ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
N 81 від 10.02.94 м.Київ |
( Угода втратила чинність на підставі Наказу Фонду державного майна N 1778 від 09.10.2002 )
Затверджено
наказом Фонду державного майна України
від 10 лютого 1994 р. N 81
Додаткова Угода щодо викупу орендного майна до договору оренди
від "___" _____________ 199_ р.
Організація орендарів _______________________________________
(назва підприємства)
_______________________________________________ (надалі - Орендар)
в особі _________________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
що діє на підставі Положення про організацію орендарів
(реєстраційний N ____ від "___" _______ 199_ р.) з одного боку, та
__________________________________________________________________
(назва орендодавця)
_________________________________________ (надалі - Орендодавець),
в особі _________________________________________________________,
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
що діє на підставі ______________________________, з другого боку,
керуючись пунктом 9 Декрету Кабінету Міністрів України "Про
приватизацію цілісних майнових комплексів державних підприємств та
їхніх структурних підрозділів, зданих в оренду" від 20 травня
1993 р. N 57-93, домовились про наступне.
1. Загальні положення
1.1. Ця Угода є невід'ємною частиною договору оренди від "___" _____________ 199_ р., укладеного між ______________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________,
і встановлює додаткові права й обов'язки сторін відповідно до договору та чинного законодавства України.
1.2. Здійснення цієї Угоди не призводить до порушення будь-яких інших діючих угод та взаємних зобов'язань, що існують між сторонами.
1.3. Орендар відповідно до цієї Угоди надає Орендодавцю відомості про зобов'язання, договори і т.ін. щодо орендованого майна, укладені з іншими юридичними та фізичними особами, а також про порушені арбітражним судом чи судом справи, які мають бути розглянуті судовими органами й можуть вплинути на склад майна, що викуповується Орендарем.
1.4. Якщо створене Орендарем на базі державного майна підприємство належить до об'єктів, приватизація яких здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України, Орендодавець погоджує суттєві умови цієї Угоди в порядку визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1993 р. N 123.
2. Майно, що підлягає викупу
2.1. Орендар викуповує, а Орендодавець продає орендоване
державне майно. Вартість цілісного майнового комплексу ___________
__________________________________________________________________
(назва підприємства)
згідно з протоколом засідання інвентаризаційної комісії та актом
оцінки вартості майна, затверджених наказом N _______ від
"___"__________ 199_ р., становить _______________________________
________________________________________________________ тис.крб.,
(писати літерами)
у тому числі вартість майна, що належить Орендарю, - ____тис.крб.,
майна, для якого Орендодавцем встановлено пільги, -_______тис.крб.
2.2. У разі викупу орендованого майна акції, частки, паї, якими володіє Орендар у статутних фондах інших юридичних осіб і які придбані за рахунок державних коштів на суму _______ тис.крб., вилучаються із складу майна, що підлягає викупу (див.додаток).
2.3. Об'єкти, які не підлягають викупу Орендарем згідно з Декретом Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1992 р. N 26-92 або рішенням органу приватизації: ________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Загальна вартість об'єктів ______________________________ тис.крб.
Об'єкти, які передаються Орендарю безоплатно: _______________
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________.
Загальна вартість об'єктів ______________________________ тис.крб.
Об'єкти, що входять до складу орендованого майна й підлягають особливому режиму приватизації: __________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Загальна вартість об'єктів ______________________________ тис.крб.
Таким чином, вартість майна, що підлягає приватизації, становить __________________ тис.крб., а з урахуванням зонального коефіцієнта __________________ - _________________ тис.крб.
3. Земельна ділянка
3.1. Майно підприємства, створеного Орендарем, розташоване на земельній ділянці загальною площею _______________ га. Ситуаційний план розташування земельної ділянки додається. Розмір земельного податку за 199_ р. становить ___________________ тис.крб.
3.2. Орендар після повної сплати вартості орендованого державного майна згідно зі статтею 27 Закону України "Про приватизацію майна державних підприємств" має пріоритетне право на довгострокову оренду займаної ділянки з наступним її викупом відповідно до чинного законодавства України.
4. Джерела коштів для сплати вартості орендованого майна
4.1. Квота застосування приватизаційних майнових сертифікатів встановлюється в розмірі ________ відсотків від вартості майна, що становить ____________ тис.крб., які вносяться до ________________ ______________________ 199_ р.
Особисті кошти членів організації орендарів становлять ____________________ тис.крб. і вносяться до _____________________ ________________ 199_ р.
За рахунок персоніфікованого прибутку одержано ____ тис.крб., які вносяться до ______________________ 199_ р.
4.2. Після підписання цієї Угоди між Орендарем та Орендодавцем у 10-денний термін укладається договір купівлі-продажу і Орендар сплачує вартість майна, яке викуповує, в сумі ________________________ тис.крб.
Ця Угода надає право Орендарю відкрити рахунки з метою акумуляції коштів для викупу частки майна, що належить державі.
