• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про заходи по збільшенню виробництва зерна озимих і ярих культур у колгоспах і радгоспах УРСР

Рада Міністрів УРСР , інші | Постанова від 29.07.1970 № 391
Реквізити
  • Видавник: Рада Міністрів УРСР , інші
  • Тип: Постанова
  • Дата: 29.07.1970
  • Номер: 391
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Рада Міністрів УРСР , інші
  • Тип: Постанова
  • Дата: 29.07.1970
  • Номер: 391
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КП УКРАЇНИ
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
П О С Т А Н О В А
від 29 липня 1970 р. N 391
Київ
Про заходи по збільшенню виробництва зерна озимих і ярих культур у колгоспах і радгоспах УРСР
ЦК КП України і Рада Міністрів УРСР відмічають, що внаслідок піднесення загальної культури землеробства в багатьох колгоспах, радгоспах і районах значно збільшилось виробництво зерна. В Херсонській області середньорічний валовий збір зернових культур за останні чотири роки у порівнянні з попередньою п'ятирічкою зріс на 24 проц., а врожайність - на 5,7 центнера. На 20 процентів збільшено середньорічний валовий збір зерна в господарствах Кримської і Хмельницької областей, а в Тернопільській, Львівській, Волинській, Ровенській на 24-43 проценти.
Ряд районів республіки, зокрема, Жашківський, Кагарлицький, Бершадський, Христинівський, Кілійський, Чемеровецький довели середньорічну урожайність зернових культур до 30-31 центнера з гектара. По 35-40 і більше центнерів з кожного гектара за чотири роки п'ятирічки зібрали колгоспи "Росія" Джанкойського району Кримської області, імені Татарбунарського повстання Татарбунарського району Одеської області, імені Щорса Новомосковського району Дніпропетровської області, "Перемога" Маловисківського району Кіровоградської області, імені XXII з'їзду КПРС Бершадського району Вінницької області, радгосп "Верхняцький" Христинівського району Черкаської області, колгоспи імені Жданова Миронівського району Київської області, "Україна" Городоцького району Хмельницької області, "Україна" Кам'янсько-Бузького району Львівської області, "Перемога" Ровенського району Ровенської області, "Перше Травня" Іваничівського району Волинської області, "10-річчя Жовтня" Прилуцького району Чернігівської області та інші. Досягнення цих господарств є найціннішим досвідом, який свідчить про великі резерви колгоспно-радгоспного виробництва у збільшенні валових зборів зерна. Він заслуговує всілякого вивчення та широкого впровадження в усіх господарствах відповідних зон.
Разом з тим ЦК КП України і Рада Міністрів Української РСР вважають, що досягнутий рівень виробництва зерна ще не відповідає всезростаючим потребам, у багатьох колгоспах і радгоспах недостатньо використовуються наявні можливості для розвитку зернового господарства. Продовжує мати місце велика строкатість в урожайності серед господарств і районів, які знаходяться в одинакових грунтово-кліматичних умовах. У степовій зоні торік при одержанні середнього урожаю зернових 23,8 цнт. з гектара нижче 20 центнерів зібрали 880 господарств; у Лісостепу при середній урожайності 24,4 цнт. нижче 20 центнерів виростили 1033 колгоспи і радгоспи. В Полтавській області таких господарств було 191, Донецькій - 186, Тернопільській - 215, Запорізькій - 146, Дніпропетровській - 128.
Такий стан є наслідком того, що в значній частині колгоспів, радгоспів і районів не приділяється достатньо уваги здійсненню конкретних заходів по піднесенню культури землеробства, своєчасній підготовці попередників, внесенню потрібної кількості органічних і мінеральних добрив, поліпшенню насінництва, підвищенню якості сівби, скороченню строків польових робіт. У ряді господарств продовжують допускати порушення агротехнічних правил розміщення культур у полях сівозмін, оранку чорних парів проводять не восени, а весною і без внесення добрив, несвоєчасно обробляються парові площі. Це перш за все стосується Харківської, Запорізької та Ворошиловградської областей.
Як показує перевірка, в ряді областей, районів, колгоспів і радгсопів не здійснюється весь комплекс заходів по догляду за посівами, боротьбі з бур'янами, шкідниками і хворобами сільськогосподарських культур, через що не добирається значна кількість продукції та знижується її якість.
Міністерство сільського господарства УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, Міністерство харчової промисловості УРСР, Укрсільгосптехніка, обласні і районні управління сільського господарства, трести радгоспів, зональні наукові дослідні установи, керівники багатьох господарств недостатньо аналізують причини відставання окремих колгоспів, радгоспів і районів з виробництвом зерна, не вживають потрібних заходів до його подолання, не ведуть належної боротьби за високу культуру землеробства.
