• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Міністерством автомобільного транспорту і шосейних шляхів Української Радянської Соціалістичної Республіки та Міністерством шляхів Польської Народної Республіки про утримання пограничних автодорожних мостів на радянсько-польському державному кордоні

Польща, Українська РСР | Угода, Міжнародний документ від 30.06.1965
Реквізити
  • Видавник: Польща, Українська РСР
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 30.06.1965
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Польща, Українська РСР
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 30.06.1965
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
між Міністерством автомобільного транспорту і шосейних шляхів Української Радянської Соціалістичної Республіки та Міністерством шляхів Польської Народної Республіки про утримання пограничних автодорожних мостів на радянсько-польському державному кордоні
( Щодо втрати чинності Угоди див. Угоду від 22.06.2018 )
В зв'язку з статтею 27 Договору між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Польської Народної Республіки про режим радянсько-польського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу у прикордонних питаннях, підписаного 15 лютого 1961 року в Москві, Міністерство автомобільного транспорту і шосейних шляхів Української Радянської Соціалістичної Республіки та Міністерство шляхів Польської Народної Республіки, бажаючи врегулювати питання утримання пограничних автодорожних мостів, погодились про таке:
Ця угода поширюється на зазначені нижче пограничні автодорожні мости на радянсько-польському державному кордоні:
1) стальний міст довжиною 183,5 м на річці Західний Буг, на дільниці Ягодин-Дорогуськ дороги Любомль-Хелм,
2) частково залізобетонний і частково стальний міст загальною довжиною 158,9 м на річці Західний Буг, на дільниці Устилуг-Зосін дороги Володимир-Волинський-Хрубешув.
Ці мости повністю збудовані засобами і за рахунок Польської Народної Республіки і є її власністю.
Кожна Договірна сторона утримуватиме повністю по одному пограничному автодорожному мосту на всій його довжині, а саме:
1) Українська Сторона утримуватиме пограничний автодорожний міст, зазначений в статті 1, пункт 1, з дня його передачі Польською Стороною відповідно до статті 9,
2) Польська Сторона утримуватиме пограничний автодорожний міст, зазначений в статті 1, пункт 2.
1. Кожна Договірна Сторона утримуватиме, тобто обслуговуватиме, ремонтуватиме, а також відбудовуватиме міст і забезпечуватиме належний і безпечний стан його для автомобільного руху.
2. Крім робіт, вказаних у пункті 1 цієї статті, кожна Договірна Сторона забезпечуватиме під обслуговуваним нею мостом прохід льодоходу і високої води, очистку та укріплення русла ріки під мостом і на необхідній від нього відстані, а також утримуватиме в належному стані і обслуговуватиме на території своєї країни регуляційні споруди, підходи і з'їзди, що відносяться до мосту.
3. Кожна Договірна Сторона забезпечує на ділянці мосту на своєму боці і на підходах поблизу мосту встановлення необхідних знаків шлагбаумів.
1. Усі зазначені статті 3 роботи провадяться кожною Договірною Стороною власними засобами і за свій рахунок без взаємних розрахунків.
2. На випадок пошкодження чи руйнування мосту, що сталося з вини однієї з Договірних Сторін, витрати по відбудові мосту несе Сторона, з вини якої сталося пошкодження чи руйнування. Відбудова мосту не впливає на право власності на міст.
В разі необхідності перебудови мосту з умов руху чи з інших причин, Договірні Сторони укладуть окрему Угоду, що визначатиме обсяг робіт, порядок їх проведення, порядок розподілу витрат, зв'язаних з перебудовою, а також порядок взаємних розрахунків.
Договірні Сторони констатують, що
1) відповідно до статті 27 Договору між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Польської Народної Республіки про режими радянсько-польського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу у прикордонних питаннях, підписаного 15 лютого 1961 року у Москві, лінія державного кордону між Союзом Радянських Соціалістичних Республік та Польською Народною Республікою, проходитиме по середині мосту, незалежно від проходження лінії кордону по воді і постанов цієї Угоди;
2) охорону безпеки кожного мосту забезпечують компетентні органи Союзу Радянських Соціалістичних Республік та Польської Народної Республіки на території своєї країни, тобто до середини мосту.
1. З метою спільної перевірки утримання пограничних автодорожних мостів, а також для погодження необхідних заходів, відповідні органи дорожньої адміністрації обох Договірних Сторін створюватимуть, в міру потреби, але не раніше одного разу в два роки, відповідні комісії, які провадитимуть технічні огляди цих мостів.
2. Результати огляду мостів разом з відповідними пропозиціями комісії мають бути відбиті в протоколі, який після його підписання представниками обох сторін в комісії буде підставою для проведення необхідних робіт у погоджені строки.
3. В разі розбіжності між представниками обох сторін в комісії по результатах огляду мостів, питання передається для розв'язання Міністерству автомобільного транспорту і шосейних шляхів Української Радянської Соціалістичної Республіки Міністерству шляхів Польської Народної Республіки.
Перехід через державний кордон технічного персоналу і робітників, а також їх перебування в зоні мостів для огляду та випробування мостів і проведення необхідних робіт, передбачених цією Угодою, здійснюється згідно з Протоколом до Договору між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Польської Народної Республіки про режим радянсько-польського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу у прикордонних питаннях, підписаного 15 лютого 1961 року в Москві.
Передачу мосту, згаданого в статті 1, пункт 1, Польською Стороною для утримання Українській Стороні буде проведена утвореною на паритетних началах українсько-польською комісією протягом трьох місяців з дня набрання чинності цієї Угоди. Передача мосту буде оформлена відповідним протоколом з описом його технічного стану. Польська Сторона передасть одночасно Українській Стороні повну технічну документацію на зазначений міст.
Ця угода підлягає затвердженню згідно з конституційною процедурою або внутрідержавними правилами кожної з Договірних Сторін і набере чинності з дня обміну листами, які сповіщають про її затвердження.
Ця Угода укладена на невизначений строк. Вона може бути денонсована кожною з Договірних Сторін і вважається такою, що втратила свою чинність, після закінчення шести місяців з дня одержання другою Договірною Стороною письмового повідомлення про її денонсацію.
Укладена в Києві 30 дня червня місяця 1965 року в двох примірниках, кожний українською та польською мовами, причому обидва тексти мають однакову чинність.
За уповноваженням Міністра За уповноваженням Міністраавтомобільного траспорту шляхів Польської Народноїшосейних шляхів Української РеспублікиРадянської СоціалістичноїРеспубліки(підпис) (підпис)З. Харченко Е. Бушма