• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України, Службою протидії комерційним злочинам Міжнародної Торгової Палати і Українським Національним Комітетом Міжнародної Торгової Палати щодо загальних засад співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом

Міжнародна торговельна палата, Державний комітет фінансового моніторингу України  | Меморандум, Міжнародний документ від 02.02.2005
Реквізити
  • Видавник: Міжнародна торговельна палата, Державний комітет фінансового моніторингу України
  • Тип: Меморандум, Міжнародний документ
  • Дата: 02.02.2005
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міжнародна торговельна палата, Державний комітет фінансового моніторингу України
  • Тип: Меморандум, Міжнародний документ
  • Дата: 02.02.2005
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Меморандум
про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України, Службою протидії комерційним злочинам Міжнародної Торгової Палати і Українським Національним Комітетом Міжнародної Торгової Палати щодо загальних засад співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом
Дата підписання: 02.02.2005
Дата набрання чинності: 02.02.2005
Державний комітет фінансового моніторингу України, Служба протидії комерційним злочинам Міжнародної Торгової Палати та Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати, далі - "Сторони",
ВИЗНАЮЧИ важливість розвитку партнерських відносин та ефективного співробітництва;
ВВАЖАЮЧИ, що обмін інформацією та взаємоузгодженні дії є необхідною умовою ефективної протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом;
КЕРУЮЧИСЬ принципами взаємності і взаємодопомоги,
домовились про наступне:
1. Сторони, в межах власної компетенції, співпрацюватимуть, в тому числі щодо обміну інформацією, з метою протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом у галузі міжнародної торгівлі.
2. Співробітництво Сторін здійснюватиметься за наступними напрямками:
- вдосконалення законодавства України з питань протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом;
- сприяння підвищенню ефективності державного регулювання у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом;
- обміну інформацією, яка може бути використана в боротьбі з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.
3. З метою удосконалення правової регламентації та ефективності державного регулювання у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Сторони, при необхідності, виступатимуть із ініціативами щодо розробки та розгляду проектів законодавчих та інших нормативних актів у відповідній сфері.
4. Для практичної реалізації положень цього Меморандуму, координації дій, розв'язання можливих суперечностей, погодження позицій та вирішення питань, що становлять спільний інтерес, Сторони:
- за взаємною згодою направлятимуть своїх представників для участі у спільних заходах;
- у разі необхідності, створюватимуть робочі групи для підготовки та проведення спільних заходів;
- здійснюватимуть обмін досвідом в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, в тому числі шляхом проведення нарад, семінарів та конференцій;
- здійснюватимуть постійний обмін статистичними, довідковими та аналітичними матеріалами (огляди, звіти, узагальнення), методичними рекомендаціями, що становлять взаємний інтерес;
- здійснюватимуть спільні заходи з підвищення кваліфікації кадрів;
- реалізовуватимуть інші форми взаємодії.
5. Обмін інформацією відповідно до цього Меморандуму здійснюватиметься за власною ініціативою або на запит однієї із Сторін.
6. Сторони гарантують конфіденційність використання та зберігання інформації, отриманої у відповідності з цим Меморандумом.
7. Сторони гарантують використання отриманої в рамках цього Меморандуму інформації виключно в цілях протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.
8. За взаємною згодою Сторін до цього Меморандуму можуть вноситись зміни та доповнення, які оформлюються окремими протоколами, що складають його невід'ємну частину.
9. Усі спори щодо тлумачення та/або застосування положень цього Меморандуму вирішуватимуться шляхом переговорів між Сторонами.
10. Цей Меморандум укладається на невизначений термін та набуває чинності з дати його підписання.
Дія цього Меморандуму припиняється через шість місяців з дати отримання однією із Сторін письмового повідомлення іншої Сторони про її намір припинити дію цього Меморандуму.
На засвідчення чого, Меморандум підписано в Києві 2 лютого 2005 року у трьох оригінальних примірниках, кожний українською та англійською мовою, при цьому усі тексти є автентичними.
У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення та/або застосування положень цього Меморандуму переважну силу матиме текст англійською мовою.
(підпис) (підпис)
Станіслав Клюшке Поттенгал Мукундан
Заступник Голови Директор Служби протидії
Державного комітету комерційним злочинам
фінансового моніторингу Міжнародної Торгової
України Палати
(підпис)
Володимир Щелкунов
Президент Українського
Національного Комітету
Міжнародної Торгової
Палати