• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про створення Дитячо - юнацької спортивної школи з маунтенбайку "Голосієво"

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження, Статут від 25.12.1998 № 2483
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Статут
  • Дата: 25.12.1998
  • Номер: 2483
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Статут
  • Дата: 25.12.1998
  • Номер: 2483
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 2483 від 25.12.98
Про створення Дитячо-юнацької спортивної школи
з маунтенбайку "Голосієво"
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 1342 ( ra1342017-04 ) від 22.07.2004 )
З метою залучення більш широкого загалу дітей, підлітків імолоді м. Києва до занять фізичною культурою і спортом, зміцненняїх здоров'я:
1. Створити Дитячо-юнацьку спортивну школу з маунтенбайку"Голосієво" і підпорядкувати її Управлінню по фізичній культурі іспорту Київської міської державної адміністрації.
2. Схвалити Статут Дитячо-юнацької спортивної школи змаунтенбайку "Голосієво" з додатком.
3. Головному управлінню майном закріпити за Дитячо-юнацькоюспортивною школою з маунтенбайку "Голосієво" на праві оперативногоуправління майно, необхідне для здійснення статутних завдань.
4. Покласти на Управління по фізичній культурі і спортукоординацію діяльності Дитячо-юнацької спортивної школи змаунтенбайку "Голосієво".
5. Фінансовому управлінню Київської міської державноїадміністрації і Управлінню по фізичній культурі і спорту Київськоїміської державної адміністрації забезпечити фінансування кошторисувитрат Дитячо-юнацької спортивної школи з маунтенбайку "Голосієво"в межах затверджених асигнувань, враховуючи Указ ПрезидентаУкраїни від 21.01.98 N 41 ( 41/98 ) "Про запровадження режимужорсткого обмеження бюджетних видатків та інших державних витрат,заходи щодо забезпечення надходження доходів до бюджету ізапобігання фінансовій кризі" і постанови Кабінету МіністрівУкраїни від 11.06.98 N 855 ( 855-98-п ) "Про чисельністьпрацівників бюджетних установ" та від 29.07.98 N 1178( 1178-98-п ) "Про внесення змін до постанови Кабінету МіністрівУкраїни від 11 червня 1998 р. N 855".
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти назаступника голови Київської міської державної адміністраціїРомашка В.І.
Голова Київської міської
державної адміністрації О.Омельченко
Додаток
до розпорядження Київської
міської державної адміністрації
від 25.12.98 N 2483
Статут
Дитячо-юнацької спортивної школи з маунтенбайку "Голосієво"
1. Загальні положення
1.1. Дитячо-юнацька спортивна школа з маунтенбайку (вподальшому - ДЮСШ) - є позашкільним навчально-виховним закладом,створеним Київською міською державною адміністрацією тапідпорядкованим Управлінню по фізичній культурі і спорту.
1.2. Основною діяльністю ДЮСШ є спортивна підготовка дітей,підлітків та молоді, підготовка спортивного резерву збірних командм. Києва та України.
1.3. ДЮСШ у своїй діяльності керується Конституцією України( 254к/96-ВР ) і законами України, постановами Верховної РадиУкраїни, указами і розпорядженнями Президента України,постановами, розпорядженнями, декретами Кабінету МіністрівУкраїни, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнямиКиївської міської державної адміністрації та цим Статутом.
1.4. Спортшкола є юридичною особою з дня її державноїреєстрації, має печатку зі своїм найменуванням, штампи, бланквстановленого зразка та інші реквізити.
( Пункт 1.4. в редакціїРозпорядження КМДА N 1342 ( ra1342017-04 ) від 22.07.2004 )
1.5. Юридична адреса ДЮСШ "Голосієво": м. Київ,вул. Глушкова, 31-а.
2. Завдання та права ДЮСШ
2.1. Головним завданням ДЮСШ є:
- реалізація державної політики у галузі освіти, фізичноїкультури і спорту;
- формування у дітей та юнацтва національної свідомості,активної громадянської позиції;
- гармонійний розвиток особистості, фізична підготовка,зміцнення здоров'я дітей засобами фізичної культури і спорту;
- виявлення і підтримка юних талантів, розвиток їх здібностейв обраному виді спорту та досягнення високих спортивнихрезультатів;
- підготовка спортсменів (кандидатів, резерву) - членівзбірних команд м. Києва та України.