Центральний Комітет КП України і Рада Міністрів Української РСР
постановляють:
1. Вважати одним з найважливіших завдань партійних, радянських, сільськогосподарських органів, керівників і спеціалістів колгоспів і радгоспів здійснення заходів по дальшому значному збільшенню виробництва зерна та іншої продукції рослинництва.
2. Прийняти пропозиції Держплану УРСР, Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР, обкомів партії та облвиконкомів про мінімальні завдання по виробництву зерна в 1971 році, виходячи з рішень липневого (1970 р.) Пленуму ЦК КПРС, по областях згідно з додатком N 1.
3. Схвалити подані Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством радгоспів УРСР, Міністнрством харчової промисловості УРСР, Держпланом УРСР, обкомами партії і облвиконкомами пропозиції про площі посіву озимих культур під урожай 1971 року, розроблені в колгоспах і радгоспах, згідно з додатком N 2.
4. Затвердити розроблені Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством радгоспів УРСР, Міністерством харчової промисловості УРСР завдання по підготовці грунту під озимину урожаю 1971 року згідно з додатком N 3 та завдання по посіву озимих з одночасним внесенням мінеральних добрив згідно з додатком N 4.
5. Зобов'язати Міністерство сільського господарства УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, Міністерство харчової промисловості УРСР, обкоми і райкоми партії, облвиконкоми і райвиконкоми, обласні і районні управління сільського господарства, трести радгоспів встановити систематичний контроль за додержанням всіх агротехнічний вимог підготовки грунту, приділити виняткову увагу догляду за парами, з тим щоб вони дійсно були полями одержання гарантованого і високого врожаю озимої пшениці. Організувати старанну підготовку насіння до посіву і перевірку його на посівні якості, з тим щоб все насіння озимих і ярих культур було доведено, як правило, до першого класу.
Забезпечити здійснення комплексу заходів по догляду за посівами. Встановити завдання по проведенню ранього весняного підживлення озимих згідно з додатком N 5.
6. Затвердити розроблені Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством радгоспів УРСР і Міністерством харчової промисловості УРСР завдання по лущенню стерні, оранці на зяб і чорних парів, внесенню органічних добрив під озимину, зяблеву оранку і чорні пари, по посіву ярих зернових культур з одночасним внесенням мінеральних добрив та проведенню вологозарядкових поливів згідно з додатками N 6-11.
7. Зобов'язати Міністерство сільського господарства УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, Міністерство харчової промисловості УРСР, обкоми і райкоми партії, облвиконкоми і райвиконкоми, обласні і районні управління сільського господарства, трести радгоспів забезпечити здійснення заходів по підготовці до вирощування високих урожаїв озимих і ярих культур у 1971 році.
Забезпечити дальше поліпшення насінництва сільськогосподарських культур, особливо багаторічних бобових і злакових трав, з тим щоб кожне господарство було повністю забезпечене високоякісним насінням на всю площу посіву, а також створені необхідні страхові фонди у розмірі річної потреби.
8. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству заготівель УРСР, обкомам і райкомам партії, облвиконкомам і райвиконкомам здійснити необхідні заходи по поліпшенню якості зерна, що надходить в затотівлі. Вважати за доцільне в степових областях виділити райони з найбільш сприятливими умовами для вирощування високоякісного зерна пшениці. Поліпшити агротехніку вирощування пивоварних сортів ячменю, звернути увагу на підбір сортів для вирощування високоякісного продовольчого гороху, добитися збільшення продажу державі цінних сортів проса.
9. Південному відділенню ВАСГНІЛ і обласним сільськогосподарським дослідним станціям розширити дослідження по обробітку грунту, зокрема по впровадженню протиерозійної системи, а також розробці інших прийомів, що забезпечують найбільш продуктивне використання вологи в Степовій і Лісостеповій зонах, а в поліських і західних областях - по розробці найбільш ефективних прийомів обробітку перезволожених грунтів.
* * *
Центральний Комітет КП України і Рада Міністрів Української РСР закликають колгоспників, робітників радгоспів, механізаторів, спеціалістів, всіх працівників сільського господдарства докласти зусиль, щоб забезпечити у кожному колгоспі і радгоспі дальше піднесення культури землеробства і на цій основі значно підвищити урожайність та збільшити валові збори зерна до розмірів, визначених липневим (1970 р.) Пленумом ЦК КПРС.
Секретар Центрального
Комітету КП України
Голова Ради Міністрів
Української РСР

