• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Протокол до Угоди про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ Румунії на 1993-1994 рр.

Румунія, Міністерство внутрішніх справ України  | Протокол, Міжнародний договір від 20.05.1993
Реквізити
  • Видавник: Румунія, Міністерство внутрішніх справ України
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 20.05.1993
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Румунія, Міністерство внутрішніх справ України
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 20.05.1993
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Протокол
до Угоди про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ Румунії на 1993-1994 рр.
Дата підписання: 20 травня 1993 р.
Набуття чинності: 20 травня 1993 р.
Відповідно до статті 3 Угоди про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ Румунії, підписаної в Бухаресті, 18 травня 1992 року, Міністерство внутрішніх справ України та Міністерство внутрішніх справ Румунії, далі іменовані "Сторони", домовились про запровадження в 1993-1994 роках наступних заходів:
Міністерство внутрішніх справ України направить, а Міністерство внутрішніх справ Румунії прийме:
В 1993 році:
1. Трьох працівників Головного управління карного розшуку для обміну досвідом роботи та документацією в галузі засобів, методів та способів розкриття злочинів, розшуку злочинців, що переховуються від слідства і суду, осіб, які пропали безвісти (5 діб, 2 квартал).
2. Трьох працівників Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю для обміну досвідом роботи та документацією в галузі боротьби із організованою злочинністю (5 діб, 3 квартал).
3. Трьох працівників експертно-криміналістичної служби для вивчення організації проведення експертиз та ведення криміналістичних обліків, обміну досвідом роботи у розробці високоефективних методик досліджень речових доказів, розробки та впровадження нової криміналістичної техніки, програм та систем автоматизації експертної роботи (5 діб, 4 квартал).
4. Трьох працівників Головного управління карного розшуку для обміну інформацією та встановлення взаємодії у сфері боротьби із злочинними посяганнями на автотранспорт, культурні, історичні та археологічні цінності (5 діб, 3 квартал).
5. По одному працівнику від Головного управління тилового та матеріально-технічного забезпечення. Державного інженерно-впроваджувального центру "Спецтехніка", Головного управління охорони (всього 3 особи) для обміну досвідом роботи в галузі оснащення органів й підрозділів внутрішніх справ спеціальними засобами та оцінки можливостей спільного виробництва виробів, необхідних для охорони громадського порядку та майна (5 діб, 3 квартал).
В 1994 році:
1. По одному працівнику з керівного складу Головного управління кадрів, Української Академії внутрішніх справ, училища професійної підготовки робітників охорони громадського порядку, училища професійної підготовки робітників пожежної охорони МВС України (всього 4 особи) для обміну досвідом роботи і документацією з питань підготовки кадрів та їх навчання (5 діб, 1 квартал).
2. Двох працівників Головного управління охорони громадського порядку для обміну досвідом роботи по забезпеченню режиму перебування іноземних громадян, обліку міграції населення (5 діб, 2 квартал).
3. Працівників Головного управління карного розшуку та Головного управління охорони громадського порядку (всього 4 особи) для обміну досвідом роботи в галузі боротьби з підробкою паспортів і інших документів, обміну інформацією про засоби, що застосовуються з цією метою, а також про злочинні групи, що займаються їх підробкою (5 діб, 3 квартал).
4. Двох працівників Головного управління карного розшуку для обміну досвідом роботи та встановлення взаємодії в галузі запобігання незаконного обігу та споживання наркотиків (5 діб, 4 квартал).
5. Працівників Головного управління охорони громадського порядку, Головного управління охорони, Головного Центру громадських зв'язків (всього 4 особи) для обміну досвідом роботи та документацією в галузі організації охорони громадського порядку у міській та сільській місцевостях, обміну інформацією про засоби забезпечення охорони майна (5 діб, 4 квартал).
Міністерство внутрішніх справ України прийме, а Міністерство внутрішніх справ Румунії направить:
В 1993 році:
1. Трьох працівників Генерального Інспекторату Поліції для обміну досвідом роботи та документацією в галузі заходів, методів та способів розкриття злочинів, розшуку злочинців, які переховуються від слідства і суду, осіб, які пропали безвісти (5 діб, 2 квартал).
2. Трьох працівників Генерального Інспекторату Поліції для обміну інформацією та встановлення взаємодії у сферах боротьби із злочинними посяганнями на автотранспорт, культурні, історичні та археологічні цінності (5 діб, 3 квартал).
3. Трьох працівників Генерального Інспекторату Поліції для обміну досвідом роботи та документацією в галузі припинення організованої злочинності (5 діб, 3 квартал).
4. Трьох працівників Генерального Інспекторату Поліції для обміну досвідом роботи, документацією та науково-технічною інформацією в галузі удосконалення професійної підготовки експертів та проведення криміналістичних досліджень (5 діб, 4 квартал).
5. По одному працівнику Генерального Управління Оснащення та Матеріально-технічного забезпечення, Командування Жандармських Військ та Бригади Забезпечення Громадського Порядку та Тиші (всього 3 особи) для обміну досвідом роботи в галузі оснащення підрозділів спеціальними засобами та оцінки можливостей спільного виробництва виробів, необхідних для охорони громадського порядку та майна (5 діб, 3 квартал).
В 1994 році:
1. Двох працівників Генерального Інспекторату Поліції для обміну досвідом роботи та встановлення взаємодії в сфері запобігання незаконного обігу та споживання наркотиків (5 діб, 1 квартал).