2.2. ДЮСШ має право:
- проводити спортивні заходи, навчально-тренувальні збори,оздоровчо-спортивні табори;
- брати участь у змаганнях з пайовим фінансуванням,залученням коштів різних організацій, бюджетних коштів державногобюджету та батьківських внесків. Розмір батьківського внескувстановлюється адміністрацією ДЮСШ за погодженням з Управлінням пофізичній культурі і спорту Київської міської державноїадміністрації;
- витрачати кошти спонсорів, інших юридичних та фізичних осібна забезпечення навчально-тренувального процесу, організаціюспортивно-оздоровчих таборів за рішенням адміністрації ДЮСШ;
- виступати учасником цивільно-правових відносин, набуватимайнові і немайнові права;
- використовувати на договірній основі працю громадян;
- залучати на договірних засадах і використовувати фінансовікошти, об'єкти інтелектуальної власності, майно чи окремі майновіта немайнові права юридичних і фізичних осіб у встановленомучинним законодавством України порядку;
- проводити навчання, семінари, виставки, аукціони, лотереї,спортивні та інші заходи.
3. Організаційні основи діяльності ДЮСШ
3.1. Порядок комплектування, наповнення навчальних груп,режим навчально-тренувальної роботи встановлюється згідно зТиповим положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ),спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву(СДЮШОР), затвердженим наказом Міністерства України у справахмолоді і спорту від 02.09.92 N 1681 га згідно з програмою змаунтенбайку, затвердженою Державним комітетом України з фізичноїкультури і спорту.
3.2. ДЮСШ разом з іншими навчальними закладами можестворювати для перспективних у спортивному відношенні учнівспеціалізовані класи з подовженим днем навчання та поглибленимнавчально-тренувальним процесом.
Створення спецкласів здійснюється спільним рішеннямадміністрації ДЮСШ і навчального закладу на підставі укладеної міжними угоди.
3.3. Навчальний рік розпочинається 1 вересня поточного року ізакінчується 25 травня наступного року. Заняття в групахпочаткової підготовки 1-го року навчання розпочинаються не пізніше1 жовтня поточного року.
3.4. Для забезпечення навчального процесу протягом року вперіод літніх та зимових канікул ДЮСШ організовуєспортивно-оздоровчі табори згідно з Положенням, затвердженим увстановленому порядку.
3.5. ДЮСШ має право витрачати кошти на спортивно-оздоровчуроботу, проведення навчально-тренувальних зборів відповідно дочинного законодавства, а також на харчування провідних спортсменіву межах установлених нормативів, передбачених угодами.
3.6. Учні ДЮСШ, які направлені для підвищення спортивноїмайстерності в училища фізичного виховання, школи вищої спортивноїмайстерності та команди майстрів з ігрових видів спорту, невходять до кількісного складу груп, але вважаються вихованцямиДЮСШ і можуть виступати за її команди.
Для доукомплектування групи до неї можуть бути зарахованіучні з попереднього року навчання. Режим навчально-тренувальноїроботи та наповненість такої групи зберігаються до закінченнякожного етапу навчання.
Перехід спортсменів здійснюється до закінчення кожного етапунавчання.
3.7. Рішення про відкриття нового чи закриття існуючоговідділення з виду спорту приймається загальними зборами колективуДЮСШ та затверджується Управлінням по фізичній культурі і спортуКиївської міської державної адміністрації.
4. Управління спортивною школою, права та обов'язки
адміністрації, тренерів-викладачів, інших працівників
4.1. Вищим органом громадського самоврядування ДЮСШ єзагальні збори членів трудового колективу, що скликаються не рідшеодного разу на рік.
Загальні збори є правомочні, якщо в них бере участь не менше50 відсотків працівників ДЮСШ.
