• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Великого Герцогства Люксембург у галузі банківської навчальної діяльності

Люксембурґ, Кабінет Міністрів України  | Угода, Міжнародний документ від 08.06.1998
Реквізити
  • Видавник: Люксембурґ, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 08.06.1998
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Люксембурґ, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 08.06.1998
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Великого Герцогства Люксембург у галузі банківської навчальної діяльності
Дата підписання:
Дата набрання чинності для України:
08.06.1998
08.06.1998
Кабінет Міністрів України та Уряд Великого Герцогства Люксембург (далі - Сторони), домовилися про таке:
Співробітництво зосереджуватиметься на трьох головних різновидах діяльності:
- організації в Україні коротких семінарів, які охоплюватимуть специфічні теми, що становлять інтерес для банківського сектора України;
- технічній допомозі, що надаватиметься взаємно погодженим Інститутам банківської освіти України для розширення кола питань та поліпшення ефективності їхніх національних навчальних програм;
- спеціалізованих навчальних курсах для банкірів України, які поєднуватимуть сесії групового навчання з індивідуальним стажуванням у комерційних банках Люксембургу.
Описані вище різновиди діяльності, за винятком витрат на проїзд до Люксембургу та повернення з нього, фінансуються Міністерством фінансів Люксембургу, яке передбачає для цих цілей відповідні бюджетні положення. Витрати на проїзд до Люксембургу та повернення з нього оплачуються Українською Стороною.
Навчальні курси забезпечуватимуться Інститутом банківської освіти Люксембургу, який виділятиме зі свого резерву викладачів, що відповідатимуть конкретним потребам кожної програми.
Ця угода встановлює запропоновані сфери спеціальних знань і теми, перелік яких наведено в додатку. Додаток є невід'ємною частиною цієї Угоди.
Семінари для професіоналів банківського сектора України, зокрема експертів Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України, які в ході своєї діяльності займаються питаннями банківського сектора, проводитимуться у взаємно погоджених місцях у Люксембурзі або Україні. Семінари триватимуть від двох до п'яти днів, і кожний з них буде розрахований на 10-25 учасників залежно від теми семінару. Теми семінарів беруться зі згаданого списку, що міститься в додатку.
Співробітництво з погодженим Інститутом банківської освіти України здійснюватиметься у формі двох послідовних сесій.
Перша сесія, що відбудеться в Люксембурзі, буде спрямована на керівників вищого рангу, відповідальних за кадри та підготовку кадрів у банківській системі України. Головною метою є формування в цих посадовців хорошого практичного розуміння кадрової політики, яка проводиться в банках Люксембургу, а саме з погляду професійної підготовки.
Друга сесія, що буде проведена в Україні, спрямована на ознайомлення викладачів Інституту й інструкторів місцевих банків з методами інтерактивного навчання. У тренувальних модулях увагу зосереджено на конкретних потребах і стратегіях тренування, механізмах навчального процесу, навичках спілкування та методах анімації, дидактичному забезпеченні тощо.
Навчальну сесію в Люксембурзі розраховано приблизно на 10 днів; сесія в Україні зазвичай проводитиметься впродовж одного тижня. Інститут України запропонує для кожної частини програми майже 15 учасників.
Співробітництво може також уключати консультації та надання допомоги в організації та створенні навчальних відділів або навчальних програм, у тому числі в банках.
Спеціалізовані навчальні програми в Люксембурзі, спрямовані на банківських професіоналів середнього рівня, проводитимуться в рамках навчальних курсів, що пропонуються центрально- та східноєвропейським країнам.
Ці курси концентруються довкола різних сфер спеціальних знань, узятих з наведеного в додатку списку. Вони проводитимуться раз або двічі на рік, кожний упродовж приблизно трьох тижнів, та будуть розраховані на участь в одній сесії п'яти - семи банкірів України. Учасники будуть відібрані згідно із загальними процедурами з резерву кандидатів, висунутих Національним банком України, на запрошення Міністерства фінансів Люксембургу.
Оскільки компонент стажування в банку є невід'ємною частиною загальної програми, частота проведення курсів і кількість учасників можуть змінюватися відповідно до можливості проведення стажування в банківському секторі Люксембургу.
Національний банк України відіграє роль координатора навчань з боку Української Сторони.
Цю Угоду укладено в Люксембурзі 8 червня 1998 р., у двох оригінальних примірниках англійською мовою, причому обидва тексти є рівноавтентичними.
За Кабінет Міністрів України За Уряд Великого Герцогства
Люксембург
(Підпис) (Підпис)
Додаток
Запропоновані сфери спеціальних знань і теми
Сфери спеціальних знаньТеми
Загальні питання
банківської діяльності
Моделювальна гра у сфері
банківської діяльності
Загальний вступ до банківської
діяльності
Приватна банківська
діяльність
Стратегія інвестування (управління
активами)
Управління портфельними
інвестиціями
Рада з питань інвестицій
Відмивання грошей
Управління ризикамиРизикова сума
Аналіз балансових коефіцієнтів
Іноземна валюта
Стратегічне управлінняМоделювальна гра підвищеного типу
у сфері банківської діяльності
Управління активами й
зобов'язаннями
Банківський маркетинг
Стратегічне планування
КадриУправління кадрами
Навчання тих, хто навчає
Управління навчальними центрами