• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 21.08.2013 № 615
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 21.08.2013
  • Номер: 615
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 21.08.2013
  • Номер: 615
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 21 серпня 2013 р. № 615
Київ
Про затвердження Порядку призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту
Відповідно до частини другої статті 123 Кодексу цивільного захисту України Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, що додається.
Прем'єр-міністр УкраїниМ.АЗАРОВ
Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 серпня 2013 р. № 615
ПОРЯДОК
призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту
1. Цей Порядок визначає механізм призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту (далі - особи рядового і начальницького складу), які переїхали до нового місця служби з одного населеного пункту в інший для постійного проживання у зв’язку з переміщенням по службі або передислокацією органу (підрозділу) ДСНС (далі - орган (підрозділ).
2. Особам рядового і начальницького складу, які переїхали до нового місця служби, виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення.
3. Розмір місячного грошового забезпечення визначається органом (підрозділом) за новим місцем служби за посадою, на яку призначено особу рядового чи начальницького складу в органі (підрозділі), виходячи з посадового окладу, окладу за спеціальним званням та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки і доплати, що мають постійний характер, премія), встановлених на день виникнення права на отримання підйомної допомоги.
4. Підйомна допомога виплачується:
1) особам рядового і начальницького складу, які закінчили вищі навчальні заклади із строком навчання більш як шість місяців з присвоєнням спеціального звання лейтенанта (прапорщика) служби цивільного захисту та призначені на посади начальницького складу в органах (підрозділах), що дислоковані в інших населених пунктах;
2) особам рядового і начальницького складу, які призначені на посади в органах (підрозділах) та направлені для проходження служби з одного підрозділу в інший підрозділ того самого органу, що дислокований в іншому населеному пункті;
3) особам рядового і начальницького складу, які переїхали в інший населений пункт у зв’язку з передислокацією до нього органу (підрозділу).
5. Особам рядового і начальницького складу, які призначені на посади в інший орган (підрозділ) і прибули до нового місця служби після отримання таким органом (підрозділом) директиви про передислокацію в інший населений пункт, підйомна допомога виплачується після передислокації органу (підрозділу) в інший населений пункт.
6. Особам рядового і начальницького складу, які прибули із закордонних відряджень (навчання за кордоном строком більш як один рік), підйомна допомога виплачується органом (підрозділом) після призначення їх на посади в органах (підрозділах), дислокованих в інших населених пунктах, ніж ті органи (підрозділи), з яких їх направлено за кордон.
7. Підйомна допомога виплачується органом (підрозділом), дислокованим у новому населеному пункті, особі рядового чи начальницького складу щоразу, але не більш як за два переїзди до нового населеного пункту протягом календарного року.
8. Підйомна допомога не виплачується:
1) особам рядового і начальницького складу, місце проживання яких у зв’язку з переміщенням по службі або передислокацією органу (підрозділу) не змінилося;
2) особам рядового і начальницького складу, які направлені у розпорядження керівника (начальника) органу (підрозділу);
3) особам рядового і начальницького складу, які переїхали в інший населений пункт у зв’язку з переміщенням по службі або передислокацією органу (підрозділу) з одного населеного пункту в інший, прослужили в новому населеному пункті один рік і менше та за їх проханням знову призначені на посади в органи (підрозділи), що дислоковані в попередньому населеному пункті.