• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода про співробітництво у сфері розвитку державної служби та Адміністративної реформи між Головним управлінням державної служби України та Органом влади з питань управління людськими ресурсами Чорногорії

Чорногорія , Головне управління державної служби України  | Угода, Міжнародний документ від 18.07.2011
Реквізити
  • Видавник: Чорногорія , Головне управління державної служби України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 18.07.2011
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Чорногорія , Головне управління державної служби України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 18.07.2011
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
про співробітництво у сфері розвитку державної служби та Адміністративної реформи між Головним управлінням державної служби України та Органом влади з питань управління людськими ресурсами Чорногорії
Дата підписання:
Дата набрання чинності для України:
18.07.2011
18.07.2011
Головне управління державної служби України та Орган влади з питань управління людськими ресурсами Чорногорії далі - Сторони,
відзначаючи прагнення України та Чорногорії приєднатися до Європейського Союзу,
усвідомлюючи важливість для цього реформування державного управління та державної служби в контексті європейської інтеграції,
уважаючи, що двостороннє співробітництво, обмін досвідом і партнерство відкриють нові можливості й нададуть стимулів для вирішення завдань, що постають перед обома країнами,
ДОМОВИЛИСЯ про таке:
Сторони реалізовують і розвивають співробітництво у сфері державної служби та адміністративної реформи для підвищення ефективності державного управління та державної служби.
Співробітництво Сторін у зв'язку з реалізацією цієї Угоди здійснюватиметься з урахуванням принципу взаємної вигоди та відповідно до законодавства держав Сторін.
Пріоритетними напрямами співробітництва Сторін є:
1. Розвиток законодавства, що регулює суспільні відносини у сфері управління людськими ресурсами на державній службі.
2. Розмежування політичних і адміністративних посад в державному управлінні.
3. Підвищення ефективності й результативності державного управління, зокрема через упровадження системи управління якістю в державних установах.
4. Професійне навчання державних службовців.
5. Електронне урядування та впровадження інформаційних технологій в органах державної влади.
6. Розвиток вищого корпусу державної служби.
7. Запобігання корупції.
Співробітництво може здійснюватись у таких формах:
1. Обмін інформацією та документацією.
2. Обмін делегаціями з метою обміну досвідом та його вивчення.
3. Проведення навчання й стажування державних службовців.
4. Організація конференцій, семінарів, консультацій та засідань експертів.
5. Сприяння розширенню контактів між органами державної влади, обмінові спеціалістами, консультантами та експертами.
6. Створення спільних робочих груп, що складаються з представників органів державної влади, експертів, науковців, а також інших фахівців з питань державного управління та державної служби.
7. Проведення аналізу та досліджень з актуальних проблем державного управління та державної служби.
8. За спільної згоди Сторін інші форми співробітництва.
Співробітництво Сторін здійснюватиметься на підставі цієї Угоди. Сторони в разі необхідності за взаємною згодою можуть укладати окремі протоколи про співробітництво із зазначених питань.
Для ефективного виконання положень цієї Угоди можуть залучатись представники інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових установ, навчальних закладів, інших установ та організацій.
Представники Сторін у разі необхідності зустрічатимуться у визначений час або в Україні, або в Чорногорії для підведення підсумків співробітництва, а також для підготовки рекомендацій і програм подальшого співробітництва, які повинні бути затверджені відповідним протоколом. Фінансування зазначених заходів відбуватиметься за взаємною згодою Сторін.
До цієї Угоди за взаємною письмовою згодою Сторін можуть уноситися зміни або доповнення, що оформлюються відповідними протоколами, які становлять невід'ємну частину цієї Угоди. Ця Угода набирає чинності з дати підписання. Дія Угоди може бути припинена кожною зі Сторін за допомогою письмового повідомлення. Ця Угода втрачає чинність через шість місяців з дати отримання однією зі Сторін письмового повідомлення про намір припинити дію цієї Угоди.
УЧИНЕНО в м. Київ 18 липня 2011 року у двох примірниках, кожний українською, чорногорською та англійською мовами, при цьому всі тексти є автентичними та мають однакову юридичну силу. У разі виникнення розбіжностей у тлумаченні цієї Угоди сторони віддають перевагу текстові англійською мовою.
Начальник
Головного управління
державної служби України
Тимофій Мотренко
Директор Органу
влади з питань управління
людськими ресурсами Чорногорії
Светлана Вуковіч