• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Урядом України і Урядом Республіки Казахстан про основні принципи співробітництва у галузях важкої промисловості

Казахстан, Кабінет Міністрів України  | Угода, Міжнародний документ від 20.01.1994
Реквізити
  • Видавник: Казахстан, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 20.01.1994
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Казахстан, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 20.01.1994
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
між Урядом України і Урядом Республіки Казахстан про основні принципи співробітництва у галузях важкої промисловості
Дата підписання: 20.01.1994
Дата набуття чинності: 20.01.1994
Уряд України і Уряд Республіки Казахстан, які надалі іменовані Сторонами,
надаючи важливе значення подальшому удосконаленню економічного співробітництва,
признаючи необхідність спільної розробки та реалізації цільових програм і проектів співробітництва у галузях важкої промисловості,
приймаючи до уваги технологічні взаємозв'язки, що склалися між науково-технічними і виробничими потенціалами у промисловості,
враховуючи взаємну зацікавленість Сторін в ефективному використанні сировинної бази, організації спільних підприємств, створенні сприятливих умов для удосконалення ринкових відносин між господарюючими суб'єктами,
погодилися про наступне:
Сторони на основі взаємної вигоди і зацікавлення, недопущення дій, що наносять економічних збитків одна одній, будуть сприяти розвиткові співробітництва у паливно-енергетичному, металургійному, хімічному і машинобудівному комплексах обох держав.
Сторони погодились при розробці національних програм та концепцій розвитку галузей важкої промисловості на найближчу перспективу обмінюватися необхідною інформацією і проводити взаємні консультації з питань удосконалення науково-технічного співробітництва, впровадження нових технологій і подальшого поглиблення інтеграційних зв'язків.
Сторони створять спільні робочі групи експертів з представників економічних та господарських органів і доручать їм опрацювати проект спільної Програми економічної інтеграції у галузях важкої промисловості на 1994-2000 рр., який буде подано на розгляд Сторін до 1 травня 1994 року.
Сторони будуть сприяти створенню спільних підприємств різних форм власності на базі підприємств паливно-енергетичного, металургійного, хімічного та машинобудівного комплексів держав переважно на акціонерній основі у відповідності з діючим законодавством Сторін.
Сторони доручать відповідним органам провести роботу по організації спільного інвестування об'єктів, що представляють взаємний інтерес.
Сторони погодилися опрацювати і затвердити спільну міждержавну Програму проведення та фінансування геологорозвідувальних робіт на нафту, газ, чорні та кольорові метали у перспективних регіонах України і Казахстану, а також технічного співробітництва в області металогенічного прогнозування, методики, техніки і технології геологорозвідувальних робіт.
Створити координаційну раду по геологічних дослідженнях та раціональному використанні надр.
Сторони визначили, що проведення робіт по розвідці, облаштуванню та розробці вугледобувних, нафтових родовищ, переробці вугілля, нафти і газу, будівництву об'єктів важкої промисловості, інфраструктури, соціально-культурного призначення та житла на територіях України і Республіки Казахстан визначаються спільною Програмою економічної інтеграції, яка реалізується суб'єктами господарської діяльності Сторін шляхом укладання контрактів (договорів) між ними.
Сторони доручать робочим групам експертів при опрацюванні спільної Програми по економічній інтеграції передбачити вирішення екологічних проблем на основі єдиних методологічних підходів, стандартів.
Сторони будуть взаємодіяти при ліквідації наслідків стихійного лиха і аварій на об'єктах галузей важкої промисловості, а також фінансувати окремі спільні роботи по підвищенню надійності та стійкості функціонування таких об'єктів.
Сторони готові сприяти одна одній у питаннях удосконалення технологічних процесів, обміну науково-технічною інформацією, проведенні маркетингових, лізингових досліджень, організації виставок, наданню рекламних послуг.
Питання, що виникають у зв'язку з ревлізацією даної Угоди, будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій з прийняттям взаємноприйнятих рішень.
В разі необхідності в дану Угоду можуть бути внесені зміни та доповнення за взаємною згодою Сторін.
Ця Угода набуває чинності з дати підписання і буде залишатися в силі протягом ще шести місяців з дня, коли одна із Сторін направить іншій Стороні письмове повідомлення про наміри припинити її дію.
Здійснено 20 січня 1994 року в м.Києві у двох примірниках українською, казахською та російською мовами, причому усі тексти мають однакову силу.
За Уряд За Уряд
України Республіки Казахстан
(підпис) (підпис)