• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода про створення Комісії зі сприяння

Співдружність Незалежних Держав (СНД) | Угода, Міжнародний договір від 12.01.1993
Реквізити
  • Видавник: Співдружність Незалежних Держав (СНД)
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 12.01.1993
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Співдружність Незалежних Держав (СНД)
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 12.01.1993
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
про створення Комісії зі сприяння
( Зіни до Угоди див. в Протоколах від 15.03.93 від 13.10.93 )
Дата підписання: 12.01.93 р.
Дата набуття чинності: 12.01.93 р.
Договірні Сторони цієї Угоди, визнаючи важливість здійснюваних в Азербайджанській Республіці, Республіці Вірменія, Республіці Білорусь, Республіці Грузія, Республіці Казахстан, Республіці Киргизстан, Республіці Молдова, Російській Федерації, Республіці Таджикистан, Туркменистані, Республіці Узбекистан та Україні (які далі іменуються "Державами-реципієнтами") реформ, направлених на перехід до ринкової економіки, визнаючи необхідність створити відповідні структури, з метою сприяння подібним реформам, погодилися про таке:
1. Сторони створюють Комісію зі сприяння (яка далі іменується "Комісія"), для здійснення діяльності зі сприяння реформам, направленим на перехід до ринкової економіки в державах-реципієнтах.
2. В склад Комісії входять як члени Голова дипломатичного представництва Японії в Російській Федерації і співробітник Міністерства Закордонних Справ Японії, призначений Міністром Закордонних Справ Японії (які далі іменуються "представники Уряду Японії"), а також по одному представнику уряду від кожної держави-реципієнта, яка є Договірною Стороною цієї Угоди.
3. Незалежно від положень п. 2, діяльність, вказана в Статті 2, яка стосується кожної держави-реципієнта, яка є Договірною Стороною цієї Угоди, може здійснюватися представниками Уряду Японії і представниками уряду відповідної держави-реципієнта.
4. Секретаріат Комісії знаходиться в Японії.
Комісія, за умови дотримання положень цієї Угоди, для досягнення цілей створення Комісії здійснює таке:
а) обмін інформацією і думками про ситуацію в галузі продовольства, медицини та інших галузях в державах-реципієнтах, вивчення ходу реформ, направлених на перехід до ринкової економіки, і прохань держав-реципієнтів, які є Договірними Сторонами цієї Угоди, про сприяння подібним реформам;
б) розгляд пріоритетних галузей сприяння реформам, направленим на перехід до ринкової економіки, на підставі згаданого в п. а) обміну інформацією та думками, а також вивченням ходу реформ і прохань держав;
в) оцінка ходу сприяння, здійснюваного на підставах цієї Угоди;
ґ) отримання внесків і пожертвувань від урядів, міжурядових і неурядових організацій або приватних осіб;
д) направлення вказівок Секретаріату про платежі, необхідні для діяльності Комісії;
е) прийом на роботу співробітників Секретаріату;
є) іншу діяльність, яку Комісія визнає відповідною цілям створення Комісії.
1. Уряд Японії, в рамках відповідного законодавства Японії і фінансових коштів, які виділяються, надає Комісії кошти, суму яких він визначає сам.
Вказані кошти, а також отримувані Комісією відповідно до п. г) Статті 2 внески і пожертвування або ж отримані з них проценти (які далі іменуються "кошти Комісії") використовуються належним чином і тільки для екстреної гуманітарної допомоги з метою сприяння реформам, які направлені на перехід до ринкової економіки в державах-реципієнтах.
2. Уряд Японії відповідно до п. 1 надасть Комісії кошти в розмірі 12 мільярдів 500 мільйонів йен (12500000000 йен).
Вказані кошти і принесені ними проценти використовуються, як правило, для надання екстреної гуманітарної допомоги державам-реципієнтам, які є Договірними Сторонами цієї Угоди, на такі конкретні цілі:
а) закупка продовольства;
б) закупка медикаментів і медичного устаткування;
в) закупка необхідного для здійснення екстреної гуманітарної допомоги устаткування, транспортних засобів і т. д.;
г) отримання необхідних послуг у зв'язку із здійсненням діяльності, вказаної в пунктах а), б);
д) оплата необхідних витрат з діяльності Комісії і Секретаріату (включаючи витрати, вказані в статті 6).
Уряд Японії враховуючи розгляд в рамках Комісії вказаних в п. а) Статті 2 прохань і вказаних в п. б) Статті 2 пріоритетних галузей приймає рішення про розподіл коштів між державами-реципієнтами і між конкретними цілями, а також про конкретні міри сприяння і інформує про це Комісію. Комісія після отримання вищевказаного повідомлення у відповідності з положенням п. д) Статті 2 дає Секретаріату вказівку про необхідні платежі.
1. Комісія відкриває на своє ім'я рахунок в японському банку, що уповноважений на ведення валютних операцій, призначеному Урядом Японії, для отримання внесків і пожертвувань у відповідності з положеннями п. г) Статті 2 і здійснення платежів, необхідних для діяльності Комісії.
2. Управління коштами Комісії (включаючи управління рахунками, вказаними в п. 1) здійснює Секретаріат.
Члени Комісії здійснюють свою діяльність безкоштовно. Комісія може оплачувати необхідні витрати, пов'язані з участю представників Сторін в Комісії в нарадах Комісії і проведенням інших офіційних заходів, підготовлених Комісією.
Комісія інформує Уряд Японії по відповідним каналам про використання коштів Комісії.
1. Ця Угода відкрита для підписання державами-реципієнтами і Японією.
2. Ця Угода набуває чинності в день її підписання не менше ніж трьома державами, включаючи Японію.
Після набуття чинності відповідно до положення п. 2 Статті 8 ця Угода залишається відкритою для приєднання до неї держав-реципієнтів, які не підписали Угоди відповідно до п. 1 Статті 8. Документи про приєднання здаються для зберігання Уряду Японії. По відношенню до держав, які приєднаються до цієї Угоди, вона набуває чинності в день здачі документа про приєднання.
Будь-яка Сторона може вносити пропозицію про зміни та доповнення до цієї Угоди. Вказані зміни та доповнення набувають чинності в день прийняття їх всіма Сторонами.
1. Кожна зі Сторін може вийти з цієї Угоди, повідомивши про це депозитарія в письмовій формі.
2. Угода втрачає силу для такої Сторони по закінченню тридцяти днів з дня отримання депозитарієм повідомлення вказаного в п. 1.
Депозитарієм цієї Угоди є Уряд Японії. Уряд Японії направить завірені копії цієї Угоди Договірним Сторонам.
В посвідчення чого нижчепідписані, належним чином на те уповноважені, підписали цю Угоду.
Вчинено в м. Москва 12 січня 1993 р. в одному примірнику російською і японською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.