2. Двох працівників Генерального Інспекторату Поліції для обміну досвідом роботи та документацією в галузі способів та методів роботи відносно обліку населення (5 діб, 2 квартал).
3. По одному працівнику, які займають командні посади в Управлінні Персоналу та Освіти, в Академії Поліції ім. Александру Іоан Куза, в військовому училищі по підготовці сержантів-пожежних ім. Павла Заганеску (Болдешть) і військовому училищі по підготовці сержантів поліції ім. Василє Ласкара (Кимпіна), (всього 4 особи), для обміну досвідом роботи та документацією з питань підготовки кадрів та їх навчання (5 діб, 1 квартал).
4. Працівників Генерального Управління паспортів і Прикордонної Поліції та Управління Карного Розшуку Генерального Інспекторату Поліції (всього 4 особи) для обміну досвідом роботи в галузі боротьби з підробкою паспортів і інших документів, обміну інформацією про засоби, що застосовуються з цією метою, а також про злочинні групи, що займаються їх підробкою (5 діб, 3 квартал).
5. Працівників Генерального Інспекторату Поліції, Командування Жандармських Військ та Бюро Преси Міністерства Внутрішніх Справ (всього 4 особи) для обміну досвідом роботи та документацією в галузі організації охорони громадського порядку у міській та сільській місцевостях, обміну інформацією про засоби забезпечення охорони майна (5 діб, 4 квартал).
Витрати по прийому спеціалістів (розміщення в готелі, харчування, забезпечення транспортом, медична допомога, послуги перекладача) будуть здійснюватись приймаючими Сторонами.
З метою здійснення заходів, передбачених у статтях 1 та 2 цього Протоколу, Сторони будуть завчасно попереджувати один одного про склад, строки прибуття делегацій та про конкретні питання, намічені для вивчення під час обміну досвідом роботи.
Всі інші поїздки, не передбачені цим Протоколом, оплачуються за рахунок зацікавленої Сторони.
Сторони будуть здійснювати обмін спеціальною літературою та періодичними виданнями.
1. Міністерство внутрішніх справ України буде надсилати у Міністерство внутрішніх справ Румунії наступні видання:
1. Газету "Іменем закону" 2 примірники
2. Газету "Закон і обов'язок" 2 примірники
3. Газету "Міліцейський кур'єр" 2 примірники
4. Газету "Кримінальна справа" 2 примірники
2. Міністерство внутрішніх справ Румунії буде надсилати у Міністерство внутрішніх справ України наступні видання:
1. Журнал "За Батьківщину" 2 примірники
2. Газету "Румунська поліція" 2 примірники
3. Журнал "Румунські пожежні" 2 примірники
4. Бюлетень пожежних 2 примірники
1. Начальники прикордонних обласних та відповідно повітових органів міліції/поліції Сторін будуть проводити зустрічі з метою взаємного інформування про стан злочинності в цих областях/повітах та встановлення засобів взаємодії для запобігання злочинів. Вони будуть здійснювати також прямий обмін інформацією, у випадках скоєння злочинів громадянами своїх держав на території іншої Сторони.
2. Час, місця зустрічей та умови перебування представників органів міліції/поліції в областях/повітах визначаються прикордонними обласними та повітовими органами міліції/поліції Сторін.
Сторони щорічно здійснюють на основі взаємності обмін співробітниками для санаторно-курортного оздоровлення та відпочинку. Кожний відпочиваючий має право взяти з собою одного члена своєї сім'ї. Строки прийому співробітників, їх кількість, тривалість та місця перебування встановлюються додатковою домовленістю Сторін.
Приймаюча Сторона забезпечує витрати, пов'язані з перебуванням співробітників, і транспорт на своїй території.
Всі види виїздів, передбачені цим Протоколом, які з різних причин не можуть бути реалізовані однією із Сторін, за пропозицією зацікавленої Сторони можуть бути здійснені в інший час за згодою іншої Сторони.
1. Цей Протокол набуває чинності з моменту підписання і діє до 31 грудня 1994 року включно.
2. Підведення підсумків виконання заходів, передбачених цим Протоколом, а також підписання Протоколу на 1995-1996 роки, відбудеться у Бухаресті в першому кварталі 1995 року. З цією метою Сторони до кінця 1994 року обміняються пропозиціями до Протоколу на 1995-1996 роки.
1. З метою забезпечення реалізації цього Протоколу, утворюється Постійна змішана комісія, що складається із 8 членів. Кожна Сторона буде представлена в ній 4 працівниками, що призначаються міністром, прізвища та імена членів комісії подаються в Додатках до цього Протоколу.
2. Сторони можуть вносити зміни у склад комісії, про що повідомляється інша Сторона.
3. Комісія буде проводити зустрічі не менше одного разу на рік, почергово в Києві та Бухаресті, для прийняття заходів щодо виконання цього Протоколу і розгляду ситуацій, які можуть виникнути у результаті його виконання.
4. За підсумками зустрічей комісія буде укладати протокол, який підлягає схваленню керівництвом обох Сторін.
Цей Протокол виконаний у двох примірниках, кожний українською та румунською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.
Здійснено в м. Києві 20 травня 1993 року.
А. Василишин
(підпис)
Міністр внутрішніх
справ України
Д. Денеску
(підпис)
Міністр внутрішніх
справ Румунії