• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку забезпечення надання перевізникам, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення, та органам охорони державного кордону інформації про документи, необхідні пасажирам для вїзду в Україну та до іноземних держав

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 27.07.2011 № 811
Реквізити
 • Видавник: Кабінет Міністрів України
 • Тип: Постанова, Порядок
 • Дата: 27.07.2011
 • Номер: 811
 • Статус: Документ діє
 • Посилання скопійовано
Реквізити
 • Видавник: Кабінет Міністрів України
 • Тип: Постанова, Порядок
 • Дата: 27.07.2011
 • Номер: 811
 • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 27 липня 2011 р. N 811
Київ
Про затвердження Порядку забезпечення надання перевізникам, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення, та органам охорони державного кордону інформації про документи, необхідні пасажирам для в'їзду в Україну та до іноземних держав
1. Затвердити Порядок забезпечення надання перевізникам, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення, та органам охорони державного кордону інформації про документи, необхідні пасажирам для в'їзду в Україну та до іноземних держав, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 27
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 липня 2011 р. N 811
ПОРЯДОК
забезпечення надання перевізникам, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення, та органам охорони державного кордону інформації про документи, необхідні пасажирам для в'їзду в Україну та до іноземних держав
1. Цей Порядок визначає процедуру забезпечення надання перевізникам, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення, та органам охорони державного кордону інформації про документи, необхідні пасажирам (громадянам України, іноземцям та особам без громадянства) для в'їзду в Україну та до іноземних держав.
2. Для цілей цього Порядку документом, необхідним пасажирам (громадянам України, іноземцям та особам без громадянства) для в'їзду в Україну та до іноземних держав, якщо інше не передбачено законодавством або міжнародними договорами України, є виданий уповноваженими державними органами України чи іншої держави або статутними організаціями ООН паспортний документ, що підтверджує громадянство, посвідчує особу пред'явника, дає право на в'їзд до держави або виїзд з неї і визнаний Україною.
3. Організація інформаційного забезпечення здійснюється МЗС, Адміністрацією Держприкордонслужби та Мінінфраструктури.
4. МЗС забезпечує у межах своїх повноважень надання Адміністрації Держприкордонслужби інформації про документи, необхідні пасажирам для в'їзду в Україну та до іноземних держав.
5. Адміністрація Держприкордонслужби забезпечує у межах своїх повноважень надання органам охорони державного кордону, Мінінфраструктури інформації про документи, необхідні пасажирам для в'їзду в Україну та до іноземних держав.
6. Мінінфраструктури забезпечує у межах своїх повноважень надання перевізникам, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення, інформації про документи, необхідні пасажирам для в'їзду в Україну та до іноземних держав, шляхом:
розміщення її на офіційному веб-сайті Мінінфраструктури;
безпосереднього доведення її до відома перевізників за їх запитом.
Запит про надання зазначеної інформації подається у письмовій формі.
7. Інформація надається у строки, визначені Законом України "Про доступ до публічної інформації".