• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Тимчасовий регламент засідань Аудиторської палати України

Аудиторська палата України  | Регламент від 27.10.1998 № 70 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Аудиторська палата України
  • Тип: Регламент
  • Дата: 27.10.1998
  • Номер: 70
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Аудиторська палата України
  • Тип: Регламент
  • Дата: 27.10.1998
  • Номер: 70
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ
N 70 від 27.10.98
Затверджено
рішенням Аудиторської
палати України
від 27 жовтня 1998 р.
протокол N 70
( Регламент втратив чинність на підставі Рішення Аудиторської палати N 189/4 від 24.04.2008 )
Тимчасовий регламент засідань Аудиторської палати України
1. Засідання Аудиторської палати України (далі - АПУ) проводиться згідно затвердженого АПУ плану.
2. Питання для розгляду і прийняття рішень на засіданнях АПУ визначаються Секретаріатом АПУ за 20 днів до початку засідання, виходячи з рішень АПУ та пропозицій голів постійних комісій АПУ. Перелік питань розглядається на засіданні Спостережної ради АПУ, проект порядку денного затверджується Головою Спостережної ради за 5 (п'ять) днів до засідання. Додаткові (позачергові) питання включаються до затвердженого проекту порядку денного за рішенням Голови Спостережної ради або на засіданні АПУ простою більшістю голосів.
3. До проекту порядку денного додаються підготовлені та опрацьовані виконавцями довідкові та аналітичні матеріали, проекти нормативних актів, а також підготовлений Секретаріатом та затверджений Головою Спостережної ради проект протокольного рішення АПУ. Затверджений проект порядку денного разом з матеріалами надсилається членам АПУ за 3 (три) дні до засідання. Члени АПУ, яким надіслано матеріали за порядком денним та проектом протокольного рішення, можуть не пізніше як за два дні до засідання подавати до Секретаріату АПУ свої зауваження і пропозиції з питань, що розглядаються.
4. Питання для розгляду на засіданнях АПУ готуються на виконання доручень АПУ або з власної ініціативи - Секретаріатом та відповідними комісіями АПУ. Персональна відповідальність за якість і своєчасність підготовки матеріалів покладається на Завідуючого Секретаріатом та Голів комісій, що готують питання на розгляд засідання АПУ.
5. Проекти нормативних актів, що вносяться для розгляду на засіданнях АПУ, повинні бути підготовлені відповідно до Положення про порядок підготовки, оформлення та проходження проектів нормативних актів АПУ.
6. Методисти Секретаріату АПУ забезпечують організаційно-технічне забезпечення робіт постійних комісій у підготовці матеріалів з питань, що виносяться на розгляд АПУ та здійснюють контроль за своєчасним їх поданням.
7. У засіданнях АПУ беруть участь члени АПУ, завідуючий Секретаріатом АПУ та особи, запрошені в разі необхідності для розгляду конкретних питань. Склад осіб, які запрошуються на засідання з окремих питань, визначається Спостережною радою. Особи, запрошені на засідання з окремих питань, після розгляду цих питань і прийняття рішення по них в подальшій роботі засідання участі не беруть.
8. Засідання АПУ вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш двох третин членів Палати. Члени АПУ беруть участь у засіданні без права заміни. Засідання АПУ веде Головуючий, функції якого виконують по черзі всі члени АПУ в алфавітному порядку їх прізвищ. Порядок денний засідання корегується та затверджується безпосередньо на засіданні.
9. Початок засідання - о 14.00 годині. Очікування у разі відсутності кворуму - 15 хвилин. Загальний регламент засідання - 4 години. У разі перевищення у ході засідання затвердженого регламенту, продовжити засідання до розгляду всього порядку денного. На засіданнях АПУ час для доповіді визначається в межах 10 хвилин, для співдоповідей і виступів при обговоренні - до 5 хвилин, для довідок - до 3 хвилин. У необхідних випадках головуючий на засіданні може змінити тривалість виступів. Перерва може бути оголошена після двох годин роботи. Члени Палати та особи, запрошені на засідання з окремих питань, можуть виступати при їх обговоренні, вносити пропозиції, робити зауваження, давати довідки стосовно обговорюваних питань. Дебати припиняються за пропозицією Головуючого, за рішенням Палати. Пропозиції та зауваження, висловлені учасниками засідання під час обговорення питання, подаються в ході засідання завідуючому Секретаріатом у письмовій формі для розгляду їх при доопрацюванні проекту нормативного акта АПУ або протокольного рішення.
10. Рішення на засіданнях АПУ приймається простою більшістю голосів при наявності двох третин її членів. Рішення з питань затвердження Статуту, внесення змін та доповнень до нього приймаються двома третинами голосів від загальної кількості членів АПУ.
11. В окремих випадках, на підставі письмової пропозиції не менше п'яти членів АПУ, рішення можуть прийматися шляхом письмового опитування. Рішення вважається прийнятим в разі, якщо протокол письмового опитування підписало не менше двох третин членів АПУ. Про прийняте рішення повідомляються члени АПУ на найближчому засіданні, протокол письмового опитування додається до протоколу цього засідання.
12. Протоколи засідань АПУ готуються та оформляються Секретаріатом АПУ і підписуються Головуючим. На засіданні ведеться диктофонний запис, який зберігається в Секретаріаті протягом 1 (одного) року. З питань, що розглядаються на засіданні, приймаються і видаються рішення АПУ та оформляються відповідні протокольні рішення.
Рішення АПУ та протокольні рішення візуються завідуючим Секретаріатом АПУ та підписуються Головою Спостережної ради. Протокольні рішення АПУ розсилаються регіональним відділенням АПУ, а копії рішень передаються під розписку виконавцям. Контроль за виконанням доручень, даних на засіданнях АПУ, здійснюється Секретаріатом. Секретаріат на початку кожного засідання інформує про стан виконання прийнятих рішень АПУ.
Надруковано: "Вісник законодавства України", N 18 - 19, 27 квітня - 10 травня 2001 р.