Рішення загальних зборів приймаються більшістю голосівприсутніх на зборах.
Внесення змін і доповнень до цього Статуту затверджуєтьсязборами колективу, якщо за них проголосували не менше2/3 присутніх на зборах.
4.2.2. Рішенням загальних зборів створюється рада ДЮСШ, щодіє в період між загальними зборами.
Рада ДЮСШ:
- організовує виконання рішень загальних зборів;
- вносить пропозиції щодо перспектив розвитку ДЮСШ, розглядаєрежим роботи закладу;
- розглядає режим роботи закладу, заходи щодо зміцнення йогоматеріально-технічної бази та поліпшення умов діяльності;
- підтримує творчі ініціативи, новації позашкільної освіти;
- визначає форми співробітництва ДЮСШ з науково-дослідними,виробничими, кооперативними організаціями, творчими спілками,іншими державними і громадськими інститутами;
- вносить пропозиції директорові про стимулюванняпедагогічних та інших працівників закладу, в межах фонду оплатипраці (фонду матеріального заохочення) визначає порядок і розміридоплат до посадових окладів.
Статутом ДЮСШ можуть встановлюватися інші повноваження радиДЮСШ, що не суперечать чинному законодавству.
4.3. З метою прийняття колективних рішень з числатренерів-викладачів утворюється тренерська рада.
Очолює тренерську раду старший тренер-викладач.
4.4. З метою розвитку та вдосконалення навчально-виховногопроцесу на правах дорадчого органу створюється батьківськийкомітет.
До складу батьківського комітету входять троє представниківбатьків.
4.5. З метою розвитку та вдосконалення навчально-виховногопроцесу, підвищення кваліфікації педагогічних працівників у ДЮСШна правах дорадчого органу створюється педагогічна рада.
Склад, функції та порядок роботи педагогічної радивизначаються Статутом ДЮСШ. Головою ради є директор ДЮСШ.
4.5.1. Педагогічна рада:
- розглядає питання організації та здійсненнянавчально-виховного процесу, масової та методичної роботи;
- обговорює і рекомендує до затвердження річний план роботиДЮСШ;
- сприяє розвиткові творчої ініціативи педагогів,впровадженню досягнень науки і передового педагогічного досвіду внавчальний процес;
- приймає рішення з інших питань професійної діяльностіпедагогічних працівників.
Члени педагогічної ради мають право вносити на її розглядбудь-які питання, пов'язані з навчально-виховним процесом.Кількість засідань педагогічної ради визначається їхньоюдоцільністю і, як правило, становить не менше 4-х на рік.
4.6. Безпосереднє керівництво ДЮСШ здійснює директор, якийпризначається на посаду та звільняється з посади Управлінням пофізичній культурі і спорту Київської міської державноїадміністрації у порядку, визначеному чинним законодавством.
4.7. Директор ДЮСШ:
- керує діяльністю закладу, представляє його в усіх органах іустановах, громадських організаціях і відповідає перед Управліннямпо фізичній культурі і спорту Київської міської державноїадміністрації за результати діяльності закладу;
- розпоряджається майном, в межах наданих йому повноважень,складає та подає на затвердження Управлінню по фізичній культурі іспорту Київської міської державної адміністрації кошторис,організовує його виконання, укладає угоди з юридичними тафізичними особами, відкриває рахунки в установах банків;
- має право першого підпису на всіх банківських документах;
- встановлює надбавки, доплати, премії, за погодженням зпедагогічною радою, працівникам ДЮСШ за рахунок і в межах фондузаробітної плати (чи за рахунок залучених коштів) згідно з чиннимзаконодавством та Положенням про преміювання працівників ДЮСШ;
- видає у межах своєї компетенції накази і розпорядження,обов'язкові для виконання всіма працівниками і вихованцями ДЮСШ;
- приймає на роботу і звільняє з роботи працівників ДЮСШ;
- затверджує функціональні обов'язки працівників ДЮСШ;
- керує роботою педагогічної ради;
- готує та подає на затвердження Управлінню тарифікаційнийсписок, визначає форми оплати праці тренерів-викладачів по спортузгідно з чинним законодавством;
- надбавки, доплати директору ДЮСШ, а також його преміюванняздійснюється за погодженням з Управлінням по фізичній культурі іспорту Київської міської державної адміністрації.