П.ШЕЛЕСТ

В.ЩЕРБИЦЬКИЙ
Інд. 22
Додаток N 1
до постанови ЦК КП України і
Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 року N 391
ЗАВДАННЯ
по виробництву зерна в 1971 році
Областітис. тонн
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
2472
570
1340
2469
1794
939
197
2110
397
1682
2440
1263
730
1886
2550
2330
590
1538
1173
2218
1920
1839
1716
501
1336
Додаток N 2
до постанови ЦК КП України і
Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ПЛОЩІ ПОСІВУ
озимих культур під урожай 1971 року в колгоспах і державних господарствах Української РСР
(тис. га)
ОбластіВсього
озимих
на зерно
З них
озимої
пшениці
Озимих на
корм (в
структурі
і проміж-
них)
Разом
озимих на
зерно і
корм
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
463
228
386
580
411
367
49
624
112
375
528
451
242
570
620
470
186
372
219
500
630
382
293
68
444
9570
443
149
358
561
401
242
40
612
99
321
509
377
212
548
547
436
138
313
213
465
620
367
281
64
293
8609
49
23
42
62
44
47
6
63
13
74
53
95
31
62
49
61
26
40
22
48
81
40
53
7
75
1166
512
251
428
642
455
414
55
687
125
449
581
546
273
632
669
531
212
412
241
548
711
422
346
75
519
10736
В колгоспах і радгоспах УРСР
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
453,9
221,8
378,6
574,0
406,2
357,5
47,3
615,1
109,1
362,6
525,3
441,3
233,7
563,6
601,4
462,9
179,4
363,5
213,7
484,3
607,7
376,1
287,6
66,8
436,4
9369,8
434,4
145,1
351,1
555,6
395,8
235,4
38,7
603,4
96,7
310,1
506,6
371,5
205,2
541,4
535,2
430,1
133,0
305,4
207,6
452,0
597,7
361,2
276,2
62,6
287,6
8439,6
48,3
21,6
41,3
61,4
43,9
44,8
5,9
61,9
12,9
71,3
52,3
93,6
28,9
61,5
47,1
59,2
25,1
39,0
20,6
45,9
78,3
39,0
52,1
7,0
72,9
1135,8
502,2
243,4
419,9
635,4
450,1
402,3
53,2
677,0
122,0
433,9
577,6
534,9
262,6
625,1
648,5
522,1
204,5
402,5
234,3
530,2
686,0
415,1
339,7
73,8
509,3
10505,6
в колгоспах УРСР
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
420,5
210,0
226,4
449,2
305,4
345,0
39,5
479,4
100,8
277,3
485,3
206,4
218,4
355,8
525,2
430,2
169,7
343,6
210,0
362,4
359,9
367,5
268,0
66,2
413,3
7635,4
402,0
140,0
211,0
434,2
298,0
225,0
32,2
470,7
90,2
235,8
469,4
176,2
191,7
341,4
476,2
398,9
126,2
287,5
204,0
338,1
355,3
352,9
257,3
62,0
270,3
6846,5
42,8
20,1
20,3
43,5
26,4
42,0
4,7
44,6
11,7
42,4
47,5
34,3