Залишки платежів за майно, що викуповується, коригуються під час чергових виплат з урахуванням індексу інфляції, який визначається Міністерством статистики України.
5. Обов'язки Орендаря
5.1. Після викупу державного майна Орендар зобов'язується:
протягом _______ років зберігати профіль основної діяльності;
здійснювати заходи щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці та охорони навколишнього середовища;
зберігати протягом ________ років робочі місця на рівні, який склався на момент переходу права власності на орендоване державне майно;
у разі порушення термінів сплати за придбане майно сплачувати за кожний прострочений день пеню в розмірі 0,5 відсотка від суми простроченого платежу.
У випадку порушення терміну сплати більше як на 30 днів договір розривається за письмовим попередженням Орендодавця і згідно зі статтею 48 Цивільного кодексу України здійснюється реституція сторін.
5.2. Не сплачена приватизаційними майновими сертифікатами частина ціни продажу орендованого державного майна при проведенні чергової індексації основних фондів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1993 р. N 598 "Про проведення індексації основних фондів у народному господарстві України" індексується водночас з номінальною вартістю приватизаційного майнового сертифіката.
5.3. Приватизований об'єкт як цілісний майновий комплекс не підлягає відчуженню шляхом купівлі-продажу, обміну, дарування до введення в Україні власної національної валюти, а також виконання зобов'язань, передбачених у пункті 5.1.
5.4. Орендар забезпечує Орендодавцю прямий доступ до об'єкта викупу, надає інформацію про стан, склад майна та всі дії, пов'язані з його рухом.
5.5. На виконання цієї Угоди підприємство, яке створюється після приватизації орендованого майна, надає Фонду державного майна України (регіональному відділенню) будь-яку інформацію в межах, необхідних для виконання цієї Угоди. Інформація про виконання умов, зазначених у пунктах 5.1 - 5.4 Угоди, надається підприємством на письмову вимогу органу приватизації у визначений ним термін. Відмова в наданні інформації є порушенням умов цієї Угоди.
6. Умови зміни та розірвання Угоди
6.1. Якщо будь-яке положення цієї Угоди стає недійсним або суперечить чинному на день укладення цієї Угоди законодавству, то таке положення розглядається як виключене. При цьому решта положень цієї Угоди залишається діючими. Положення, яке було визнано таким, що суперечить законодавству, замінюється в межах чинного законодавства іншим положенням, яке найбільш повно відображає наміри сторін у цій Угоді.
6.2. Порушення Орендарем будь-якої умови цієї угоди є підставою для її розірвання з ініціативи Орендодавця в порядку, передбаченому чинним законодавством.
6.3. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань, передбачених цією Угодою, якщо причиною їх невиконання є обставини непереборної сили, які виникли після укладення договору внаслідок подій надзвичайного характеру, яких сторони, що не виконала зобов'язання, не могла передбачити.
6.4. У разі виникнення обставин, зазначених у пункті 6.3 сторона, яка не може виконати зобов'язання, передбачені цією Угодою, повинна в найкоротший строк сповістити про це сторону, додаючи відповідні докази.
6.5. Ця Угода та будь-які її Положення можуть бути змінені чи доповнені тільки додатком до Угоди з обов'язковим посиланням на неї, який складається в письмовій формі повноважними представниками кожної із сторін і є невід'ємною частиною цієї угоди після підписання.
6.6. Усі повідомлення, прохання, інша офіційна інформація, що надсилається або доставляється відповідно до положень цієї Угоди чи у зв'язку з ними, готуються в письмовій формі. При цьому кореспонденція визначається офіційно відправленою в разі одержання її адресатом.
6.7. Спори, що виникають у процесі виконання цієї Угоди, вирішуються арбітражним судом у встановленому порядку.
6.8. Додаткова угода складена в ______ примірниках, що мають однакову юридичну силу:
1-й - Орендодавцю;
2-й - Орендарю;
3-й -
4-й -
6.9. Юридичні адреси сторін:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Додатки:
1. Протокол засідання інвентаризаційної комісії (узагальнені результати інвентаризації)*.
2. Акт оцінки вартості майна (з додатками відповідно до Методики оцінки вартості об'єктів приватизації)*.
3. Акції, паї, частки у статутних фондах юридичних осіб, придбані (внесені) за рахунок державних коштів.
4. Ситуаційний план розташування земельної ділянки*.
Орендодавець Орендар
____________________ ______________________
____________________ ______________________
М.П. М.П.
_______________
* Зазначені документи складаються відповідно до діючих нормативних матеріалів.
Додаток
до Додаткової угоди щодо викупу
орендованого майна до договору
оренди
Акції, паї, частки у статутних фондах юридичних осіб, придбані (внесені) за рахунок державних коштів
Юридична особа | Адреса, телефон | Вид внеску | Сума, тис.крб. | Дата |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |