• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про утворення Науково-економічної ради з питань координації науково-дослідних та проектних робіт

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження, Положення від 06.04.2000 № 482 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Положення
  • Дата: 06.04.2000
  • Номер: 482
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Положення
  • Дата: 06.04.2000
  • Номер: 482
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 482 від 06.04.2000
м. Київ
( Розпорядження втратило чинність на підставі Розпорядження КМДА N 456 ( ra0456017-04 ) від 23.03.2004 )
Про утворення Науково-економічної ради з питань
координації науково-дослідних та проектних робіт
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМДА N 1172 ( ra1172017-00 ) від 14.07.2000 N 2198 ( ra2198017-00 ) від 11.12.2000 )
Для забезпечення координації формування планів проведеннянауково-дослідних та проектних робіт, що виконуються на замовленняголовних управлінь, управлінь, відділів, інших підрозділівКиївської міської державної адміністрації і міських комунальнихпідприємств, а також для експертної оцінки їх актуальності,пріоритетності та визначення виконавців відповідних робіт і оцінкиїхньої якості та результативності, що виконуються на замовленняміської влади для потреб міста:
1. Утворити при Київській міській державній адміністраціїНауково-економічну раду з питань координації науково-дослідних тапроектних робіт.
2. Затвердити склад Науково-економічної ради при Київськійміській державній адміністрації (додаток 1).
3. Затвердити Положення про Науково-економічну раду приКиївській міській державній адміністрації (додаток 2).
4. Функції робочого органу Науково-економічної ради покластина управління науково-технічної політики та інформатизаціїГоловного управління промислової політики Київської міськоїдержавної адміністрації.
( Пункт 4 із змінами, внесеними згідно зРозпорядженням КМДА N 2198 ( ra2198017-00 ) від 11.12.2000 )
5. Фінансовому управлінню перераховувати кошти на проведеннянауково-дослідних та проектних робіт, що виконуються на замовленняголовних управлінь, управлінь, відділів, інших підрозділівКиївської міської державної адміністрації і міських комунальнихпідприємств, безпосередньо цим замовникам на підставі укладенихдоговорів та актів виконаних робіт в межах затверджених сумбюджетних асигнувань.
( Пункт 5 в редакції Розпорядження КМДАN 1172 ( ra1172017-00 ) від 14.07.2000 )
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти назаступника голови Київської державної адміністрації Чебуніна О.І.
Голова О.Омельченко
Додаток 1
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації від
6 квітня 2000 р. N 482
СКЛАД
Науково-економічної ради при
Київській міській державній адміністрації
Омельченко О.О. - голова Київської міської державної
адміністрації, голова ради
Чебунін О.І. - заступник голови Київської міської державної
адміністрації, заступник голови ради
Члени ради:
Артюх І.М. - заступник начальника Головного фінансового
управління
Березовик М.М. - начальник Головного управління палива,
енергетики та енергозбереження
Білич В.О. - депутат Київради (за згодою)
Бортновський В.М. - перший заступник начальника Головного
управління палива, енергетики та
енергозбереження - начальник управління
енергетики
Гіщак К.Й. - депутат Київради (за згодою)
Гніденко В.М. - заступник начальника Головного управління
промислової політики - начальник управління
промисловості
Голодівський І.Р. - голова Ради директорів промислових
підприємств (за згодою)
Дзвоник І.О. - депутат Київради (за згодою)
Іванова Л.І. - консультант заступника голови Київської
міської державної адміністрації
Майко В.І. - президент асоціації "Київ" (за згодою)
Невелєв О.М. - директор ДКП "НДІСЕП"
Нікітенко Ю.В. - заступник начальника Головного управління
промислової політики - начальник управління
науково-технічної політики та інформатизації.
Заступник голови В.Ромашко
( Додаток 1 в редакції Розпорядження КМДА N 2198 ( ra2198017-00 )від 11.12.2000 )
Додаток 2
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації від
6 квітня 2000 р. N 482
Положення
про Науково-економічну раду при Київській міській
державній адміністрації
( Зміни до додатку не внесені. Додатково див. Розпорядження КМДА N 1172 ( ra1172017-00 ) від 14.07.2000 )
1. Науково-економічна рада при Київській міській державнійадміністрації (далі - Науково-економічна рада) є колегіальнимдорадчим органом Київської міської державної адміністрації,утворена з метою здійснення ефективної науково-технічної підтримкисоціально-економічного розвитку міста Києва. Вона створюється зчисла провідних фахівців Київської міської державноїадміністрації, депутатів Київради, промисловців та вчених міста.
2. У своїй діяльності Науково-економічна рада керуєтьсяКонституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України, указами ірозпорядженнями Президента України, постановами Верховної РадиУкраїни та Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міськоїради, розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, атакож цим Положенням.
3. Науково-економічну раду очолює голова Київської міськоїдержавної адміністрації.
Персональний склад Науково-економічної ради та Положення пронеї затверджуються розпорядженням Київської міської державноїадміністрації.
Визначити, що до роботи в Науково-економічній раді, у разінеобхідності, можуть залучатися всі зацікавлені та необхідні прирозгляді конкретних питань керівники та окремі фахівці управлінь,відділів, служб, інших структурних підрозділів міськоїдержадміністрації, а також фахівці, науковці та депутати Київради(за згодою).
Організація роботи Науково-економічної ради будується назасадах законності, гласності, врахування громадської думки.
4. Основними завданнями Науково-економічної ради є:
- вироблення пропозицій щодо формування міськоїнауково-технічної політики для забезпечення ефективногоекономічного і соціального розвитку міста;
- підготовка висновків щодо доцільності та пріоритетностіздійснення науково-дослідних, проектних робіт та цільових програм,фінансування яких здійснюється за рахунок міського бюджету;
- організація проведення, при потребі, експертної оцінкирезультатів науково-дослідних і проектних робіт, які пропонуєтьсяздійснювати в інтересах міста;
- підготовка пропозицій щодо створення організаційних таекономічних умов для ефективного використання науково-технічного іпромислового потенціалу та інфраструктури інформаційногозабезпечення міста;
- взаємодія з Національною академією наук України,державними, громадськими та іншими організаціями наукового танауково-технічного спрямування;
- залучення наукового потенціалу міста для здійсненняефективної інноваційної та науково-технічної політики в інтересахміста.
5. Для виконання покладених на неї завдань Науково-економічнарада має право:
- створювати експертні комісії (робочі групи) для аналізу таоцінки науково-дослідних робіт, програм і проектів в інтересахміста;
- запрошувати до участі в роботі Науково-економічної радипідприємства та організації міста незалежно від відомчогопідпорядкування, громадські об'єднання, творчі наукові колективиабо окремих фахівців на договірних умовах;
- влаштовувати, із залученням засобів масової інформації,конференції, "круглі столи", громадські обговорення з питаньнауково-технічних проблем розвитку міста, розгляду і реалізаціїкрупних інноваційних проектів, програм тощо.
6. Основною формою роботи Науково-економічної ради є їїзасідання, які скликаються головою або заступником головиНауково-економічної ради в разі потреби.
Засіданням Науково-економічної ради керує її голова або, зайого дорученням, заступник голови.
За рішенням голови Науково-економічної ради, або йогозаступника, для участі в засіданнях Науково-економічної радиможуть запрошуватись фахівці, які не входять до її складу.
7. Науково-економічна рада розглядає отримані пропозиції таподає їх для включення в тематичний план науково-дослідних тапроектних робіт:
- з проблем соціально-економічного спрямування - від ДКП"НДІСЕП";
- з проблем технічної та технологічної спрямованості - відвідділу науково-технічної та інноваційної політики Київськоїміської державної адміністрації.
8. Науково-економічна рада:
- організовує експертний розгляд пропозицій і формує свійвисновок щодо раціональності проведення та фінансуваннязапропонованих робіт, а також виробляє зустрічні пропозиції щодонеобхідності виконання певних наукових і технічних розробок дляпотреб міста;
- формує тематичний план науково-дослідних робіт та проектівна наступний рік в межах визначених обсягів фінансування ізатверджує його протокольним рішенням, що є підставою для початкуроботи та її фінансування.
Фінансове управління в межах визначених міським бюджетомобсягів фінансування здійснює розрахунки з виконавцями робітзгідно з укладеними замовниками - розпорядниками бюджетних коштівдоговорами та підписаними актами здачі-приймання (процентовками)виконаних робіт (послуг).
У разі виникнення нагальної необхідності здійсненнянауково-дослідних або проектних робіт, які не забезпеченіфінансуванням, Науково-економічна рада може готувати пропозиціїщодо виділення коштів для цього окремим розпорядженням міськоїдержадміністрації;
- організовує розгляд результатів окремих виконаних робіт іприймає відповідні рішення;
- готує щорічні звіти для Київської міської державноїадміністрації про результати наукової діяльності в місті.
9. Рішення Науково-економічної ради приймаються простоюбільшістю голосів присутніх на засіданні членівНауково-економічної ради і оформляються протоколами.
10. Контроль за виконанням доручень, прийнятих на засіданнях,ведення протоколів і складання звітів здійснює секретар ради, якийщоквартально готує інформацію голові Науково-економічної ради простан виконання цих доручень та про стан фінансування замовленихмістом науково-дослідних та проектних робіт.
Заступник голови В.Ромашко