• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку виконання вимог Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у звязку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 15.06.2006 № 834 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 15.06.2006
  • Номер: 834
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 15.06.2006
  • Номер: 834
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 15 червня 2006 р. N 834
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 257 від 25.03.2009 )
Про затвердження Порядку виконання вимог Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок виконання вимог Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї, що додається.
Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ
Інд. 33
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 червня 2006 р. N 834
ПОРЯДОК
виконання вимог Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї ( 951_002 )
1. Цей Порядок визначає процедуру виконання вимог Додаткового протоколу до Угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії про застосування гарантій у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї (далі - Додатковий протокол).
У Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному у статті 18 Додаткового протоколу.
2. Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади відповідно до їх повноважень та Національна академія наук забезпечують підготовку інформації з урахуванням законодавства у сфері захисту інформації та згідно з вимогами Додаткового протоколу (далі - інформація), зокрема:
Мінпаливенерго - у галузі ядерного паливного циклу (статті 2.a.i, 2.a.iii, 2.a.v, 2.a.vi, 2.a.vii, 2.a.viii, 2.a.x);
Держекспортконтроль - про здійснення за звітний період експорту товарів подвійного використання, включених до додатка II на підставі звітів про фактичний обсяг експорту;
Держмитслужба - про здійснення імпорту товарів подвійного використання, включених до додатка II (за окремим запитом Держатомрегулювання);
Мінпромполітики - про діяльність, зазначену в додатку I;
МОН і Національна академія наук - про науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, які мають відношення до ядерного паливного циклу (статті 2.a.i, 2.a.iii, 2.a.x);
МНС - про місця знаходження або подальшої обробки відходів середнього або високого рівня активності, що містять плутоній (статті 2.a.viii, 2.b.i).
3. Інформація надсилається Держатомрегулювання на паперовому та електронному носіях з урахуванням Керівних принципів та формату для підготовки і подання заяв згідно із статтями 2 і 3 Типового додаткового протоколу до угод про гарантії (2005 рік, IAEA-SVS-II) за 30 днів до строків, визначених статтею 3 Додаткового протоколу.
4. Держатомрегулювання визначає відповідність інформації вимогам Додаткового протоколу, узагальнює її та забезпечує своєчасне подання Міжнародному агентству з атомної енергії (далі - Агентство).
5. Для перевірки інформації України інспекторам Агентства надається доступ до:
1) будь-якого місця на майданчику або будь-якого місця знаходження, згаданого в інформації, а також будь-якої знятої з експлуатації установки чи місця знаходження поза установками, де раніше звичайно використовувався ядерний матеріал;
2) будь-якого місця знаходження, визначеного Агентством для відбору проб навколишнього середовища.
6. Міністерство, інший центральний орган виконавчої влади, Національна академія наук у разі надходження запиту від Агентства про надання доступу повинні в межах своїх повноважень у визначений у повідомленні строк створити умови для доступу інспекторів Агентства до місць, передбачених пунктом 5 цього Порядку.
У разі коли Україна не має можливості надати такий доступ, Держатомрегулювання разом з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Національною академією наук вживають згідно із законодавством та міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, заходів для задоволення вимог Агентства.