"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ" |
В'ЯЗОВЧЕНКУ Павлу Єгоровичу | - бригадирові слюсарів Сімферопольського заводу залізобетонних виробів |
ДАНЬКІНУ Михайлу Герасимовичу | - машиністові автогрейдера управління механізації шляхового будівництва N 8 організації орендарів тресту "Південшляхбуд" |
ЗЕМЦОВУ Михайлу Олександровичу | - електромонтажникові колективного підприємства "Спеціалізована пересувна механізована колона N 4" Кримагробуду |
ІГУМЕНЦЕВУ Володимиру Васильовичу | - слюсареві колективного підприємства "Спеціалізована пересувна механізована колона N 4" Кримагробуду |
КАТКОВУ Євгену Олександровичу | - виконавцеві робіт колективного підприємства "Спеціалізована пересувна механізована колона N 4" Кримагробуду |
КИСЄЛЬОВУ Володимиру Іллічу | - директорові Сімферопольського заводу залізобетонних виробів |
КУПІ Анатолію Васильовичу | - машиністові автокрана шляхо-будівельного управління N 5 організації орендарів тресту "Південшляхбуд" |
НАЛОБІНУ Анатолію Васильовичу | - мулярові будівельного управління N 7 територіального будівельного об'єднання "Кримбуд" |
ПЕТРОВУ Павлу Павловичу | - керуючому організацією орендарів тресту "Південшляхбуд" |
СІЛЬНОВУ Геннадію Петровичу | - начальникові територіального будівельного об'єднання "Кримбуд" |
СЛІПЦОВУ Олексію Федоровичу | - бригадирові формувальників Сімферопольського заводу залізобетонних виробів |
СУПТЕЛІ Валентині Василівні | - штукатурові будівельного управління N 7 територіального будівельного об'єднання "Кримбуд" |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ" |
АСМАНКІНУ Миколі Олексійовичу | - директорові орендного підприємства Сімферопольського спеціалізованого автопідприємства 1203 |
ЛЕЩЕНКУ Віктору Григоровичу | - машиністові-інструктору Сімферопольського локомотивного депо Придніпровської залізниці |
МЕЛЬНИКУ Валентину Олександровичу | - начальникові Кримського відділка Придніпровської залізниці |
ШУМЕЛЯК Аліні Григорівні | - водієві тролейбуса Сімферопольського тролейбусного парку N 1 |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ" |
БОРОВСЬКІЙ Ганні Михайлівні | - майстрові машинного доїння держплемптахозаводу, Сакський район |
БУЛКІНІЙ Ганні Павлівні | - бригадирові ферми племгоспу, Чорноморський район |
КАШПІРОВСЬКІЙ Валентині Іллівні | - доярці держплемзаводу, Роздольненський район |
КІСЕЛЬОВУ Василю Олексійовичу | - голові агрофірми - колгоспу, Красногвардійський район |
ЛЕВИЦЬКОМУ Богдану Михайловичу | - бригадирові тракторно-рільничої бригади колгоспу, Первомайський район |
МАРТИНЦЮ Григорію Павловичу | - заступникові Міністра сільського господарства і продовольства Автономної Республіки Крим |
ПАРАМОШКІНУ Михайлу Івановичу | - трактористові-машиністу асоціації селянських господарств, Кіровський район |
ПРОСЯНІК Анастасії Микитівні | - доярці колгоспу, Бахчисарайський район |
РУСАНОВУ Віктору Миколайовичу | - трактористові-машиністу колективного сільськогосподарського підприємства, Білогірський район |
САВЧУКУ Олександру Івановичу | - трактористові-машиністу колективного агроторговельного підприємства, Джанкойський район |
СЕРГІЄНКУ Віктору Миколайовичу | - начальникові цеху радгоспу, Сімферопольський район |
ЦИГАНКОВІЙ Тетяні Іванівні | - доярці агрофірми-колгоспу, Красногвардійський район |
ЩЕРБАТКУ Дмитру Митрофановичу | - директорові Кримської помологічної станції Української академії аграрних наук, м. Севастополь |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ" |
ЗІНЧЕНКУ Василю Івановичу | - головному науковому співробітникові Інституту винограду і вина "Магарач", доктору технічних наук, професору, м. Ялта |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" |
КУЛАГІНІЙ Галині Павлівні | - медичній сестрі санаторію "Утес", м. Алушта |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ" |
БЛАГОВЕЩЕНСЬКІЙ Тамарі Хестанівні | - лікареві санаторію "Рабочий уголок", м. Алушта |
ДЕНЕСЮКУ Євгену Костянтиновичу | - головному лікареві Лобанівської лікарської амбулаторії Джанкойського району |
КАЛЕНКОВИЧУ Науму Ізраїлевичу | - лікареві міської клінічної лікарні N 7, м. Сімферополь |
КРАВЧЕНКУ Миколі Івановичу | - головному лікареві Кримського республіканського центру здоров'я, м. Сімферополь |
