КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 18 вересня 2013 р. № 754-р Київ |
Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року
1. Затвердити план заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року (далі - план заходів), що додається.
2. Центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити виконання плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень.
3. Центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям подавати щороку до 15 січня Міністерству закордонних справ інформацію про результати виконання плану заходів для її узагальнення та подання щороку до 1 лютого Кабінетові Міністрів України.
Прем'єр-міністр України | М.АЗАРОВ |
Інд. 52 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 18 вересня 2013 р. № 754-р
ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року ( 168-2013-р )
1. Провести щорічні соціологічні дослідження для визначення рівня підтримки, мотивації, обізнаності населення з євроінтеграційним курсом України та реформами, які проводяться владою в контексті виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, і Європейським Союзом та його державами-членами, з іншої сторони.
Держкомтелерадіо.
Щороку в січні - лютому.
2. Сприяти створенню та трансляції державними телерадіокомпаніями тематичних програм та забезпечити висвітлення на національному та регіональному рівні заходів щодо реалізації європейського курсу України.
Держкомтелерадіо, інші центральні органи
виконавчої влади.
Протягом 2014-2017 років.
3. Провести в регіонах публічні заходи із залученням експертів, громадськості та молоді (публічні дебати, дискусії, громадські слухання, засідання за експертним круглим столом, семінари).
Рада міністрів Автономної Республіки Крим,
обласні, Київська та Севастопольська міські
держадміністрації, центральні органи
виконавчої влади.
Щороку в березні - липні.
4. Організувати та провести міжнародні конференції з питань подальшого розвитку відносин між Україною та ЄС, зокрема у контексті підписання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, і Європейським Союзом та його державами-членами, з іншої сторони, створення зони вільної торгівлі та запровадження безвізового режиму для українських громадян, за участю провідних українських політичних лідерів, політологів, соціологів, бізнесменів, журналістів та громадськості.
МЗС, Мінекономрозвитку.
Щороку в травні.
5. Виготовити короткометражні телевізійні ролики про ЄС та співробітництво України з ЄС та забезпечити їх трансляцію на світодіодних екранах, у громадських місцях, метрополітені, залізничних вокзалах, аеропортах у містах України.
Держкомтелерадіо, інші центральні органи
виконавчої влади.
Щороку в березні.
6. Забезпечити проведення конкурсу дитячого малюнка на тему: "Україна - європейська держава".
МОН, Мінкультури.
Щороку в червні.
7. Сприяти організації та проведенню конкурсів серед журналістів на кращий опублікований інформаційний матеріал з європейської тематики.
Держкомтелерадіо.
Щороку у вересні починаючи з 2014 року.
8. Організувати тематичний візит до Брюсселя та інших європейських столиць групи українських журналістів центральних та регіональних засобів масової інформації з метою підготовки для української громадськості інформаційних оглядів повсякденного життя в ЄС.
Держкомтелерадіо, МЗС.
Щороку в травні.
9. Провести публічні заходи із залученням експертів та громадськості щодо розвитку співпраці України та ЄС в контексті різного тематичного спрямування (зокрема щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, і Європейським Союзом та його державами-членами, з іншої сторони, створення зони вільної торгівлі та запровадження безвізового режиму для українських громадян).
МЗС, Мінекономрозвитку, інші центральні
органи виконавчої влади.
Протягом 2014-2017 років.
10. Створити та забезпечити підтримку діяльності національних та регіональних інформаційно-контактних пунктів програм ЄС у сфері:
освіти, навчання, молоді та спорту.
МОН.
Протягом 2014-2017 років;
досліджень, інновацій та конкурентоспроможності.
МОН, Держінформнауки.
Протягом 2014-2017 років.
11. Сприяти співробітництву з громадськими організаціями з питань культури та творчості в рамках оновленої програми ЄС "Креативна Європа".
Мінкультури.
Протягом 2014-2017 років.
12. Розробити та видати у співпраці з європейськими інституціями для потреб загальноосвітніх та вищих навчальних закладів серію навчальних посібників для школярів та студентів на тему переваг майбутнього членства України в ЄС.
МОН.
Протягом 2014-2017 років.