КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 липня 2021 р. № 789 Київ |
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський - Дарниця та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський - Дарниця, що додається.
2. Установити, що під час реалізації проекту "Будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський - Дарниця" не застосовуються вимоги пункту 9
Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувачів бюджетних коштів.
3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України | Д.ШМИГАЛЬ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 липня 2021 р. № 789
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський - Дарниця
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський - Дарниця" (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінінфраструктури.
3. Одержувачем бюджетних коштів є акціонерне товариство "Українська залізниця", яке є замовником за проектом будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський - Дарниця як правонаступник Державного територіально-галузевого об’єднання "Південно-Західна залізниця".
4. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування:
1) проектування (коригування проекту) та здійснення авторського і технічного нагляду за об’єктом "Будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський - Дарниця" (далі - проект будівництва);
2) виконання будівельних робіт за проектом будівництва;
3) витрат на утримання служби замовника, інженерно-консультаційних послуг, а також послуг із проведення експертизи проекту будівництва, підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля.
5. Видатки, пов’язані з фінансуванням за рахунок бюджетних коштів об’єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до:
постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р.
№ 1070 "Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2020 р., № 2, ст. 64);
постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р.
№ 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (Офіційний вісник України, 2020 р., № 63, ст. 2029).
6. Затвердження проекту будівництва/коригування проекту і проведення їх експертизи здійснюється одержувачем бюджетних коштів з урахуванням вимог
Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1674).
7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.
8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
9. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу до 15 числа наступного місяця головному розпоряднику бюджетних коштів інформацію про використання бюджетних коштів.
10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 липня 2021 р. № 789
ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України