КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 11 травня 2006 р. N 633 Київ |
Про затвердження Порядку використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, пов'язаних з проведенням продажу земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації
Прем'єр-міністр України | Ю.ЄХАНУРОВ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 травня 2006 р. N 633
ПОРЯДОК
використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті ( 3235-15 ) для здійснення заходів, пов'язаних з проведенням продажу земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації
2. Бюджетні кошти спрямовуються Фондом державного майна на:
1) оплату таких послуг:
визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх межовими знаками;
виготовлення технічної документації для проведення продажу земельної ділянки, зокрема її технічного паспорта;
2) організацію продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває у державній власності та на якій розташовано об'єкт, що підлягає приватизації, у тому числі оплату послуг, пов'язаних з:
експертною грошовою оцінкою земельної ділянки, що проводиться суб'єктами оціночної діяльності;
проведенням аукціонів;
3) провадження інформаційно-пропагандистської та рекламної діяльності, висвітлення у засобах масової інформації приватизаційних процесів і супроводження веб-сайту Фонду;
4) здійснення витрат, пов'язаних з наданням послуг поштового зв'язку та телекомунікацій, організацією відряджень, науковим опрацюванням документації, придбанням канцелярських виробів.
4. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому порядку.