КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 14 серпня 1996 р. N 511-р Київ |
( Розпорядження втратило чинність на підставі Постанови КМ N 1141 від 16.10.97 )
Про Міжвідомчу комісію з питань контролю за своєчасністю виплати заробітної плати
1. Утворити Міжвідомчу комісію з питань контролю за своєчасністю виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат (далі - Комісія).
Установити, що до складу Комісії можуть включатися керівники або заступники керівників заінтересованих центральних органів державної виконавчої влади, їх структурних підрозділів, а також Національного банку і профспілкових об'єднань (за згодою).
2. Затвердити керівний склад Комісії:
3. Голові Комісії затвердити персональний склад Комісії.
4. Затвердити Положення про Міжвідомчу комісію з питань контролю за своєчасністю виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат (додається).
5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 квітня 1996 р. N 246.
Прем'єр-міністр України | П.ЛАЗАРЕНКО |
Інд. 26 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 14 серпня 1996 р. N 551-р
ПОЛОЖЕННЯ
про Міжвідомчу комісію з питань контролю за своєчасністю виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат
1. Міжвідомча комісія з питань контролю за своєчасністю виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат (далі - Комісія) утворена з метою організації та координації роботи центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо розв'язання проблеми несвоєчасної виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.
2. На Комісію покладається:
здійснення контролю за виконанням центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування заходів щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, раціонального витрачання бюджетних коштів, погашення заборгованості із заробітної плати, грошового забезпечення пенсій, стипендій, інших соціальних виплат;
розгляд звернень центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, профспілкових об'єднань та громадян з питання виплати заробітної плати, грошового забезпечення, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат;
підготовка проектів рішень, спрямованих на поліпшення стану справ з виплатою заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, вжиття конкретних заходів, у тому числі стосовно керівників підприємств, установ і організацій, з вини яких зазначені виплати провадяться несвоєчасно.
3. Комісія має право:
заслуховувати на своїх засіданнях інформацію відповідальних працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій з питань, що належать до її компетенції;
утворювати, з метою розв'язання поставлених перед Комісією завдань робочі групи та залучати до них працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (за згодою їх керівників);
одержувати в установленому порядку від міністерств, відомств, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій необхідну для діяльності Комісії інформацію.
4. Рішення Комісії з питань, що належать до її компетенції, є обов'язковими для виконання міністерствами, відомствами, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями.
5. Формою роботи Комісії є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не рідше ніж один раз на місяць.
Рішення про проведення засідання приймає голова Комісії.
Засідання Комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш як половина членів Комісії.
6. Рішення Комісії оформляється у вигляді протоколів і рекомендацій, які підписуються головою Комісії.
Рішення приймаються простою більшістю голосів членів Комісії, присутніх на засіданні; у разі рівного розподілу голосів голос голови Комісії є вирішальним.
7. Організаційно-технічне забезпечення роботи Комісії здійснює Мінфін.