• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода про створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар

Катар, Кабінет Міністрів України  | Угода, Міжнародний документ від 20.03.2018
Реквізити
  • Видавник: Катар, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 20.03.2018
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Катар, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 20.03.2018
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
УГОДА
про створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар
Дата учинення:20.03.2018
Дата затвердження Україною:22.08.2018
Дата набрання чинності для України:09.11.2018
Уряд України та Уряд Держави Катар (далі - Договірні Сторони),
прагнучи розвивати та зміцнювати дружні зв’язки та двосторонні відносини у всіх галузях для реалізації спільних цілей обох дружніх держав,
домовилися про таке:
Договірні Сторони домовились створити Спільну комісію з економічного, торговельного та технічного співробітництва (далі - "Комісія") з метою розвитку відносин між двома країнами у різних сферах задля вигоди двох дружніх народів.
Комісія формуватиметься під головуванням відповідного Міністра від України або його представника та Міністра економіки та торгівлі Держави Катар або його представника та за участю представників сфер пов’язаних із двостороннім співробітництвом між двома державами.
Завданнями Комісії є:
1) координація різних аспектів співробітництва між Договірними Сторонами в економічній, торговельній і технічній сферах;
2) обговорення та узгодження робочих програм та їх тривалості в економічній, торговельній і технічній сферах;
3) формулювання необхідних пропозицій щодо сприяння та зміцнення економічних та торговельних відносин між Договірними Сторонами;
4) вивчення проблем, які можуть виникнути у зв’язку із тлумаченням положень цієї Угоди і надання пропозицій, спрямованих на вирішення цих проблем.
Комісія проводить чергові засідання один раз на два роки почергово в кожній з країн. Позачергові засідання можуть проводитися за згодою обох Договірних Сторін.
У разі необхідності Комісія може утворювати постійні або тимчасові допоміжні комітети і робочі групи для виконання деяких конкретних завдань в рамках своєї роботи. Рекомендації таких комітетів та робочих груп надаються Комісії для затвердження.
Проект порядку денного кожного засідання готується в ході консультацій між Договірними Сторонами дипломатичними каналами в розумні строки до дати проведення засідання та надається для затвердження Комісії на початку кожного засідання.
Рішення та рекомендації, що приймаються на засіданнях, включаються до протоколу засідання, укладеного українською, арабською та англійською мовами та підписуються Головуючими від кожної з Договірних Сторін.
Направляюча Договірна Сторона покриває усі витрати пов’язані із пересуванням делегації до місця проведення зустрічі, а також видатки на проживання та харчування.
Приймаюча Договірна Сторона, на території якої проводиться засідання, покриватиме видатки, пов’язані з організацією та проведенням засідань Комісії, внутрішнім транспортуванням та будь-які інші видатки, пов’язані із протокольними заходами.
Будь-які спори між Договірними Сторонами щодо тлумачення та застосування цієї Угоди вирішуються шляхом консультацій і переговорів.
Ця Угода або будь-які її положення можуть бути змінені за письмовою згодою між Договірними Сторонами, такі зміни набирають чинності з дати отримання останнього повідомлення про виконання Договірними Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цими змінами.
Ця Угода набирає чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення про виконання Договірними Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цієї Угоди. Ця Угода залишатиметься чинною протягом початкового (10) десятирічного періоду та продовжуватиме дію на аналогічні періоди, якщо одна з Договірних Сторін не повідомить дипломатичними каналами іншу Договірну Сторону письмово про свій намір припинити її дію, принаймні за (6) шість місяців до зазначеної дати припинення або закінчення початкового терміну дії Угоди.
На посвідчення чого ті, що підписалися нижче, належним чином на те уповноважені відповідними Урядами, підписали цю Угоду.
Учинено в м. Доха 20 березня 2018 року в (2) двох примірниках, кожний українською, арабською та англійською мовами, причому усі тексти є рівно автентичними. У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення переважну силу матиме текст англійською мовою.
За Уряд України За Уряд Держави Катар
(підпис) (підпис)