"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ" |
АГАФОНОВУ Миколі Івановичу | - директорові дослідно-насінницького радгоспу, Дніпропетровський район |
БЕЗКОРОВАЙНОМУ Івану Михайловичу | - механізаторові колгоспу, Петриківський район |
БОБОШКО Галині Карпівні | - доярці колгоспу, Царичанський район |
БОРОВСЬКІЙ Степаниді Миколаївні | - свинарці радгоспу, Юр'ївський район |
ВАСИЛЕНКУ Михайлу Григоровичу | - бригадирові тракторно-рільничої бригади агропромислового акціонерного підприємства, Павлоградський район |
ГАЛІНУ Костянтину Степановичу | - трактористові-машиністу колгоспу, Томаківський район |
ГЕРАСТОВСЬКОМУ Анатолію Федоровичу | - механізаторові колгоспу, Нікопольський район |
ГОЛОВКУ Юрію Петровичу | - головному агрономові колгосп, Широківський район |
ГОРОДЮКУ Олександру Васильовичу | - голові колективного сільськогосподарського підприємства, Синельниківський район |
ГРИБКО Ользі Кіндратівні | - доярці колгоспу, П'ятихатський район |
ДУДІНУ Миколі Івановичу | - машиністові-трактористу управління зрошувальних систем, Дніпропетровський район |
ДУДЦІ Василю Петровичу | - директорові держплемзаводу, Верхньодніпровський район |
КАЛАШНИК Ганні Макарівні | - доярці колгоспу, Томаківський район |
КРЕПАК Марії Володимирівні | - операторові машинного доїння радгоспу, Петропавлівський район |
КУРБАЦЬКОМУ Миколі Яковичу | - трактористові радгоспу, Криворізький район |
ЛОПУХОВУ Олексію Васильовичу | - механізаторові колгоспу, Софіївський район |
ЛУЗАН Лідії Сергіївні | - технікові колгоспу, Нікопольський район |
МАЗУРКУ Григорію Климовичу | - механізаторові асоціації, Апостолівський район |
МАРЧЕНКУ Анатолію Івановичу | - комбайнерові колгоспу, Криничанський район |
МАЙНОМУ Петру Володимировичу | - завідуючою фермою колективно-пайового сільськогосподарського підприємства, Магдалинівський район |
МОЛОКОВУ Дем'яну Олександровичу | - головною агрономові колективного селянського господарства, Васильківський район |
МОРОЗ Олені Василівні | - бригадирові ферми орендного підприємства дослідного господарства, Криничанський район |
НЕСТЕРЮК Світлані Павлівні | - доярці колгоспу, Софіївський район |
НІМЦОВУ Віктору Семеновичу | - механізаторові колгоспу, Петропавлівський район |
ПІДЛІСНІЙ Галині Миколаївні | - свинарці колгоспу, Верхньодніпровський район |
ПОДЗЮБАН Надії Прокопівні | - доярці радгоспу, Дніпропетровський район |
ПРОСКУРНІ Михайлу Григоровичу | - механізаторові колгоспу, Царичанський район |
РАДИГІНУ Олександру Васильовичу | - комбайнерові колективного сільськогосподарського підприємства, Покровський район |
РИБАЛЦІ Ганні Іванівні | - свинарці колективного сільськогосподарського підприємства, Покровський район |
СИЧЕНКО Любові Миколаївні | - майстрові машинного доїння радгоспу, Васильківський район |
СТУКАНУ Павлу Яковичу | - головному інженерові-механіку колгоспу, Юр'ївський район |
СУХОМЛИНУ Олександру Івановичу | - механізаторові колгоспу, П'ятихатський район |
ТКАЧЕНКУ Олександру Івановичу | - механізаторові колгоспу, Криничанський район |
ХМАРІ Микиті Васильовичу | - водієві автомобіля правління зрощувальних систем, Дніпропетровський район |
ХОРІШКУ Анатолію Іллічу | - начальникові управління сільського господарства і продовольства Дніпропетровської обласної державної адміністрації |
ЧАПЛЯКУ Олександру В'ячеславовичу | - механізаторові колгоспу, Солонянський район |
ШЕВЕЛЄВУ Олександру Івановичу | - начальникові Дніпропетровського обласного виробничого управління водних ресурсів і водного господарства |
ШЕВЧЕНКО Ользі Андріївні | - доярці колгоспу, Новомосковський район |