Про внесення зміни до пункту 2 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести зміну до пункту 2 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" (Офіційний вісник України, 2014 р., № 22, ст. 683, № 37, ст. 995), доповнивши його після слова "кадетів" словами ", ліцеїстів ліцею цивільного захисту".
При реалізації підакцизних товарів, СГ, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі, зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО (ПРРО) із використанням режиму програмування з зазначенням коду згідно з УКТ ЗЕД
Працівник їздив у закордонне відрядження в Узбекистан. Аванс був перерахований йому у гривнях на особисту зарплатну картку. Цією карткою працівник розраховувався на території Узбекистану (не знімав готівку та не робив обмінних операцій). До звіту про відрядження додані фіскальні чеки Узбекистану, в яких вказана валюта Узбекистану + сліп з терміналу банку до цього фіскального чеку в долларах США. Яку валюту брати до розрахунку на дату звіту: долари чи валюту Узбекистану?
Підприємство надає фінансову підтримку спортивним командам, зокрема, футбольній та волейбольній. Чи є податкові пільги для підприємств, які здійснюють таке фінансування? Якими первинними документами слід оформити цю операцію для отримання можливих пільг та відображення в обліку?
ФОП – платники ЄП І та ІІ груп, податкова адреса яких знаходиться на ТОТ, які, здійснюють госпіяльність через мережу Інтернет та/або на іншій території України, та/або такі особи знаходяться за межами території України, мають право не сплачувати ЄП