• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за співробітників кадрового складу розвідувальних органів, обчислення набутого ними страхового стажу, оформлення та перерахунку пенсій

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 12.05.2021 № 456
Реквізити
 • Видавник: Кабінет Міністрів України
 • Тип: Постанова, Порядок
 • Дата: 12.05.2021
 • Номер: 456
 • Статус: Документ діє
 • Посилання скопійовано
Реквізити
 • Видавник: Кабінет Міністрів України
 • Тип: Постанова, Порядок
 • Дата: 12.05.2021
 • Номер: 456
 • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 12 травня 2021 р. № 456
Київ
Про затвердження Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за співробітників кадрового складу розвідувальних органів, обчислення набутого ними страхового стажу, оформлення та перерахунку пенсій
Відповідно до частини третьої статті 20 та частини другої статті 45 Закону України "Про розвідку" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за співробітників кадрового складу розвідувальних органів, обчислення набутого ними страхового стажу, оформлення та перерахунку пенсій, що додається.
2. Пенсійному фонду України за погодженням з Міністерством соціальної політики та розвідувальними органами визначити форму для подання персоніфікованих відомостей про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення, допомогу, компенсацію), на яку нараховано і з якої сплачено розвідувальними органами страхові внески, в тому числі єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за співробітників кадрового складу розвідувальних органів.
Прем'єр-міністр УкраїниД.ШМИГАЛЬ
Інд. 73
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 травня 2021 р. № 456
ПОРЯДОК
нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за співробітників кадрового складу розвідувальних органів, обчислення набутого ними страхового стажу, оформлення та перерахунку пенсій
1. Цей Порядок визначає особливості нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за співробітників кадрового складу розвідувальних органів (далі - співробітники), обчислення страхового стажу, набутого ними за час проходження служби в розвідувальних органах, оформлення та перерахунку їм пенсій.
2. Розвідувальні органи сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) за співробітників відповідно до законодавства з урахуванням особливостей, визначених цим Порядком.
3. Персоніфіковані відомості співробітників про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення, допомогу, компенсацію), на яку нараховано і з якої сплачено страховий внесок, у тому числі єдиний внесок, та інші відомості (далі - персоніфіковані відомості), необхідні для ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, подаються розвідувальними органами до територіальних органів Пенсійного фонду України після звільнення таких співробітників та (або) в разі звернення співробітників для призначення пенсії.
4. Розвідувальні органи обробляють, накопичують і зберігають на електронних та паперових носіях персоніфіковані відомості співробітників протягом усього періоду проходження ними служби у відповідному органі, а після подання персоніфікованих відомостей до територіальних органів Пенсійного фонду України - протягом 75 років на паперових носіях.
Облік, користування та зберігання паперових носіїв персоніфікованих відомостей співробітників здійснюються з дотриманням вимог законодавства щодо порядку поводження з документами, які містять таємну інформацію.
5. Єдиний внесок, сплачений державним органом, органом місцевого самоврядування, військовим формуванням, підприємством, установою, організацією незалежно від форми власності, структурою прикриття за посадою прикриття співробітника відповідно до законодавства, поверненню не підлягає.
6. Розвідувальний орган після звільнення співробітників подає до територіального органу Пенсійного фонду України персоніфіковані відомості таких співробітників, необхідні для призначення (перерахунку) пенсій та обчислення страхового стажу, за весь період проходження ними служби.
7. Якщо співробітники набувають право на призначення (перерахунок) пенсій до їх звільнення з розвідувального органу, то за зверненням таких співробітників розвідувальний орган подає їх персоніфіковані відомості до територіального органу Пенсійного фонду України в обсязі, необхідному для призначення (перерахунку) пенсій на момент набуття такого права.
8. Форма подання розвідувальними органами персоніфікованих відомостей до територіального органу Пенсійного фонду України визначається Пенсійним фондом України за погодженням із Мінсоцполітики та розвідувальними органами.
9. Подання, облік та обробка персоніфікованих відомостей, зазначених у пункті 7 цього Порядку, які відповідно до Закону України "Про розвідку" належать до таємної інформації, здійснюються в порядку, затвердженому Пенсійним фондом України за погодженням із Мінсоцполітики та розвідувальними органами.