4.8. Заступник директора ДЮСШ призначається на посаду тазвільняється з посади директором ДЮСШ. Він повинен мати вищуфізкультурну освіту та досвід тренерсько-викладацької роботи.
4.9. Учні ДЮСШ повинні знаходитись під постійним наглядомлікаря ДЮСШ під час занять та проходити медичне обстеження влікарсько-фізкультурному диспансері.
4.10. Питання організації праці колективу ДЮСШ, права таобов'язки працівників і учнів регулюються Правилами внутрішньоготрудового розпорядку, затвердженими загальними зборами колективуДЮСШ.
5. Учні спортивної школи, їх права та обов'язки
5.1. Учнями ДЮСШ можуть бути діти, підлітки та молодь (які немають медичних протипоказань для занять спортом), вікові групияких визначено Типовими положенням про дитячо-юнацьку спортивнушколу (ДЮСШ), спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійськогорезерву (СДЮШОР), затвердженим наказом Міністерства України усправах молоді і спорту від 02.09.92 N 1681.
Учні зараховуються до спортивної школи за наказом директорана підставі особистої заяви (чи заяви батьків) та за рішеннямтренерської ради відділення з видів спорту.
5.2. Учні ДЮСШ мають право:
- на одержання належних умов для якісної спортивноїпідготовки;
- на безкоштовне користування спортивними спорудами,інвентарем та обладнанням ДЮСШ;
- отримання у встановленому порядку спортивної форми та майнаіндивідуального призначення;
- займатися на оздоровчо-спортивному етапі підготовки;
- брати участь у конкурсному відборі на черговий етапспортивної підготовки;
- одержувати після закінчення ДЮСШ свідоцтво про закінченняДЮСШ та копію особистої картки спортсмена.
5.3. Учні ДЮСШ зобов'язані:
- брати участь у змаганнях у складі збірної команди ДЮСШ;
- сприяти своєю участю у змаганнях досягненню командоюмаксимального результату;
- вдосконалювати та підвищувати свою спортивну майстерність; - дотримуватись спортивного режиму та особистої гігієни;
- не виступати за інші спортклуби, організації без дозволуадміністрації ДЮСШ.
5.4. За невиконання учнями ДЮСШ своїх обов'язків до нихзастосовуються дисциплінарні стягнення, включаючи відрахування зчисла учнів ДЮСШ.
6. Умови оплати праці працівників ДЮСШ
6.1. Умови оплати праці працівників ДЮСШ визначаютьсявідповідно до чинного законодавства України з урахуваннямкатегорії працівників: педагогічні працівники, медичні працівники,спеціалісти, інші працівники.
6.2. Оплата праці тренерів-викладачів здійснюється відповіднодо їх тарифікації.
7. Матеріально-технічна база і кошти ДЮСШ
7.1. Спортивна школа є закладом, діяльність якого направленана виконання соціально-важливих функцій і не має на меті отриманняприбутків.
7.2. Джерелами формування майна ДЮСШ є:
- кошти місцевого бюджету;
- кошти від надання платних послуг населенню, в тому числікошти від реалізації абонементів для занять в спортивно-оздоровчихгрупах та групах початкової підготовки;
- кошти, одержані від господарської діяльності, щопередбачена чинним законодавством, види і напрямки якої,погоджуються з Управлінням по фізичній культурі і спорту Київськоїміської державної адміністрації;
- кошти від надання в оренду спортивних споруд, приміщень,інвентаря, обладнання та іншого майна у вільний від основнихзанять час;
- кошти від продажу застарілого або зношеного обладнання,інвентаря, тренажерів;
- кошти від часткової оплати учнями-спортсменами, тренерами,працівниками вартості спортивної форми, взуття, інвентаряіндивідуального призначення;
- позики банків;
- добровільні внески підприємств, установ, організацій таокремих громадян, іноземних, юридичних і фізичних осіб;
- інші надходження, передбачені чинним законодавством.
