• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про взяття за основу проекту Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, та оприлюднення його проекту та аналізу регуляторного впливу

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення  | Рішення, Повідомлення, Форма типового документа, Заява, Положення, Проект від 19.01.2011 № 103
Реквізити
  • Видавник: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
  • Тип: Рішення, Повідомлення, Форма типового документа, Заява, Положення, Проект
  • Дата: 19.01.2011
  • Номер: 103
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
  • Тип: Рішення, Повідомлення, Форма типового документа, Заява, Положення, Проект
  • Дата: 19.01.2011
  • Номер: 103
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
19.01.2011 N 103
Про взяття за основу проекту Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, та оприлюднення його проекту та аналізу регуляторного впливу
Розглянувши інформацію управління правового забезпечення щодо прецедентів скасування санкції "оголошення попередження" телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги у судовому порядку, а також інформацію про можливість позасудового скасування санкції, передбачену статтею 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", керуючись статтею 17, частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада
ВИРІШИЛА:
1. Взяти за основу проект Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги (додаток 1).
2. Оприлюднити на офіційному сайті Національної ради проект Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, та аналіз регуляторного впливу (додаток 2) для громадського обговорення. Встановити термін для громадського обговорення - 1 місяць з дня оприлюднення.
3. Виконання цього рішення покласти на відділ зв'язків зі ЗМІ та громадськістю, сектор інформаційних технологій, управління правового забезпечення, контрольно-аналітичне управління.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О.Головатенко.
Голова Національної ради
Заступник голови
Національної ради
В.Манжосов

Л.Мудрак
Додаток 1
до рішення Національної ради
19.01.2011 N 103
Проект
ПОЛОЖЕННЯ
про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги
Це Положення визначає порядок скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою до телерадіоорганізацій і провайдерів програмної послуги за порушення умов ліцензії та чинного законодавства у сфері телебачення і радіомовлення.
Положення розроблено для надання можливості телерадіоорганізаціям та провайдерам програмної послуги позасудового скасування санкції "оголошення попередження".
I. Загальні положення
1. Визначення термінів
1.1. Ліцензіат (власник ліцензії) - юридична або фізична особа, якій Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення видала відповідну ліцензію.
1.2. Телерадіоорганізація - зареєстрована у встановленому законодавством порядку юридична особа, яка на підставі виданої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення ліцензії на мовлення створює або комплектує та/чи пакетує телерадіопрограми і/або передачі та розповсюджує їх за допомогою технічних засобів мовлення.
1.3. Провайдер програмної послуги - суб'єкт господарювання, який на підставі ліцензії, виданої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, на договірних засадах надає абонентам можливість перегляду пакетів програм, використовуючи для передавання цих програм ресурси багатоканальних телемереж.
1.4. Системний порушник - ліцензіат, який на момент подання заяви про скасування санкції "оголошення попередження" має дві і більше санкцій, підтверджених рішеннями Національної ради.
1.5. Документальні свідчення - надані ліцензіатом на виконання рішення Національної ради документи (звіт, завізований представником Національної ради в області (регіоні), та інші матеріали) на підтвердження усунення порушень, які стали підставою для оголошення попередження.
II. Позасудовий порядок скасування санкції "оголошення попередження"
2. Скасування санкції "оголошення попередження"
2.1. У разі прийняття рішення про застосування до ліцензіата санкції "оголошення попередження" Національна рада встановлює термін для усунення зафіксованих порушень.
2.2. На виконання рішення Національної ради ліцензіат має надіслати на адресу Національної ради звіт та матеріали, що підтверджують усунення порушень умов ліцензії та законодавства України, завізований представником Національної ради в області (регіоні).
2.3. Ліцензіат має право за власним бажанням звернутися до Національної ради із заявою про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої до нього рішенням Національної ради.
3. Заява про скасування санкції "оголошення попередження"
3.1. Розгляд питання про скасування санкції "оголошення попередження" здійснюється на підставі заяви ліцензіата за встановленою формою, згідно з додатком.
