• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода про співробітництво між Державним комітетом України з будівництва та архітектури та Міністерством конструювання та будівництва Сирійської Арабської Республіки

Сирія, Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України  | Угода, Міжнародний договір від 05.06.2003
Реквізити
  • Видавник: Сирія, Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 05.06.2003
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Сирія, Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 05.06.2003
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
про співробітництво між Державним комітетом України з будівництва та архітектури та Міністерством конструювання та будівництва Сирійської Арабської Республіки
Дата підписання: 05.06.2003
Дата набуття чинності: 05.06.2003
Державний комітет України з будівництва та архітектури та Міністерство конструювання та будівництва Сирійської Арабської Республіки, надалі "Сторони",
усвідомлюючи взаємне бажання зміцнити зв'язки дружби між Україною та Сирійською Арабською Республікою, а також керуючись прагненням до поглиблення та розвитку взаємовигідного економічного і науково-технічного співробітництва в галузі будівництва, архітектури та містобудування,
домовились про таке:
Сторони у відповідності з їх національним законодавством у рамках українсько-сирійської Комісії будуть сприяти співробітництву за наступними напрямами:
1. Обмін інформацією про законодавчі та нормативні акти в галузі будівництва, архітектури та містобудування.
2. Обмін науково-технічною інформацією в галузі будівництва, архітектури та містобудування.
3. Обмін досвідом та здійснення наукових і технічних досліджень будівельних матеріалів і конструкцій для розробки сейсмостійких будинків і споруд.
4. Технічне навчання і підвищення кваліфікації спеціалістів; організація спільних нарад, зустрічей, семінарів з проблем, які становлять взаємний інтерес.
5. Розвиток спільних економічних ініціатив між українськими та сирійськими будівельними організаціями та підприємствами, включаючи реалізацію спільних проектів та створення спільних підприємств як у державах Сторін, так і у третіх державах.
Сторони зобов'язуються взаємодіяти у справі організації та підтримки безпосереднього співробітництва між науково-дослідними і проектними організаціями з напрямків, зазначених у статті 1, а також в інших галузях у межах їхньої компетенції.
Співробітництво між науково-дослідними і проектними організаціями, про яке йдеться у статті 2 цієї Угоди, здійснюватиметься на основі угод та контрактів, укладених заінтересованими організаціями. Відповідальність за виконання зобов'язань, що випливають з угод та контрактів, несуть науково-дослідні і проектні організації, які їх укладають.
Обидві Сторони мають бути проінформовані про співробітництво, яке здійснюватиметься між відповідними організаціями.
Сторони будуть сприяти участі будівельних підприємств у міжнародних тендерах, які проводяться в Україні, Сирійській Арабській Республіці та у третіх державах.
Сторони домовились надавати одна одній відомості про потенціал кожної держави щодо експорту будівельних матеріалів і конструкцій, обладнання, машин і механізмів.
Для координації робіт, практичної реалізації прийнятих програм і планів, підготовки матеріалів тощо Сторони створять спільну робочу групу.
Контроль за виконанням цієї Угоди здійснюють керівники Сторін (високі посадови особи) або уповноважені ними представники, які з цією метою будуть зустрічатись не рідше одного разу на рік. Оперативне вирішення питань, які виникають у ході реалізації конкретних завдань, буде здійснюватись національними частинами робочих груп.
Сторони встановлюють, що проблеми, які не зазначені в цій Угоді або які виникають в процесі реалізації взаємозв'язків, вирішуватимуться шляхом письмових звернень, на умовах доброзичливості і взаєморозуміння.
Ця Угода укладається на невизначений строк.
Дія цієї Угоди припиняється через шість місяців після отримання однією із Сторін письмового повідомлення іншої Сторони про її намір припинити дію цієї Угоди.
Ця Угода набуває чинності з моменту її підписання.
Вчинено в м. Києві 5 червня 2003 року, що відповідає ___ дню ____________ місяця ____ року, в двох примірниках, кожний українською, арабською та англійською мовами, причому всі тексти є автентичними. В разі виникнення розбіжностей при тлумаченні положень Угоди перевага надаватиметься тексту англійською мовою.
За Державний комітет
України з будівництва
та архітектури
За Міністерство конструювання
та будівництва Сирійської
Арабської Республіки