НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
09.04.1996 N 9 |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики N 75 від 09.09.96 )
Про початок оптового ринку електроенергії і тимчасовий порядок формування цін на ньому
( Дію Постанови продовжено до 31 липня 1996 р. згідно з Постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики N 20 від 28.06.96 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики N 20 від 28.06.96 ) ( Дію Постанови продовжено до 10 вересня 1996 р. згідно з Постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики N 32 від 31.07.96 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики N 32 від 31.07.96 )
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1996 року N 207
"Про забезпечення роботи Оптового ринку електричної енергії України", враховуючи підписання Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України з боку генеруючих та постачальних енергетичних компаній для забезпечення формування оптових цін на електроенергію в Україні на період з 10 квітня до 30 червня 1996 року Національна комісія з питань регулювання електроенергетики України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Встановити, що:
1.1. Державні акціонерні енергогенеруючі компанії реалізують всю вироблену електроенергію, за винятком електроенергії на власні потреби, через Національний диспетчерський центр (НДЦ) за оптовою закупівельною ціною згідно з положенням Договору між членами Оптового ринку електричної енергії.
1.2. Держкоматом, державні акціонерні енергогенеруючі компанії "Дніпрогідроенерго" та "Дністрогідроенерго" реалізують вироблену електричну енергію через НДЦ згідно з діючими на 10.04.96 р. договорами.
1.3. Державні акціонерні енергопостачальні компанії (ДАЕК) до введення нових роздрібних тарифів реалізують електроенергію, вироблену підпорядкованими ТЕЦ, безпосередньо своїм споживачам згідно з діючим прейскурантом. Надлишок виробленої ТЕЦ електроенергії ДАЕК реалізують за ринковою закупівельною ціною на Оптовому ринку електричної енергії.
1.4. Діючі на цей час договори про постачання палива на давальницькій основі мають силу до кінця терміну їх дії, якщо інше не передбачено чинним законодавством.
1.5. НДЦ та генеруючі компанії забезпечують укладання всіх нових договорів про постачання палива на давальницькій основі згідно з порядком фінансових розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії.
2. Визначити, що з 10 квітня граничний рівень погодинної цінової заявки генеруючих компаній не повинен перевищувати 35 доларів США за 1 МВт х г в карбованцевому еквіваленті. Якщо НКРЕ встановить, що конкуренція між генеруючими компаніями не є ефективною, вона може знизити вказаний граничний рівень погодинної цінової заявки, встановити граничні рівні середніх цін або вжити інших необхідних заходів.
( Граничний рівень погодинної цінової заявки генеруючих компаній встановлено на рівні 40 доларів США за 1 МВт х г з перерахуванням за курсом Національного банку України на день подачі цінової заявки згідно з Постановою НКРЕ N 20 від 28.06.96, граничний рівень погодинної цінової заявки генеруючих компаній на рівні 40 доларів США за 1 МВт х г з перерахуванням за курсом Національного банку України на день подачі цінової заявки згідно з Постановою НКРЕ N 32 від 31.07.96 )
3. Протягом строку дії цієї постанови ціна робочої потужності не встановлюється.
Голова Комісії | З.Буцьо |