від 6 жовтня 2014 р. № 914-р Київ |
Прем'єр-міністр України | А.ЯЦЕНЮК |
Інд. 19 |
від редакції «Дебет-Кредит»
Підприємство списує дебіторську заборгованість за авансом, сплаченим у 2017 році за непоставлений товар. ПК за ПН на цей аванс було відображено. Як правильно відкоригувати ПДВ: нарахувати умовні податкові зобов'язання згідно з пп. 198.5 ПКУ в поточному періоді, чи подати уточнюючий розрахунок до декларації за період виникнення податкового кредиту?
Чи можна у липні 2025 року зареєструвати розрахунок коригування (РК) до податкової накладної (ПН), складеної 16.08.2023 р. на отримання авансу за послуги? РК складається у зв'язку з поверненням цього авансу. Які граничні строки для такої реєстрації?
Подання уточнюючого Розрахунку з додатком 4ДФ після спливу строку позовної давності не передбачено ПКУ. Строк давності щодо нарахування ЄСВ та застосування штрафів та пені не передбачені, тому страхувальник може виправити помилки у раніше поданій звітності за періоди, за якими минув строк позовної давності
Стороння організація розробила підприємству програмний код вартістю 192 000 грн. До якої групи НМА віднести і які строки використання?
На підприємстві оголошено простій не з вини працівника на 19 днів з 12.05.2025 по 30.05.2025 р. (згідно з наказом). Оплату простою здійснювати за календарні дні чи робочі, що припадають на цей період?
Лектор: Вознюк Олена
Лектор: Саад Ш., Кобилянський В., Теньков С.
Лектор: Красноухов К.
Лектор: Кузнечікова Олена
сервіс надано OpenDataBot