• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Протокол між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про взаємне визнання прав та регулювання відносин власності від 11 серпня 1994 року

Молдова, Україна | Протокол, Міжнародний документ від 27.04.1999
Реквізити
  • Видавник: Молдова, Україна
  • Тип: Протокол, Міжнародний документ
  • Дата: 27.04.1999
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Молдова, Україна
  • Тип: Протокол, Міжнародний документ
  • Дата: 27.04.1999
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Протокол
між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про взаємне визнання прав та регулювання відносин власності від 11 серпня 1994 року
( Протокол ратифіковано Законом N 2666-III від 12.07.2001 )
- з метою реалізації цієї Угоди і врегулювання відносин власності між Сторонами,
- встановлення часових меж її дії,
- відповідно до статті 17 Угоди домовились про нижчевикладене:
Статті 2, 4, 10 і заключне положення Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про взаємне визнання прав та регулювання відносин власності від 11.08.94 викласти в такій редакції:
"Стаття 2
Кожна із Сторін визнає право власності іншої Сторони, її громадян та юридичних осіб по відношенню до розташованих на її території підприємств, установ, організацій та інших об'єктів (філіали, долі, паї, акції та інше майно), включаючи об'єкти соціально-культурної сфери (санаторії, санаторії-профілакторії, будинки і бази відпочинку, пансіонати, готелі і кемпінги, туристичні бази, дитячі оздоровчі заклади), що перебували на 1 грудня 1990 року у віданні органів державного управління іншої Сторони, а також були власністю інших юридичних осіб, у майні яких відсутня державна частка, та фізичних, за винятком об'єктів, що збудовані з метою ліквідації наслідків форс-мажорних обставин.
Сторони взаємно визнають, що об'єкти соціальної сфери, які знаходяться на їх території (або відповідні долі участі в цих об'єктах): санаторії, санаторії-профілакторії, будинки та бази відпочинку, пансіонати, готелі і кемпінги, туристичні бази, дитячі оздоровчі заклади, будівництво яких здійснювалось за рахунок коштів підприємств колишнього союзного підпорядкування, розташованих на території іншої Сторони, є власністю цієї Сторони.
Сторони вважають за доцільне надавати на своїй території земельні ділянки у користування як для діючих, так і для тих, що створюються, об'єктів соціальної сфери іншої Сторони, її юридичних фізичних осіб. Надання земельних ділянок іншій Стороні, а також платня за їх використання здійснюється на загальних підставах, які визначаються законодавством Сторони місцезнаходження об'єкта. Граничний строк надання документів для визнання прав власності на об'єкти, які можуть бути віднесені до власності Сторін згідно з статтями 2 і 4, закінчується через 2 роки з дня набуття чинності цією Угодою.
Приватизація об'єктів, які відносяться до власності однієї Сторони і розташовані на території іншої Сторони, здійснюється за грошові кошти за рішенням власника. Порядок та умови приватизації визначаються законодавством Сторони місцезнаходження об'єктів.
Заключне положення
Здійснено в місті Києві 11 серпня 1994 року у двох дійсних примірниках, кожен українською, молдавською і російською мовами, причому всі тексти мають однакову силу. У випадку розбіжностей, перевагу має текст російською мовою."
Протокол підлягає ратифікації відповідно до процедур, встановлених національним законодавством Сторін.
Стаття З
Протокол набуває чинності від дня обміну ратифікаційними грамотами.
Здійснено в місті Києві 27 квітня 1999 року у двох дійсних примірниках, кожен українською, молдавською і російською мовами, причому всі тексти мають однакову силу. У випадку розбіжностей, перевагу має текст російською мовою.
За Кабінет Міністрів України За Уряд Республіки Молдова