24,9
38,0
35,0
53,3
23,4
35,9
20,0
29,3
44,7
37,3
47,3
7,0
68,6
845,0
463,3
230,1
246,7
492,7
331,8
387,0
44,2
524,0
112,5
319,7
532,8
240,7
243,3
393,8
560,2
483,5
193,1
379,5
230,0
391,7
404,6
404,8
315,3
73,2
481,9
8480,4
В радгоспах Міністерства радгоспів УРСР
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
14,6
9,6
152,2
123,6
98,0
5,9
1,5
128,5
8,1
78,9
24,8
207,1
14,5
192,7
66,2
19,9
7,0
8,7
3,1
100,1
228,9
4,3
12,1
-
19,1
1529,4
14,1
3,0
140,1
120,2
95,0
4,3
1,4
125,7
6,3
68,1
22,8
176,1
12,7
186,2
51,7
18,9
4,1
7,2
3,0
93,0
224,5
4,1
11,5
-
13,4
1407,4
2,4
1,0
21,0
17,5
16,9
1,3
0,3
16,2
1,1
27,7
2,7
51,9
3,9
22,6
10,2
3,6
1,0
1,5
0,5
13,2
29,0
0,5
3,4
-
3,4
252,8
17,0
10,6
173,2
141,1
114,9
7,2
1,8
144,7
9,2
106,6
27,5
259,0
18,4
215,3
76,4
23,5
8,0
10,2
3,6
113,3
257,9
4,8
15,5
-
22,5
1782,2
В радгоспах Міністерства харчової промисловості УРСР
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
18,8
2,2
-
-
-
6,6
6,3
1,3
0,2
6,4
14,8
24,2
0,8
13,8
10,0
11,8
2,7
11,0
0,6
16,5
14,6
4,3
7,3
0,6
3,5
178,3
18,3
2,1
-
-
-
6,1
5,1
1,3
0,2
6,2
14,0
16,7
0,8
12,9
7,3
11,3
2,7
10,5
0,6
15,9
14,0
4,2
7,2
0,6
3,4
161,4
3,1
0,5
-
-
-
1,5
0,9
0,3
0,1
1,2
2,0
6,8
0,1
0,6
1,9
2,1
0,7
1,5
0,1
2,1
3,7
1,2
1,3
0,1
0,7
32,5
21,9
2,7
-
-
-
8,1
7,2
1,6
0,3
7,6
16,8
31,0
0,9
14,4
11,9
13,9
3,4
12,5
0,7
18,6
18,3
5,5
8,6
0,7
4,2
210,8
Додаток N 3
до постанови ЦК КП України
і Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ГРАФІК
підготовки грунту під посів озимих культур в колгоспах і радгоспах Української РСР під урожай 1971 р. (наростаючим підсумком, включаючи чорні пари)
(тис. га)
ОбластіПлоща
посіву
озимих
на зер-
но і
зелений
корм
Підготувати на:
3.VIII10.VIII17.VIII24.VIII31.VIII7.IX
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
502,2
243,4
419,9
635,4
450,1
402,3
53,2
677,0
122,0
433,9
577,6
534,9
262,6
625,1
648,5
522,1
204,5
402,5
234,3
530,2
686,0
415,1
339,7
73,8
509,3
10505,6
410
65
360
560
430
200
16
510
30
300
540
325
80
550
555
470
55
270
160
430
480
230
210
40
280
7556
470
100
395
635,4
450,1
270
22
640
50
380
560
365
100
600
610
500
90
330
200
480
580
310
295
50
380
8862,5
502,2
150
419,9


340
30
677
75
433,9
577,6
410
140
625,1
648,5
522,1
135
390
234,3
530,2
686
415,1
339,7
60
470
9897,1

