КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 21 вересня 1999 р. N 993-р Київ |
( Розпорядження втратило чинність на підставі Постанови КМ N 1052 від 08.08.2001 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ N 466-р від 23.11.2000 )
1. З метою здійснення ефективних соціально-економічних перетворень в Україні та реалізації конституційних повноважень вважати взаємодію з Верховною Радою України одним із пріоритетних напрямів роботи Кабінету Міністрів України, його Секретаріату, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ N 466-р від 23.11.2000 )
2. Посадовим особам, зазначеним у додатках 1 та 2, забезпечити у депутатських фракціях (групах) і комітетах Верховної Ради України роз'яснення позиції Кабінету Міністрів України стосовно доцільності прийняття відповідних законодавчих актів, реалізація яких має вирішити нагальні та перспективні питання національної економіки.
3. Для якісної підготовки проектів законодавчих актів та проходження їх у комітетах Верховної Ради України визначити структурні підрозділи Секретаріату Кабінету Міністрів України, які забезпечують взаємодію із секретаріатами комітетів Верховної Ради України, згідно з додатком 3.
( Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ N 466-р від 23.11.2000 )
4. Керівникам центральних органів виконавчої влади визначити перших заступників відповідальними за забезпечення координації діяльності міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з відповідними комітетами Верховної Ради України.
5. Установити, що заступники керівників центральних органів виконавчої влади, які забезпечують взаємодію цих органів з відповідними комітетами Верховної Ради України, та керівники структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів України, які забезпечують супровід законопроектів, внесених Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України:
беруть участь у засіданнях комітетів Верховної Ради України під час розгляду законопроектів та у їх доопрацюванні;
порушують питання про прискорення розгляду в комітетах Верховної Ради України законопроектів, які прийняті у першому та наступних читаннях і тривалий час перебувають на доопрацюванні;
співпрацюють з працівниками секретаріатів комітетів Верховної Ради України, інших підрозділів Секретаріату Верховної Ради України.
( Пункт 5 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ N 466-р від 23.11.2000 )
6. У разі прийняття відповідним комітетом Верховної Ради України рішення про відхилення законопроекту орган виконавчої влади, який вніс зазначений законопроект до Кабінету Міністрів України, подає Кабінетові Міністрів України пропозиції про подальші дії щодо його розгляду Верховною Радою України.
7. Для представлення у Верховній Раді України законопроекту, внесеного Кабінетом Міністрів України, Прем'єр-міністр України визначає одного з членів Кабінету Міністрів України або іншу посадову особу.
8. Посадова особа, яка представляє законопроект у Верховній Раді України, повинна при собі мати:
примірник тексту законопроекту з відповідними матеріалами;
інформаційно-аналітичні та інші матеріали для виступу;
висновки Юридичного управління та Науково-експертного управління Секретаріату Верховної Ради України;
висновки комітетів Верховної Ради України, які розглядали зазначений законопроект;
зауваження та пропозиції до законопроекту окремих народних депутатів України;
інформацію про альтернативні законопроекти (у разі їх наявності);
матеріали виступів фахівців міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у засобах масової інформації з роз'ясненням необхідності прийняття закону, його впливу на суспільно-політичну та економічну ситуацію в державі.
9. Контроль за розглядом законопроектів, внесених Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України, та супроводом їх органами виконавчої влади, структурними підрозділами Секретаріату Кабінету Міністрів України у Верховній Раді України здійснює Управління забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.
( Пункт 9 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ N 466-р від 23.11.2000 )( Пункт 10 виключено на підставі Розпорядження КМ N 466-р від 23.11.2000 )
11. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 квітня 1999 р. N 355.
Прем'єр-міністр України | В.ПУСТОВОЙТЕНКО |
Інд. 20 |
Додаток 1
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 21 вересня 1999 р. N 993
(у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 23 листопада 2000 р. N 466-р ( 466-2000-р )
ПЕРЕЛІК посадових осіб, які забезпечують взаємодію Кабінету Міністрів України з депутатськими фракціями (групами) Верховної Ради України
Примітка. Посадові особи, зазначені у цьому додатку, забезпечують взаємодію Кабінету Міністрів України з іншими депутатськими фракціями (групами) Верховної Ради України відповідно до своїх функціональних обов'язків.
( Додаток 1 в редакції Розпорядження КМ N 466-р від 23.11.2000 )
Міністр Кабінету Міністрів України | А.ТОЛСТОУХОВ |
Додаток 2
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 21 вересня 1999 р. N 993
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 23 листопада 2000 р. N 466-р ( 466-2000-р )
ПЕРЕЛІК посадових осіб, які забезпечують взаємодію Кабінету Міністрів України з комітетами Верховної Ради України
( Додаток 2 в редакції Розпорядження КМ N 466-р від 23.11.2000 )
Міністр Кабінету Міністрів України | А.ТОЛСТОУХОВ |
Додаток 3
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 21 вересня 1999 р. N 993
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 23 листопада 2000 р. N 466-р ( 466-2000-р )
ПЕРЕЛІК структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів України, які взаємодіють з секретаріатами комітетів Верховної Ради України
( Додаток 3 в редакції Розпорядження КМ N 466-р від 23.11.2000 )
Міністр Кабінету Міністрів України | А.ТОЛСТОУХОВ |