• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Шостий додатковий протокол до Статуту Всесвітнього поштового союзу

Всесвітній поштовий союз | Протокол, Міжнародний документ від 15.09.1999
Реквізити
  • Видавник: Всесвітній поштовий союз
  • Тип: Протокол, Міжнародний документ
  • Дата: 15.09.1999
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Всесвітній поштовий союз
  • Тип: Протокол, Міжнародний документ
  • Дата: 15.09.1999
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Шостий додатковий протокол до Статуту Всесвітнього поштового союзу
( Протокол ратифіковано Законом N 2856-III від 29.11.2001 )
Повноважні представники Урядів країн-членів Всесвітнього поштового союзу, зібравшись на Конгресі у Пекіні, на підставі статті 30, параграфа 2 Статуту Всесвітнього поштового союзу, прийнятого у Відні 10 липня 1964 р., прийняли, за умови ратифікації, такі зміни до згаданого Статуту.
Стаття I (Змінена стаття 22) Акти Союзу
1. Статут є основним актом Союзу. Він містить основні положення Союзу.
2. Загальний регламент складається з положень, що забезпечують застосування Статуту і діяльність Союзу. Він є обов'язковим для всіх країн-членів.
3. Всесвітня поштова конвенція, Регламент письмової кореспонденції і Регламент поштових посилок включають загальні правила, що застосовуються до міжнародної поштової служби, а також положення про служби письмової кореспонденції і поштових посилок. Ці Акти є обов'язковими для всіх країн-членів.
4. Угоди Союзу і їхні Регламенти регулюють служби, крім служб письмової кореспонденції і поштових посилок, між країнами-членами, які беруть у них участь. Вони є обов'язковими тільки для цих країн.
5. Регламенти, в яких містяться правила застосування, необхідні для виконання Конвенції та Угод, затверджуються Радою поштової експлуатації з урахуванням рішень Конгресу.
6. У можливих Заключних протоколах, що додаються до Актів Союзу, про які говориться в параграфах 3, 4, 5, містяться застереження до цих Актів.
Стаття II (Змінена стаття 25) Підписання, підтвердження достовірності, ратифікація та інші форми схвалення Актів Союзу
1. Акти Союзу, прийняті на Конгресі, підписуються повноважними представниками країн-членів.
2. Достовірність Регламентів підтверджується Головою і Генеральним секретарем Ради поштової експлуатації.
3. Статут ратифікується в якомога коротший термін країнами, що його підписали.
4. Схвалення інших Актів Союзу, крім Статуту, провадиться відповідно до внутрішніх конституційних положень кожної країни, що їх підписала.
5. Якщо якась країна не ратифікує Статут чи не схвалює інші підписані нею Акти, то Статут і інші Акти разом з тим залишаються обов'язковими для країн, що їх ратифікували чи схвалили.
Стаття III (Змінена стаття 29) Подання пропозицій
1. Поштова адміністрація країни-члена має право подавати або Конгресу, або в інтервалі між Конгресами пропозиції, що стосуються Актів Союзу, які підписала її країна.
2. Проте пропозиції, що стосуються Статуту і Загального регламенту, можуть подаватись тільки Конгресу.
3. Крім того, пропозиції, що стосуються Регламентів, подаються безпосередньо Раді поштової експлуатації, але вони повинні бути направлені Міжнародним бюро всім Поштовим адміністраціям.
Стаття IV Приєднання до Додаткового протоколу і до інших Актів Союзу
1. Країни-члени, що не підписали цей Протокол, можуть приєднатись до нього в будь-який час.
2. Країни-члени, що є учасниками Актів, переглянутих на Конгресі, але які їх не підписали, зобов'язані приєднатись до них у якомога коротший термін.
3. Документи про приєднання, що належать до випадків, про які йдеться в параграфах 1 і 2, повинні направлятись Генеральному директору Міжнародного бюро. Генеральний директор повідомляє про них Урядам країн-членів.
Стаття V Введення в дію і термін чинності Додаткового протоколу до Статуту Всесвітнього поштового союзу
Цей Додатковий протокол уводиться в дію 1 січня 2001 р. і залишається чинним на невизначений час.
На посвідчення чого Повноважні представники Урядів країн-членів склали цей Додатковий протокол, який буде мати ту саму чинність і те саме значення, як коли б його положення були включені до самого тексту Статуту, і підписали його в одному примірнику, який буде передано на зберігання Генеральному директору Міжнародного бюро. Копія цього примірника буде передана кожній стороні Урядом країни місця проведення Конгресу.
Укладено в Пекіні 15 вересня 1999 р.