співпрацювати з органами прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, податкової міліції та облдержадміністраціями.
2.7. Продовжити практику заслуховування у відділеннях виконавчої дирекції Фонду керівників підприємств-боржників щодо своєчасної і повної сплати страхових внесків та погашення недоїмки.
2.8. Оприлюднювати в засобах масової інформації та на веб-сайтах управлінь та виконавчої дирекції Фонду перелік найбільших підприємств-боржників зі сплати страхових внесків до Фонду, які систематично порушують законодавство про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві.
2.9. Посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед роботодавців щодо їх прав та обов'язків своєчасно і повністю нараховувати та сплачувати страхові внески до Фонду.
2.10. Вжити усіх вичерпних заходів, передбачених чинним законодавством України, щодо недопущення в подальшому росту виплат моральної (немайнової) шкоди за рішенням судів.
2.11. В термін до 20 червня 2010 року здійснити перевірку відділень виконавчої дирекції Фонду, в яких склалась критична ситуація із виплатою моральної (немайнової) шкоди, з послідуючим наданням копій актів перевірок управлінню правового забезпечення виконавчої дирекції Фонду.
2.12. Начальникам (в.о. начальників) управлінь виконавчої дирекції Фонду у Волинській області - Стахіву Г.М., у Донецькій області - Кроту В.І., у Дніпропетровській області - Братко Н.І., в Одеській області - Калініченку А.Г. та в Автономній Республіці Крим - Звєревій Т.М. в термін до 25 червня 2010 року надати директору виконавчої дирекції Фонду письмові пояснення та пояснення начальників відділень з приводу ситуації, що склалась в регіонах по відшкодуванню моральної (немайнової) шкоди.
2.13. Регулярно проводити перевірки відділень виконавчої дирекції Фонду щодо надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві.
2.14. Посилити роз'яснювальну роботу серед потерпілих на виробництві щодо їх прав на отримання медико-соціальних послуг.
2.15. Вжити заходів щодо усунення порушень та недоліків, виявлених перевірками робочих органів виконавчої дирекції Фонду територіальними управліннями Держгірпромнагляду, та до 10 червня 2010 року надати виконавчій дирекції Фонду: копію акта перевірки, копію наказу про результати перевірки та копію затвердженого плану заходів щодо усунення виявлених недоліків.
2.16. Посилити контроль за діяльністю відділень виконавчої дирекції Фонду у частині проведення профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням на зареєстрованих підприємствах.
2.17. В термін до 10 червня 2010 року надати відділу кадрів виконавчої дирекції Фонду пропозиції щодо типової структури управлінь виконавчої дирекції Фонду в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
3. Начальнику відділу кадрів виконавчої дирекції Фонду Марченку Р.Л. розробити та підготувати:
3.1. До 1 червня 2010 року проект наказу щодо запобігання службовим злочинам і порушенням при призначенні, перерахуванні та здійсненні страхових виплат.
3.2. Узагальнити, проаналізувати пропозиції щодо типової структури від управлінь виконавчої дирекції Фонду в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі та до 24 червня 2010 року надати письмові пропозиції першому заступнику директора виконавчої дирекції Фонду Нестерову С.В.
4. Начальнику управління організаційної роботи виконавчої дирекції Фонду Ніконенку В.В. в термін до 17 червня 2010 року підготувати проект наказу про створення Ради начальників регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду.
5. Т.в.о. заступника директора - начальнику управління організації профілактичних заходів та страхових експертиз виконавчої дирекції Фонду Пшеничку А.П. забезпечити організацію підготовки та проведення у липні 2010 року наради з начальниками управлінь виконавчої дирекції Фонду в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі щодо стану, проблем і завдань з профілактики виробничого травматизму, професійної захворюваності та роботи страхових експертів з охорони праці.
6. Першому заступнику директора виконавчої дирекції Фонду Нестерову С.В. надати директору виконавчої дирекції Фонду письмові пропозиції щодо:
6.1. Типової структури управлінь виконавчої дирекції Фонду в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі, порядку її затвердження та строків впровадження.
6.2. Доцільності існуючих комісій виконавчої дирекції Фонду.
7. Управлінню організаційної роботи виконавчої дирекції Фонду (Ніконенко В.В.) довести цей наказ до відома першого заступника директора, заступників директора виконавчої дирекції Фонду, керівників самостійних структурних підрозділів виконавчої дирекції Фонду, начальників (в.о. начальників) управлінь виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Директор Ю.Мельников