МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
N 298 від 30.07.2002
м. Київ
Про прискорення підготовки медичних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2002/03 року
На засіданні Кабінету Міністрів України, протокол від 24 липня 2002 року N 18, розглянуто питання "Про стан підготовки підприємств галузей національної економіки та житлово-комунального господарства України до роботи в осінньо-зимовий період 2002/03 року".
З метою забезпечення виконання рішень Кабінету Міністрів України, прийнятих на зазначеному засіданні Н А К А 3 У Ю:
1. Головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному, залізничному та повітряному транспорті, Голові ДАК "Укрмедпром", керівникам установ, закладів та підприємств безпосереднього підпорядкування:
1.1. Забезпечити під персональну відповідальність підготовку установ, закладів та підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2002/03 року до 1 жовтня цього року.
1.2. Вжити відповідних заходів щодо своєчасного укладання договорів з теплопостачальними та газозбутовими підприємствами на споживання природного газу і теплової енергії.
1.3. Розробити і узгодити з регіональними підрозділами Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи оперативні плани спільних дій, спрямованих на локалізацію та ліквідацію наслідків можливих аварій на системах газо-, електро-, тепло-, водопостачання та водовідводу, а також створити необхідні резерви матеріально-технічних ресурсів.
1.4. Продовжити роботу із заміни застарілих приладів обліку газу в опалювальних котельнях на прилади обліку газу з класом точності не нижче 1.
1.5. Про виконання цього наказу доповісти до 1 вересня, а пункту 1.1. до 1 жовтня у письмовій формі.
2. Головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному, залізничному та повітряному транспорті, керівникам установ та закладів охорони здоров'я безпосереднього підпорядкування:
2.1. Забезпечити споживання енергоносіїв кожним медичним закладом, виходячи з обсягів фінансування, передбачених у затверджених кошторисах видатків на поточний рік.
3. Голові ДАК "Укрмедпром" Мелешенку О.В.:
3.1. Розробити графіки переведення підприємств, що споживають природний газ, на роботу з використанням іншого виду резервного палива у період різкого зниження температури повітря в осінньо-зимовий період.
Термін - до 2 серпня ц.р.
3.2. Визначити підприємства, які мають постійно зростаючу заборгованість за спожиті природний газ, електричну і теплову енергію, та вжити заходів до забезпечення 100-відсоткових розрахунків за їх поточне споживання, а також проведення реструктуризації заборгованості за використання цих видів енергії.
Термін - до 1 вересня ц.р.
4. Начальнику Головного управління економіки Вовк М.Г.:
4.1. Забезпечити погашення бюджетними установами заборгованості в межах бюджетних асигнувань та проведення поточних розрахунків за спожиті природний газ, вугільну продукцію, електричну та теплову енергію з урахуванням положень Указу Президента України від 16 червня 1999 р. N 662 "Про заходи щодо скорочення енергоспоживання бюджетними установами, організаціями та казенними підприємствами".
Термін - до 10 серпня ц.р.
4.2. Під час складання проекту Державного бюджету на 2003 рік передбачити цільове виділення коштів на закупівлю енергоносіїв для потреб установ і закладів безпосереднього підпорядкування.
5. Начальнику відділу експлуатації медичних закладів Довгому М.В.:
забезпечити надання інформації про виконання протоколу N 18 засідання Кабінету Міністрів України від 24 липня 2002 р. у встановлені строки.
Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
В.о. Міністр Ю.В.Поляченко