200



380
38

100


455
200



180
402,5





70
509,3
10231,9

243,4



402,3
46

122


500
262,6



204,5






73,8

10463,5






53,2




534,9













10505,6
Додаток N 4
до постанови ЦК КП України
і Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ЗАВДАННЯ
по посіву озимих зернових культур з внесенням суперфосфату в рядки під урожай 1971 року в колгоспах і радгоспах УРСР
(тис. га)
ОбластіВсього
по
УРСР
в тому числіВикорис-
тати су-
перфос-
фату
тис. тн.
кол-
госпи
держа-
вні
госпо-
дар-
ства
Мін-
сіль-
госпу
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
рад-
гос-
пів
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
хар-
чової
про-
мисло-
вості
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
м'яс-
ної і
молоч-
ної
про-
мисло-
вості
УРСР
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
410,0
120,0
260,0
330,0
220,0
170,0
40,0
320,0
90,0
350,0
250,0
410,0
140,0
390,0
320,0
320,0
120,0
230,0
210,0
330,0
430,0
240,0
230,0
68,0
230,0
6228,0
370,8
102,6
101,5
201,2
120,8
152,7
30,5
185,6
80,0
262,8
208,3
172,8
120,5
167,1
225,6
282,3
103,3
204,2
200,1
206,1
184,1
227,2
206,0
65,9
200,7
4382,7
3,9
4,3
3,6
0,1
3,4
3,3
2,4
3,7
1,0
0,7
2,0
3,3
0,2
3,4
2,1
4,9
5,6
2,5
5,7
0,1
0,3
3,2
2,4
1,4
4,6
68,1
15,0
9,4
152,1
127,2
95,8
5,9
1,3
128,2
8,1
78,9
24,1
207,9
17,5
201,7
74,3
20,0
7,0
8,5
3,1
106,8
227,0
4,5
14,0
-
19,7
1558,0
18,8
2,2
-
-
-
6,4
5,8
1,3
0,3
6,5
15,0
23,1
0,8
15,7
9,7
11,8
2,8
12,7
0,6
16,5
14,4
4,5
7,3
0,6
3,5
180,3
1,5
1,5
2,8
1,5
-
1,7
-
1,2
0,6
1,1
0,6
2,9
1,0
2,1
8,3
1,0
1,3
2,1
0,5
0,5
4,2
0,6
0,3
0,1
1,5
38,9
20,5
6,0
13,0
16,5
11,0
8,5
2,0
16,0
4,5
17,5
12,5
20,5
7,0
19,5
16,0
16,0
6,0
11,5
10,5
16,5
21,5
12,0
11,5
3,5
11,5
311,5
Додаток N 5
до постанови ЦК КП Україні і
Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ЗАВДАННЯ
по підживленню озимини азотними добривами весною 1971 року в колгоспах і радгоспах УРСР
(тис. га)
ОбластіВсього
по
УРСР
в тому числіВикорис
тати
азотних
добрив
тис.
тонн
умовних
туків
кол-
госпи
держа-
вні
госпо-
дар-
ства
Мін-
сіль-
госпу
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
рад-
гос-
пів
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
хар-
чової
про-
мисло-
вості
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
м'яс-
ної і
молоч-
ної
про-
мисло-
вості
УРСР
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
410,0
200,0
350,0
500,0
350,0
300,0
40,0
500,0
100,0
350,0
400,0
410,0
200,0
500,0
500,0
400,0
170,0
300,0
230,0
450,0
500,0
350,0
250,0
68,0
400,0
8228,0
370,8
182,6
191,5
371,2
250,8
282,7
30,5
365,6
90,0
262,8
358,3
172,8
180,5
277,1
405,6
362,3
153,3
274,2
220,1
326,1
254,1
337,2
226,0
65,9
370,7
6382,7
3,9
4,3
3,6
0,1
3,4
3,3
2,4
3,7
1,0
0,7
2,0
3,3
0,2
3,4
2,1
4,9
5,6
2,5
5,7
0,1
0,3
3,2
2,4
1,4
4,6
68,1
15,0
9,4
152,1
127,2
95,8
5,9
1,3
128,2
8,1
78,9
24,1
207,9
17,5
201,7
74,3
20,0
7,0
8,5
3,1
106,8
227,0
4,5
14,0
-
19,7
1558,0