7.3. ДЮСШ отримує відшкодування за підготовку спортсменів,які були переведені в ігрові команди, спортивні клуби, іншіорганізації згідно з поданими розрахунками коштів, витрачених наїх підготовку.
7.4. Кошти витрачаються відповідно до кошторису, якийзатверджує директор ДЮСШ, за погодженням з Управлінням по фізичнійкультурі і спорту Київської міської державної адміністрації.
7.5. Директор ДЮСШ визначає структуру, штатний розклад вмежах фонду заробітної плати, виходячи із обсягу роботи івиробничої необхідності, і подає їх на затвердження Управлінню пофізичній культурі і спорту Київської міської державноїадміністрації,
7.6. Порядок ведення бухгалтерського обліку та звітності ДЮСШвизначається чинним законодавством.
7.7. ДЮСШ за згодою власника або уповноваженого ним органу увстановленому чинним законодавством порядку має право відчужуватисвоє майно іншим підприємствам, установам, організаціям, здавати воренду, надавати в безоплатне користування частини будинків,споруд, обладнання, а також списувати їх з балансу, якщо вонизношені, або морально застарілі.
7.8. Майно ДЮСШ складають основні фонди та інші матеріальніцінності, що належать до міської комунальної власностітериторіальної громади м. Києва та закріплюються за нею на правіоперативного управління.
7.9. Відповідно до чинного законодавства ДЮСШ користуєтьсяземельними ділянками.
7.10. Збитки, заподіяні ДЮСШ в результаті порушення їїмайнових прав іншими юридичними чи фізичними особами,відшкодовуються відповідно до вимог чинного законодавства.
8. Міжнародні зв'язки
8.1. ДЮСШ може у встановленому законодавством порядкуздійснювати зовнішньоекономічну діяльність та укладати угоди,встановлювати прямі міжнародні зв'язки на основі самостійноукладених угод про обмін спортивними делегаціями, тренерами,працівниками і їх сім'ями за погодженням з Управлінням по фізичнійкультурі і спорту Київської міської державної адміністрації.
8.2. ДЮСШ має право:
- укладати угоди про співробітництво з навчальними закладами,організаціями, фондами і товариствами, окремими громадянамизарубіжних країн.
9. Облік, звітність і контроль за діяльністю ДЮСШ
9.1. ДЮСШ веде у встановленому порядку діловодство,передбачене Типовими положенням про ДЮСШ та СДЮШОР, затвердженимнаказом Міністерства України у справах молоді і спорту від02.09.92 N 1681, бухгалтерський облік, статистичну табухгалтерську звітність.
9.2. ДЮСШ щорічно надає Управлінню по фізичній культурі іспорту Київської міської державної адміністрації звіт за формою5 ФК.
9.3. ДЮСШ безпосередньо підпорядкована і підзвітна Управліннюпо фізичній культурі і спорту Київської міської державноїадміністрації.
9.4. Перевірка діяльності ДЮСШ здійснюється Управлінням пофізичній культурі і спорту Київської міської державноїадміністрації, але не рідше одного разу на рік, або іншимиуповноваженими органами у встановленому порядку.
10. Внесення змін та доповнень до Статуту
10.1. Всі зміни та доповнення до цього Статуту приймаються втому ж порядку, що й Статут.
11. Умови реорганізації та припинення діяльності ДЮСШ
11.1. Ліквідація, реорганізація ДЮСШ здійснюється зарозпорядженням Київської міської державної адміністрації чирішенням суду або арбітражного суду.
11.2. У разі реорганізації чи ліквідації ДЮСШ працівникам, щозвільняються, гарантується додержання їх прав і інтересіввідповідно до вимог трудового законодавства.
11.3. У випадку припинення діяльності ДЮСШ майно, якезалишилось після задоволення претензій кредиторів і членівколективу, використовується за вказівкою власника.
Заступник голови Київської
міської державної адміністрації В.Ромашко
"Хрещатик", N 4, 02.02.1999