3.2. Заяву про скасування санкції "оголошення попередження" ліцензіат має право подавати за умови:
- якщо він не оскаржує або не оскаржив рішення Національної ради, яким оголошено попередження, у судовому порядку;
- якщо ліцензіат не є системним порушником умов ліцензії та чинного законодавства.
3.3. Заява ліцензіата про скасування санкції "оголошення попередження" обов'язково повинна містити:
- назву ліцензіата, його юридичну і фактичну адресу, код ЄДРПОУ, контактні телефони, П.І.Б. керівника організації;
- реєстраційний номер ліцензії та дату набрання ліцензією чинності;
- дату проведення перевірки та номер Акта перевірки, за результатами розгляду якої було застосовано санкцію;
- номер та дату ухвалення рішення, яким застосовано санкцію;
- документальні свідчення, які надаються на підтвердження того, що на момент подання заяви до Національної ради ліцензіатом було усунуто порушення, які стали підставою для застосування Національною радою санкції.
4. Розгляд заяви про скасування санкції "оголошення попередження"
4.1. Під час розгляду заяви про скасування санкції "оголошення попередження" враховується факт виконання ліцензіатом рішення Національної ради щодо усунення порушень, які стали підставою для застосування санкції, та надходження звіту до Національної ради у встановлений рішенням строк.
4.2. За результатами розгляду заяви про скасування санкції "оголошення попередження" Національна рада має право прийняти рішення:
- про призначення позапланової перевірки;
- про відмову у розгляді заяви про скасування санкції "оголошення попередження" в разі недотримання пункту 4.1 цього Положення;
- про залишення заяви про скасування санкції "оголошення попередження" без розгляду у разі недотримання пункту 3.2 цього Положення.
5. Проведення позапланової перевірки та розгляд її результатів на засіданні Національної ради
5.1. Проведення позапланової перевірки за заявою ліцензіата про скасування санкції "оголошення попередження" здійснюється відповідно до Інструкції Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України.
5.2. За результатами позапланової перевірки та аналізу документальних свідчень, передбачених пунктом 3.3 цього Положення, Національна рада може:
- скасувати санкцію "оголошення попередження";
- відмовити у скасуванні санкції "оголошення попередження";
- відмовити у скасуванні санкції та застосувати санкцію, передбачену статтею 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".
Начальник
контрольно-аналітичного
управління


О.Левчук
Додаток 2
до рішення Національної ради
19.01.2011 N 103
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
проекту документа "Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги"
Визначення та оцінка важливості проблеми
Національна рада є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами (ч. 1 ст. 1 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення") .
Єдиним органом державного регулювання діяльності у сфері телебачення і радіомовлення незалежно від способу розповсюдження телерадіопрограм і передач є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (далі - Національна рада) - спеціальний конституційний, постійно діючий позавідомчий державний орган (ч. 3 ст. 7 Закону України "Про телебачення і радіомовлення") .
Відповідно до статті 14 цього Закону Національна рада здійснює регуляторні функції, передбачені законодавством України у сфері телерадіомовлення, зокрема й щодо ліцензування телерадіомовлення та провайдерів програмної послуги.
Ці закони передбачають здійснення нагляду за діяльністю ліцензіатів та регуляторних функцій.
Статтями 71 - 74 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" визначено відповідальність телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги за порушення законодавства, види санкцій, порядок їх застосування.
Пунктом "б" частини 7 статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" визначено, що Національна рада може прийняти рішення про відмову у продовженні строку дії ліцензії на мовлення лише за умови, якщо протягом дій ліцензії ліцензіат порушував умови ліцензії та вимоги чинного законодавства. Ці порушення повинні бути підтверджені рішеннями та санкціями Національної ради, не скасованими у визначеному законодавством порядку або відповідними судовими рішеннями. Таким чином, ця норма закону передбачає можливість скасування рішенням Національної ради застосованої до телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги санкції "оголошення попередження".
Законом України "Про телебачення і радіомовлення" не визначено порядок і процедуру скасування санкції "оголошення попередження", яку було застосовано Національною радою за виявлені під час перевірки порушення умов ліцензії та законодавства України.