18,8
2,2
-
-
-
6,4
5,8
1,3
0,3
6,5
15,0
23,1
0,8
15,7
9,7
11,8
2,8
12,7
0,6
16,5
14,4
4,5
7,3
0,6
3,5
180,3
1,5
1,5
2,8
1,5
-
1,7
-
1,2
0,6
1,1
0,6
2,9
1,0
2,1
8,3
1,0
1,3
2,1
0,5
0,5
4,2
0,6
0,3
0,1
1,5
38,9
41,0
20,0
35,0
50,0
35,0
30,0
4,0
50,0
10,0
35,0
40,0
41,0
20,0
50,0
50,0
40,0
17,0
30,0
23,0
45,0
50,0
35,0
25,0
7,0
40,0
823,0
Додаток N 6
до постанови ЦК КП України
і Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ГРАФІК
лущення стерні в колгоспах і радгоспах Української РСР в 1970 р. (наростаючим підсумком)
(тис. га)
ОбластіПлан
лущення
стерні
Злущити на
3.VIII10.VIII17.VIII
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
634,5
148,7
398,8
746,8
445,0
190,9
9,0
682,6
61,5
397,9
775,3
311,2
148,6
646,5
771,9
728,6
144,0
347,3
232,3
587,0
468,9
357,3
401,7
71,1
223,4
9930,8
440
80
320
550
350
100
7
500
30
260
550
300
100
550
650
600
80
200
120
420
400
250
250
50
150
7307
540
120
398,8
650
445
150
9
600
50
340
680
311,2
120
646,5
771,9
728,6
120
280
180
530
468,9
300
300
60
200
8999,9
634,5
148,7
-
746,8
-
190,9
-
682,6
61,5
397,9
775,3
-
148,6
-
-
-
144,0
347,3
232,3
587,0
-
357,3
401,7
71,1
223,4
9930,8
Витяг з додатка N 7
В тому числі глибокої оранки під цукрові
буряки врожаю 1971 року
(в колгоспах і радгоспах УРСР)
(тис. га)
ОбластіВсьогоВиорати наростаючим підсумком на:
31.VIII.7.IX.14.IX.21.IX.28.IX.5.X.12.X.
Вінницька
Волинська
Дніпропетровська
Житомирська
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
237
46
27,2
55
21
126
140
44
39,1
54,4
174
53
132
112
131
5
152
154
34,2
44,1
1781
27
4
3
7
3
18
20
6
3
6
25
5
18
16
17
-
20
22
4
3
227
62
11
7
15
6
36
40
13
9
14
50
13
37
32
36
-
42
44
9
9
485
97
18
11
23
9
54
60
20
15
22
75
21
56
48
55
1
64
66
14
16
745
132
25
15
31
12
72
80
26
21
30
100
29
75
64
74
2
86
88
19
23
1004
167
32
19
39
15
90
100
32
27
38
125
37
94
80
93
3
108
110
24
30
1263
202
39
23
47
18
108
120
38
33
46
150
45
113
96
112
4
130
132
29
37
1522
237
46
27,2
55
21
126
140
44
39,1
54,4
174
53
132
112
131
5
152
154
34,2
44,1
1781
Додаток N 8
до постанови ЦК КП України і
Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ГРАФІК
оранки чорних парів у колгоспах і радгоспах (наростаючим підсумком)
(тис. га)
ОбластіПлан
оранки
чорних
парів
Виорати на:
1.IX.15.IX.1.X.15.X.1.XI.
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Запорізька
Кіровоградська
Кримська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Сумська
Харківська
Херсонська
Разом
109,9
146,5
151,6
205,9
128,8
105,6
184,2
133,2
77,9
20,0
146,6
197,8
1608,0
4
5
5
10
3
12
7
5
1
1
4
8
65
15
15
15
25
7
17
15
10
5
2
20
18
164
30
40
30
45
15
25
35
15
20
5
40
35
335
60
80
90
115
60
50
95
75
40
10
80
120
875
109,9
146,5
151,6
205,9
128,8
105,6
184,2
133,2
77,9
20,0
146,6
197,8
1608,0
Додаток N 9
до постанови ЦК КП України
і Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ЗАВДАННЯ
по внесенню органічних добрив під озимину і чорні пари та зяблеву оранку в 1970 році в колгоспах і радгоспах УРСР
