• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про порядок прийому слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Положення від 21.07.1992 № 410 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Положення
  • Дата: 21.07.1992
  • Номер: 410
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Положення
  • Дата: 21.07.1992
  • Номер: 410
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 21 липня 1992 р. N 410
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 349 від 14.05.93 )
Про порядок прийому слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Положення про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України на навчання за однорічною програмою, що додається.
Перший віце-прем'єр-міністр України В.СИМОНЕНКОМіністрКабінету Міністрів України В.ПЄХОТА
Інд. 28
ЗАТВЕРДЖЕНЕ
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 липня 1992 р. N 410
ПОЛОЖЕННЯ
про прийом слухачів до Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України на навчання за однорічною програмою
1. Інститут здійснює прийом слухачів на навчання за однорічною програмою державного адміністрування. Програма затверджується наглядовою радою за погодженням з Кабінетом Міністрів України.
2. Програма магістрів державного адміністрування розроблена для підготовки кадрів державної служби. Слухачами Інституту за зазначеною програмою можуть бути відповідальні працівники Секретаріату Президії Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, апарату Кабінету Міністрів України, Державної думи України, міністерств і відомств, обласних, Київської і Севастопольської міських, районних адміністрацій, органів місцевого та регіонального самоврядування. Крім того, частина слухачів може бути прийнята на навчання з недержавних структур.
3. Слухачам, які успішно виконали весь обсяг навчальної програми, присвоюється ступінь магістра державного адміністрування.
4. Загальна кількість слухачів і квоти для різних рівнів державних органів і недержавних структур встановлюються Кабінетом Міністрів України.
5. Набір слухачів до Інституту здійснюється за результатами конкурсу, умови якого оголошуються в засобах масової інформації.
6. Умови конкурсу такі:
а) вступники повинні мати закінчену вищу освіту;
б) до вступних іспитів допускаються особи обох статей у віці переважно до 45 років;
в) до заяви про вступ додаються: особисто заповнений листок по обліку кадрів, автобіографія, рекомендація, медична довідка за формою 086-у, 6 фотокарток розміром 3х4 сантиметри;
г) знання української мови обов'язкове;
д) кожний випускник повинен скласти письмові та усні іспити, результати яких свідчать про його науковий рівень, практичний досвід, аналітичні здібності та загальну культуру;
є) усі іспити проводяться в Інституті (іногороднім надається місце в гуртожитку Інституту).
7. Приймальна комісія призначається дирекцією Інституту за погодженням з наглядовою радою.
Склад приймальної комісії:
голова приймальної комісії - співдиректор Інституту, заступник голови - співдиректор Інституту.
Орієнтовні квоти складу приймальної комісії - від апарату Верховної Ради України - 1 особа, Адміністрації Президента України - 1, Кабінету Міністрів України - 1, Державної думи - 1, територіальних органів управління - 1, академічних інститутів - 3, творчої інтелігенції - 1, Інституту державного управління і самоврядування - 4.
Усі рішення комісії приймаються більшістю голосів, а в разі рівноваги голос голови є вирішальним. Відсутність декого з членів приймальної комісії на її засіданні не може бути підставою для неприйняття рішення.
8. Керівництво приймальною комісією здійснює голова або його заступник.
В обов'язки голови входить:
а) добір кваліфікованих екзаменаторів;
б) призначення членів комісії для проведення консультацій з вступниками;
в) організація роботи секретаріату приймальної комісії;
г) складання для вступників екзаменаційних білетів;
д) забезпечення проведення іспитів;
є) узагальнення підсумків вступних іспитів.
9. Зарахування слухачів:
результати іспитів (протоколи оцінок разом з копіями письмових робіт) подаються до приймальної комісії для розгляду з подальшим прийняттям рішення про зарахування слухачів на навчання;
слухачам надсилається офіційне повідомлення про їх зарахування до Інституту після затвердження рішення про зарахування на навчання розпорядженням Кабінету Міністрів України. Відсутність слухача без поважних причин протягом перших двох тижнів від початку навчання є підставою для його відрахування.
На час навчання за всіма слухачами категорії державних службовців зберігається їхня зарплата та пільги, а також службові посади.
Слухачі дають зобов'язання після закінчення Інституту відпрацювати мінімум 5 років на державній службі. Невиконання цієї умови тягне за собою повернення суми вартості навчання.
Слухачі категорії недержавних службовців забезпечуються стипендією в розмірі 5 мінімальних окладів, у тому разі якщо вони неодружені, і 7 мінімальних окладів, якщо вони одружені.
Всі іногородні слухачі забезпечуються безкоштовним проживанням в гуртожитку Інституту. Інститут не забезпечує житлом членів сім'ї іногородніх.