1 червня 2010 року набули чинності зміни до статті 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", відповідно до яких регуляторні, у тому числі нормативно-правові, акти Національної ради мають проходити всі стадії прийняття та порядок оприлюднення актів, визначені Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
Керуючись вимогами статті 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", проведено аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта.
Обґрунтування необхідності державного регулювання
Відповідно до статті 14 цього Закону Національна рада здійснює регуляторні функції, передбачені законодавством України у сфері телерадіомовлення, зокрема й щодо ліцензування телерадіомовлення та провайдерів програмної послуги.
Пунктом "б" частини 7 статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" визначено, що Національна рада може прийняти рішення про відмову у продовженні строку дії ліцензії на мовлення лише за умови, якщо протягом дії ліцензії ліцензіат порушував умови ліцензії та вимоги чинного законодавства. Ці порушення повинні бути підтверджені рішеннями та санкціями Національної ради, не скасованими у визначеному законодавством порядку або відповідними судовими рішеннями. Таким чином, ця норма закону передбачає можливість скасування рішенням Національної ради застосованої до телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги санкції "оголошення попередження".
Законом України "Про телебачення і радіомовлення" не визначено порядок і процедуру скасування санкції "оголошення попередження", яку було застосовано Національною радою за виявлені під час перевірки порушення умов ліцензії та законодавства України.
Відсутність процедури розгляду і прийняття рішення про скасування санкції обмежує можливості телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги позасудового вирішення цього питання. В той же час таку можливість передбачено пунктом "б" частини 7 статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".
Національна рада для забезпечення телерадіоорганізаціям та провайдерам програмної послуги можливості позасудового скасування санкції "оголошення попередження" та з метою унормування цього процесу 23 травня 2008 прийняла рішення N 968 "Про порядок застосування норм п. "б" частини 7 статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", яким визначалася процедура розгляду і прийняття рішення про можливе скасування попередження. Також рішенням Національної ради від 4 червня 2008 року N 1073 було затверджено форму заяви про скасування санкції "оголошення попередження".
Частиною 1 статті 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" передбачено, що Національна рада в межах своїх повноважень приймає регуляторні акти, у тому числі нормативно-правові, а також інші акти індивідуальної дії.
З метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства порядку здійснення ліцензування телерадіомовлення та провайдерів програмної послуги Національна рада розробила Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, яким визначається послідовність здійснення заходів ліцензіатом та Національною радою щодо скасування санкції "оголошення попередження", права і обов'язки ліцензіата щодо скасування санкції, умови подання та форму заяви, порядок надання звіту та матеріалів на підтвердження усунення порушення, порядок проведення перевірки, розгляду заяви ліцензіата та результатів позапланової перевірки на засіданні Національної ради.
Обґрунтування неможливості розв'язання проблеми за допомогою діючих регуляторних актів
Пунктом "б" частини 7 статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" визначено, що Національна рада може прийняти рішення про відмову у продовженні строку дії ліцензії на мовлення за умови, якщо протягом дії ліцензії ліцензіат порушував умови ліцензії та вимоги чинного законодавства. Ці порушення повинні бути підтверджені рішеннями та санкціями Національної ради, не скасованими у визначеному законодавством порядку або відповідними судовими рішеннями. Таким чином, ця норма закону передбачає можливість скасування рішенням Національної ради застосованої до телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги санкції "оголошення попередження".
Законом України "Про телебачення і радіомовлення" не визначено порядок і процедуру скасування санкції "оголошення попередження", яку було застосовано Національною радою за виявлені під час перевірки порушення умов ліцензії та законодавства України.
Рішення Національної ради від 23 травня 2008 N 968 "Про порядок застосування норм п. "б" частини 7 статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", яким визначалася процедура розгляду і прийняття рішення про можливе скасування попередження, не визначало в повній мірі послідовність здійснення заходів ліцензіатом та Національною радою щодо скасування санкції "оголошення попередження", права і обов'язки ліцензіата щодо скасування санкції, умови подання та форму заяви, порядок надання звіту та матеріалів на підтвердження усунення порушення, порядок проведення перевірки, розгляду заяви ліцензіата та результатів позапланової перевірки на засіданні Національної ради.