(тис. тонн)
ОбластіВнести
органічних
добрив
З них
під
озимину
В т.ч. в колгоспах
внести
органічних
добрив
з них
під
озимину
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
9014
3111
2740
4584
3346
4533
680
4022
2204
6897
5104
2606
3356
3653
3675
5282
3200
5439
5636
4246
2794
7930
5274
2280
3659
105265
1425
900
1200
1950
1245
1700
150
1875
500
1440
1650
1350
1000
1875
1950
1500
800
1278
750
1575
624
1200
945
225
1900
31008
8134
2893
1585
3615
2213
4175
600
3240
2087
5723
4543
1274
3030
2667
3182
4574
3028
4982
5546
3044
1570
7715
4808
2252
3280
89760
1200
840
675
1500
930
1400
120
1440
400
1200
1350
1200
880
1170
1575
1320
680
1170
690
1275
1170
1095
825
180
1600
25885
Додаток N 10
до постанови ЦК КП України
і Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ЗАВДАННЯ
по посіву ярих зернових культур з внесенням суперфосфату в рядки весною 1971 року в колгоспах і радгоспах УРСР
(тис. га)
ОбластіВсього
по
УРСР
в тому числі:Вико-
ристати
супер-
фосфату
тис.
тонн
кол-
госпи
держа-
вні
госпо-
дар-
ства
Мін-
сіль-
госпу
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
рад-
гос-
пів
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
хар-
чової
про-
мисло-
вості
УРСР
рад-
госпи
Міні-
стер-
ства
м'яс-
ної і
молоч-
ної
про-
мисло-
вості
УРСР
Вінницька
Волинська
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Кримська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Ровенська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
Разом
320,0
40,0
250,0
400,0
340,0
160,0
20,0
300,0
50,0
260,0
320,0
80,0
100,0
310,0
300,0
240,0
70,0
180,0
170,0
300,0
160,0
150,0
200,0
60,0
220,0
5000,0
287,1
31,0
126,2
273,1
198,7
148,1
17,8
199,6
44,4
200,5
276,1
32,8
90,9
130,6
250,0
201,5
59,7
157,3
161,7
191,5
72,6
141,3
171,2
57,2
195,9
3716,8
3,9
3,6
1,5
2,1
3,7
2,3
1,0
1,9
2,9
0,2
2,6
1,0
0,1
2,2
1,1
5,2
3,3
2,2
4,4
0,5
0,2
2,9
2,8
1,7
5,3
58,6
14,8
3,8
116,8
121,2
137,6
4,5
0,5
94,8
2,3
53,1
27,4
43,9
7,6
172,3
39,1
23,3
4,2
8,4
2,7
95,1
82,6
3,0
19,3
-
14,8
1093,1
12,2
0,7
-
-
-
4,2
0,7
1,3
0,2
4,8
12,4
1,6
0,5
2,9
3,2
8,9
2,0
9,4
0,5
11,5
3,1
2,1
6,3
0,7
2,6
91,8
2,0
0,9
5,5
3,6
-
0,9
-
2,4
0,2
1,4
1,5
0,7
0,9
2,0
6,6
1,1
0,8
2,7
0,7
1,4
1,5
0,7
0,4
0,4
1,4
39,7
16,0
2,0
12,5
20,0
17,0
8,0
1,0
15,0
2,5
13,0
16,0
4,0
5,0
15,5
15,0
12,0
3,5
9,0
8,5
15,0
8,0
7,5
10,0
3,0
11,0
250,0
Додаток N 11
до постанови ЦК КП України і
Ради Міністрів УРСР
від 29 липня 1970 р. N 391
ЗАВДАННЯ
по проведенню вологозарядкових поливів під озимі культури врожаю 1971 року
(тис. га)
ОбластіВсьогоВ тому числі
в колгоспахв радгоспах
Мінрадгоспів
УРСР
Ворошиловградська
Дніпропетровська
Донецька
Запрорізька
Київська
Кіровоградська
Кримська
Миколаївська
Одеська
Харківська
Херсонська
Разом
3,5
16,5
4,5
7,0
6,5
3,3
22,5
9,5
9,0
2,5
17,0
101,8
0,5
7,0
2,5
3,0
1,5
3,3
13,0
0,5
8,0
1,5
5,0
45,8
3,0
9,5
2,0
4,0
5,0
-
9,5
9,0
1,0
1,0
12,0
56,0