РАДЗІВІЛУ Миколі Дем'яновичу | - головному лікареві Алуштинського об'єднання санаторно-курортних закладів профспілок |
САРАЧАНУ Ігорю Григоровичу | - головному лікареві 6-ї міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, м. Сімферополь |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ" |
ТЮТЮННИКУ Михайлу Степановичу | - голові Верховного Суду Автономної Республіки Крим |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ" |
ГОСТЄВУ Миколі Тимофійовичу | - голові Державного комітету по фізичній культурі і спорту Автономної Республіки Крим |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ" |
МИКУЛІНСЬКОМУ Станіславу Борисовичу | - начальникові конструкторського бюро малого підприємства "Луч" науково-виробничого об'єднання "Український науково-дослідний інститут гідротехніки і меліорації" м. Сімферополь |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК НАРОДНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ" |
КАСЬЯНОВУ Володимиру Яковичу | - старшому викладачеві Сімферопольського державного університету |
ЛАЗАРЕВІЙ Олександрі Миколаївні | - директорові професійно-технічного училища N 37, м. Севастополь |
ОВРАМЕНКУ Михайлу Кіндратовичу | - деканові Кримського інституту природоохоронного і курортного будівництва, м. Сімферополь |
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ" |
АНУФРІЄНКУ Анатолію Васильовичу | - художньому керівникові Державного вокально-хореографічного ансамблю України "Таврія", м. Сімферополь |
КАРА-ГЯУР Людмилі Борисівні | - артистці Севастопольського російського драматичного театру |
КОНДРАТЕНКУ Михайлу Єгоровичу | - артистові, директору Севастопольського російського драматичного театру |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ" |
АНОСОВІЙ Інні Вікторівні | - артистці Кримського академічного російського драматичного театру, м. Сімферополь |
ЕСТЕРМАН Ользі Юріївні | - артистці балету Державного вокально-хореографічного ансамблю України "Таврія", м. Сімферополь |
ЄВДОКИМОВІЙ Світлані Олександрівні | - артистці Севастопольського російського драматичного театру |
КАРПОВУ Валерію Вікторовичу | - артистові Кримського українського музичного театру, м. Сімферополь |
МАРКІНІЙ Тетяні Вікторівні | - артистці Кримської державної філармонії, м. Севастополь |
МЕЛЕНЕВСЬКОМУ Олегу Борисовичу | - артистові Кримського академічного російського драматичного театру, м. Сімферополь |
МІЛІЄНКО Валерії Миколаївні | - артистці Кримського академічного російського драматичного театру, м. Сімферополь |
НЕКРАСОВІЙ Тамарі Михайлівні | - артистці балету Державного вокально-хореографічного ансамблю України "Таврія", м. Сімферополь |
РЯЗАНОВІЙ Олені Аркадіївні | - солістці-інструменталістці Кримської державної філармонії, м. Севастополь |
ТРАНЬКОВІЙ Олені Степанівні | - артистці балету Державного вокально-хореографічного ансамблю України "Таврія", м. Сімферополь |
ШЕСТАКОВУ Георгію Олексійовичу | - артистові Севастопольського російського драматичного театру |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ" |
БУБНОВІЙ Галині Єгорівні | - головному художникові Севастопольського російського драматичного театру |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ" |
БАТИЩЕВІЙ Ніні Олександрівні | - викладачеві дитячої музичної школи N 1 м. Керчі |
БЕЗБАХУ Анатолію Климовичу | - художникові-бутафору Севастопольського російського драматичного театру |
БОБРОВУ Володимиру Костянтиновичу | - керівникові народного ансамблю пісні і танцю "Русские узоры" Чорноморського районного будинку культури |
ЗАСЛАВСЬКОМУ Юхиму Борисовичу | - викладачеві дитячої музичної школи N 2 м. Феодосії |
ЗОРІНІЙ Алевтині Борисівні | - керівникові зразкового хореографічного ансамблю Будинку культури с. Кримське Сакського району |
ГЛАДИШ Надії Микитівні | - художньому керівникові ансамблю бального танцю "Радуга", м. Євпаторія |
ГЛАДИШУ Сергію Олександровичу | - викладачеві експериментальної студії і ансамблю бального танцю "Радуга", м. Євпаторія |
ЛАЗУТІНУ Івану Васильовичу | - завідуючому художньо-постановочною частиною Державного вокально-хореографічного ансамблю України "Таврія", м. Сімферополь |
ЛЕБЕДИНСЬКОМУ Давиду Йосиповичу | - викладачеві Сімферопольської дитячої музичної школи N 1 |
ШОРЕНКУ Ігорю Костянтиновичу | - директорові Феодосійського міського будинку культури |