• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо сплати єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування за осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України

Верховна Рада України  | Постанова від 05.12.2024 № 4134-IX
Реквізити
  • Видавник: Верховна Рада України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 05.12.2024
  • Номер: 4134-IX
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Верховна Рада України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 05.12.2024
  • Номер: 4134-IX
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ПОСТАНОВА
Верховної Ради України
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України
Верховна Рада України постановляє:
1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України (реєстр. № 11122), поданий Кабінетом Міністрів України.
2. Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням поправок і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

Р. СТЕФАНЧУК

м. Київ
5 грудня 2024 року
№ 4134-IX