Цим і обґрунтовується неможливість розв'язання проблеми за допомогою діючих регуляторних актів, у зв'язку з чим виникла потреба в підготовці Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги.
Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта
Впровадження Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, сприятиме забезпеченню телерадіоорганізаціям та провайдерам програмної послуги можливості позасудового скасування санкції "оголошення попередження", оскільки наявність не скасованих санкцій впливає на результати розгляду Національною радою заяви ліцензіата про продовження строку дії ліцензії. Національна рада може прийняти рішення про відмову у продовженні строку дії ліцензії на мовлення за умови, якщо протягом дії ліцензії ліцензіат порушував умови ліцензії та вимоги чинного законодавства. Ці порушення повинні бути підтверджені рішеннями та санкціями Національної ради, не скасованими у визначеному законодавством порядку або відповідними судовими рішеннями (пункт "б" частини 7 статті 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення") .
Визначення цілей державного регулювання
Метою прийняття Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, є унормування процедури позасудового скасування санкції "оголошення попередження".
Запропонований акт визначає права і обов'язки ліцензіата щодо скасування санкції, умови подання та форму заяви, порядок надання звіту та матеріалів на підтвердження усунення порушення, порядок проведення перевірки, розгляду заяви ліцензіата та результатів позапланової перевірки на засіданні Національної ради.
Визначення та оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення встановлених цілей та аргументація переваг обраного способу досягнення встановлених цілей
Під час розробки Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, розглянуто такі альтернативні способи досягнення визначених цілей:
1. Залишення існуючої ситуації без змін.
Залишення існуючої ситуації без змін обмежує права телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги щодо позасудового скасування санкції "оголошення попередження", оскільки наявність не скасованих санкцій впливає на результати розгляду Національною радою заяви ліцензіата про продовження строку дії ліцензії.
2. Внесення змін до існуючих законів у сфері телебачення і радіомовлення.
Національній раді не належить право законодавчої ініціативи у Верховній Раді України (ст. 93 Конституції України) . Оскільки Національна рада не може впливати на законотворчі процеси, то процедура внесення змін до законів у сфері телебачення і радіомовлення може бути досить тривалою.
Враховуючи особливості процедури внесення змін до законів, необхідно усвідомлювати, що наслідком може бути як неприйняття відповідного законопроекту, так і ухвалення його із зауваженнями, не прийнятними для Національної ради.
3. Розробка та затвердження нового нормативно-правового акта.
Розробка та затвердження Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, відповідає потребам Національної ради та принципам державної регуляторної політики.
Затвердження такого регуляторного акта забезпечить досягнення поставлених цілей, починаючи з дня його прийняття, та дасть змогу Національній раді належним чином здійснювати регуляторні повноваження, передбачені статтею 14 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".
Механізми і заходи, які забезпечать розв'язання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта
Затвердження Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, дозволить прозоро, неупереджено та об'єктивно розглядати заяви ліцензіатів та приймати відповідні рішення щодо продовження строку дії ліцензії, з урахуванням попередньої діяльності телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги щодо дотримання вимог законодавства України та умов ліцензії.
Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта
У разі прийняття Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, буде надано телерадіоорганізаціям та провайдерам програмної послуги можливість позасудового скасування санкції "оголошення попередження".
Запропонований акт визначає права і обов'язки ліцензіата щодо скасування санкції, умови подання та форму заяви, порядок надання звіту та матеріалів на підтвердження усунення порушення, порядок проведення перевірки, розгляду заяви ліцензіата та результатів позапланової перевірки на засіданні Національної ради.
Обґрунтування того, що досягнення запропонованим регуляторним актом встановлених цілей є можливим з найменшими витратами для суб'єктів господарювання, громадян та держави, а також того, що вигоди, які виникатимуть внаслідок дії запропонованого регуляторного акта, виправдовують відповідні витрати у випадку, якщо витрати та/або вигоди не можуть бути кількісно визначені
Впровадження Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, не потребує додаткових витрат з боку ліцензіатів, громадян та держави.
