• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про порядок контрольованого вїзду до м. Севастополя

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 29.05.1993 № 382 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 29.05.1993
  • Номер: 382
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 29.05.1993
  • Номер: 382
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 29 травня 1993 р. N 382
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 921 від 21.11.95 )
Про порядок контрольованого в'їзду до м. Севастополя
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Установити, що з 1 липня 1993 р. в'їзд до м. Севастополя здійснюється:
громадян України - за документами, що посвідчують їх особу, і перепустками, що видаються органами внутрішніх справ за місцем їх постійного проживання. Виняток становлять жителі приміських населених пунктів, які можуть в'їжджати у місто, відвідувати підприємства, установи, організації, навчальні, медичні та інші заклади, що розміщені у межах території міста, за документами, що посвідчують їх особу і проживання у даній місцевості. Перелік таких місцевостей визначається Севастопольською міською державною адміністрацією;
іноземних громадян - за національними паспортами або документами, що їх замінюють, з візою для перебування в Україні та за перепустками, які видаються дипломатичними і консульськими установами України за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, або управліннями внутрішніх справ Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя.
Заходження українських та іноземних невійськових суден у пункт пропуску через державний кордон України у Севастопольському морському рибному порту управління "Південтрансзбут" здійснюється відповідно до міжнародних правил і чинного законодавства України.
Заходження іноземних невійськових суден в акваторію державного підприємства "Севастопольський морський завод ім. С. Орджонікідзе" здійснюється через пункт пропуску через державний кордон України у Севастопольському морському рибному порту управління "Південтрансзбут" за умови забезпечення на території підприємства відповідного режиму, що визначається його дирекцією за погодженням з Севастопольською міською державною адміністрацією і Державним комітетом у справах охорони державного кордону України.
Порядок видачі перепусток громадянам для в'їзду до міста, виходу членів екіпажів українських та іноземних невійськових суден за межі пункту пропуску через державний кордон України у Севастопольському морському рибному порту управління "Південтрансзбут", а також членів екіпажів суден, що перебувають на державному підприємстві "Севастопольський морський завод ім. С. Орджонікідзе", визначається Севастопольською міською державною адміністрацією за погодженням з Радою Міністрів Республіки Крим, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством оборони, Міністерством закордонних справ, Державним комітетом у справах охорони державного кордону України і Службою безпеки.
Міністерству закордонних справ:
разом з Міністерством оборони та з участю Міністерства внутрішніх справ і Державного комітету у справах охорони державного кордону України визначити порядок в'їзду в м. Севастополь громадян держав, що утворилися на території колишнього Союзу РСР, у зв'язку з розташуванням у місті головної бази Чорноморського флоту;
поінформувати відповідні органи іноземних держав про запровадження зазначеного порядку в'їзду у м. Севастополь.
2. Покласти організацію пропускного режиму в м. Севастополь з 1 липня 1993 р. на Міністерство внутрішніх справ. У зв'язку з цим збільшити граничну чисельність органів внутрішніх справ, що утримується за рахунок державного бюджету, на 210 одиниць.
Міністерству оборони у разі необхідності здійснювати заходи щодо посилення контрольно-пропускних пунктів особовим складом військових частин.
3. Севастопольській міській державній адміністрації і Міністерству оборони подати допомогу Міністерству внутрішніх справ у створенні необхідних умов для організації контролю за в'їздом громадян у м. Севастополь.
4. Доручити Міністерству оборони і Раді Міністрів Республіки Крим з участю командування Чорноморського флоту протягом місяця розглянути питання щодо доцільності існування на території Республіки Крим населених пунктів і територій, закритих для перебування іноземних громадян, і у разі необхідності подати Кабінету Міністрів України погоджені пропозиції.
5. Визнати такою, що втратила чинність з 1 липня 1993 р., постанову Ради Міністрів УРСР від 27 лютого 1991 р. N 51-1.
Прем'єр-міністр України
Міністр Кабінету Міністрів України
Л. КУЧМА
В. ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.39