Рішення
про затвердження Положення про Постійних повноважних представників держав-учасниць Співдружності при статутних та інших органах Співдружності Рада глав держав Співдружності Незалежних Держав
вирішила:
1. Затвердити Положення про Постійних повноважних представників держав-учасниць Співдружності при статутних та інших органах Співдружності (додається).
2. Це Рішення набирає чинності з моменту його підписання.
Здійснено у місті Ашгабад 24 грудня 1993 року в одному дійсному примірнику російською мовою. Дійсний примірник зберігається в Архіві Уряду Республіки Білорусь, який направить державам, що підписали це Рішення, його завірену копію.
За Азербайджанську Республіку За Республіку Молдова
(підпис) (підпис)
За Республіку Білорусь За Російську Федерацію
(підпис) (підпис)
За Республіку Вірменія За Республіку Таджикистан
(підпис) (підпис)
За Республіку Грузія За Туркменистан
(підпис) (підпис)
За Республіку Казахстан За Республіку Узбекистан
(підпис) (підпис)
За Киргизьку Республіку За Україну (*)
(підпис) (підпис)
_______________
(*) Рішення підписано Україною із застереженням: "Положення про Положення про Постійних повноважних представників держав-учасниць Співдружності при статутних та інших органах Співдружності розповсюджується в повному обсязі на Постійних повноважних представників України при координаційних інститутах Співдружності".
Додаток
Затверджено
Рішенням Ради глав держав
Співдружності Незалежних
Держав про затвердження
Положення про Постійних
повноважних представників
держав-учасниць
Співдружності при статутних
та інших органах
Співдружності
від 24 грудня 1993 року
ПОЛОЖЕННЯ
про Постійних повноважних представників держав-учасниць Співдружності при статутних та інших органах Співдружності
1. Держава-учасниця Співдружності призначає свого Постійного повноважного представника (далі - Представник) при статутних та інших органах Співдружності.
2. Повноваження Представника визначаються державою, яка його призначила, і оформляються у відповідності з чинним законодавством цієї держави.
3. Представник розпочинає виконання своїх обов'язків з моменту вручення документа про його призначення і повноваження Голові Координаційно-консультативного Комітету Співдружності чи його заступнику.
Повноваження Представника припиняються із дня офіційного повідомлення державою про відкликання свого Представника.
4. Представник у відповідності з його повноваженнями:
- забезпечує представництво держави, яка його призначила, при статутних та інших органах Співдружності;
- захищає інтереси держави, яка його призначила, у відносинах із статутними та іншими органами Співдружності;
- підтримує зв'язок між державою, яка його призначила, і статутними, а також іншими органами Співдружності;
- проводить переговори, бере участь у засіданнях статутних та інших органів Співдружності, у консультаціях та інших формах розгляду питань;
- інформує державу, яка його призначила, про діяльність статутних та інших органів Співдружності;
- забезпечує представництво держави, яка його призначила, в тих органах Співдружності, для яких не встановлено спеціальних умов у представницьких відносинах;
- бере участь в обговоренні та складанні повісток дня Ради глав держав, Ради глав урядів і Координаційно-консультативного Комітету Співдружності Незалежних Держав;
- виконує інші функції, покладені на нього державою, яка його призначила.
5. Представники користуються на території держав, які взяли на себе повноваження щодо цього Положення, привілеями та імунітетами, які надаються дипломатичним агентам у відповідності з Віденською конвенцією про дипломатичні зносини 1961 року.
6. Держава, яка назначила Представника, несе усі витрати, пов'язані з його перебуванням і діяльністю при статутних та інших органах Співдружності. При цьому, до затвердження іншого порядку, Виконавчий Секретаріат Співдружності здійснює організаційно-технічне, господарське та транспортне забезпечення діяльності Представників.
7. Місцем постійного перебування Представника є місто Мінськ.