Оцінка можливості впровадження та виконання вимог регуляторного акта залежно від ресурсів, якими розпоряджаються органи державної влади, органи місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи, які повинні впроваджувати або виконувати ці вимоги
Для впровадження Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, не потрібно залучення додаткових витрат з бюджету, оскільки воно здійснюватиметься в межах повноважень Національної ради.
Для адміністрування процесу контролю за виконанням Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, немає необхідності створювати нові робочі місця. Здійснення передбачених цим Положенням повноважень буде покладено на службовців апарату Національної ради.
Оцінка ризику впливу зовнішніх чинників на дію запропонованого регуляторного акта
При підготовці проекту Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, не встановлено зовнішніх чинників на дію акта.
Обґрунтування запропонованого строку чинності регуляторного акта
Строк чинності Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, у разі його прийняття і затвердження не може перевищувати строків дії законів України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".
Визначення показників результативності регуляторного акта
Показниками результативності Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, є:
1. Створення однакових умов діяльності для всіх суб'єктів телерадіоінформаційного простору.
2. Зменшення кількості судових справ за позовами ліцензіатів до Національної ради про оскарження правомірності застосування санкції "оголошення попередження".
Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта в разі його прийняття
Відстеження результативності Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, проводитиметься шляхом надання пропозицій щодо внесення змін до Положення.
Відстеження результативності Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, буде проводитися відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Закону України "Про телебачення і радіомовлення".
Голова Національної ради В.Манжосов
Додаток
до проекту Положення
про скасування санкції
"оголошення попередження",
застосованої Національною
радою за порушення умов
ліцензії та законодавства
України
телерадіоорганізаціями
і провайдерами програмної
послуги
До Національної ради України
з питань телебачення
і радіомовлення
ЗАЯВА
про скасування санкції "оголошення попередження"
1. Суб'єкт господарювання (заявник)
__________________________________________________________________
(повна назва, юридична та фактична адреси, код ЄДРПОУ,
__________________________________________________________________
контактні телефони, електронна адреса, керівник організації)
2. Реєстраційний номер чинної ліцензії (копію додати) _______
__________________________________________________________________
3. Дата набрання ліцензією чинності _________________________
__________________________________________________________________
4. Дата проведення перевірки та номер Акта перевірки, за
результатами якої було застосовано санкцію (копію додати) ________
__________________________________________________________________
5. Номер та дата ухвалення рішення, яким застосовано санкцію
(копію додати) ___________________________________________________
6. Документальні свідчення, що підтверджують усунення
порушення ________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Підпис заявника:
________________ ________________
(підпис) (прізвище)
"___"____________ 201__ р.
М.П.
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, та аналізу регуляторного впливу
Розробник проекту:
Проект Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, та аналізу регуляторного впливу розроблено Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення відповідно до вимог законів України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".
Стислий виклад змісту проекту:
Запропонований акт визначає послідовність здійснення заходів ліцензіатом та Національною радою щодо скасування санкції "оголошення попередження", права і обов'язки ліцензіата щодо скасування санкції, умови подання та форму заяви, порядок надання звіту та матеріалів на підтвердження усунення порушення, порядок проведення перевірки, розгляду заяви ліцензіата та результатів позапланової перевірки на засіданні Національної ради.
Мета прийняття рішення:
1. Встановлення порядку скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою до телерадіоорганізацій і провайдерів програмної послуги за порушення умов ліцензії та чинного законодавства у сфері телебачення і радіомовлення.
2. Надання можливості телерадіоорганізаціям та провайдерам програмної послуги позасудового скасування санкції "оголошення попередження".
3. Зменшення кількості судових справ за позовами ліцензіатів до Національної ради з оскарженням застосування санкції "оголошення попередження".
Інформація про оприлюднення:
Проект Положення про скасування санкції "оголошення попередження", застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги, і аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено __ січня 2011 року на офіційному сайті Національної ради за адресою: www.nrada.gov.ua.
Пропозиції та зауваження до оприлюдненого проекту просимо надсилати за поштовою адресою розробника: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601 та на електронну адресу:pressa@nrada.gov.ua протягом одного місяця з дати його оприлюднення.