• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 106 і від 18 липня 2007 р. № 950

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 21.04.2021 № 377
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 21.04.2021
  • Номер: 377
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 21.04.2021
  • Номер: 377
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 21 квітня 2021 р. № 377
Київ
Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 106 і від 18 липня 2007 р. № 950
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 106 "Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм" (Офіційний вісник України, 2007 р., № 8, ст. 313; 2019 р., № 20, ст. 678) і від 18 липня 2007 р. № 950 "Про затвердження Регламенту Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2007 р., № 54, ст. 2180; 2011 р., № 88, ст. 3199; 2014 р., № 24, ст. 735; 2018 р., № 37, ст. 1290; 2019р., № 84, ст. 2856; 2021 р., № 1, ст. 46) зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр УкраїниД.ШМИГАЛЬ
Інд. 80
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 квітня 2021 р. № 377
ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 106 і від 18 липня 2007 р. № 950
1. У Порядку розроблення та виконання державних цільових програм, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 106:
1) в абзацах першому і другому пункту 34 слово "постанови" замінити словом "розпорядження";
2) пункт 45 доповнити абзацом такого змісту:
"До 10 березня року, що настає за звітним періодом, центральні органи виконавчої влади, які здійснюють загальне керівництво та контроль за виконанням заходів і завдань загальнодержавних програм, подають Кабінетові Міністрів доповіді про хід і результати виконання загальнодержавних програм.";
3) в абзаці третьому пункту 2 додатка 1 слово "постановою" замінити словом "розпорядженням".
2. У Регламенті Кабінету Міністрів України, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950:
1) у § 3-1:
абзаци п’ятий, шостий та восьмий пункту 1 викласти в такій редакції:
"розроблення та виконання програмних документів Кабінету Міністрів, а також проведення моніторингу та оцінки їх виконання;
участі в підготовці документів з питань планування діяльності Кабінету Міністрів та забезпеченні їх виконання;";
"розроблення та виконання планів діяльності на середньостроковий період та/або планів роботи на рік, орієнтованих на реалізацію завдань Програми діяльності Кабінету Міністрів, інших програмних документів Кабінету Міністрів та документів з питань планування діяльності Кабінету Міністрів.";
в абзаці другому пункту 2 слова "стратегічних" і "стратегічними та" виключити;
2) пункт 1 § 4 викласти в такій редакції:
"1. Кабінет Міністрів планує свою роботу на основі та на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів, законів України, указів Президента України та постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, для чого, зокрема:
розробляє та затверджує середньостроковий план дій Уряду (на трирічний період) і план пріоритетних дій Уряду (на період до одного року);
розробляє та подає на розгляд Верховної Ради Бюджетну декларацію та проект Закону про Державний бюджет України на відповідний рік, проекти загальнодержавних програм.";
3) у § 5:
пункт 1 доповнити абзацом такого змісту:
"Програма діяльності Кабінету Міністрів повинна містити програмні цілі, критерії та строки досягнення програмних цілей і завдання, виконання яких є необхідним для досягнення цілей, строки виконання таких завдань, а також іншу необхідну інформацію.";
абзаци перший і другий пункту 3 викласти в такій редакції:
"3. Члени Кабінету Міністрів подають Прем’єр-міністрові або членові Кабінету Міністрів, визначеному Прем’єр-міністром відповідно до пункту 2 цього параграфа, за доведеною ним формою та у визначений строк пропозиції до Програми діяльності Кабінету Міністрів.
Під керівництвом Прем’єр-міністра або члена Кабінету Міністрів, визначеного Прем’єр-міністром відповідно до пункту 2 цього параграфа, Секретаріат Кабінету Міністрів на підставі узагальнених пропозицій членів Кабінету Міністрів готує проект Програми діяльності Кабінету Міністрів.";
4) параграф 5-1 викласти в такій редакції:
"§ 5-1. Планування діяльності
1. Кабінет Міністрів на своїх засіданнях розглядає та приймає рішення щодо планів власної діяльності з метою забезпечення узгоджених і послідовних дій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, зокрема з питань реалізації програмних документів Кабінету Міністрів.
2. Документами з питань планування діяльності Кабінету Міністрів є:
середньостроковий план дій Уряду (на трирічний період);
план пріоритетних дій Уряду (на період до одного року).
3. Документи з питань планування діяльності Кабінету Міністрів не повинні містити положень нормативно-правового характеру.
4. Середньостроковий план дій Уряду розробляється з метою комплексного визначення шляхів досягнення програмних цілей Програми діяльності Кабінету Міністрів із урахуванням визначених Верховною Радою засад внутрішньої та зовнішньої політики.
Положення середньострокового плану дій Уряду містять інформацію щодо:
основних проблем, які потребують розв’язання, у відповідній сфері;
переліку програмних цілей, які планується досягти в середньостроковій перспективі;
результатів роботи в попередньому періоді;
суті підходу, який пропонується реалізувати в середньостроковій перспективі;
завдань і заходів, які планується здійснити в середньостроковій перспективі;
можливих ризиків щодо реалізації обраного підходу;
необхідного ресурсного забезпечення;
очікуваних результатів, цільових показників, яких планується досягти.
Середньостроковий план дій Уряду розробляється на трирічний період, який включає плановий (з 1 січня наступного року) та наступні за плановим два роки.
Положення середньострокового плану дій Уряду повинні узгоджуватися з положеннями Бюджетної декларації в частині фінансового забезпечення його реалізації у відповідних бюджетних періодах.
5. Секретаріат Кабінету Міністрів щороку протягом січня - лютого проводить аналіз стану виконання середньострокового плану дій Уряду та розробляє рекомендації щодо оновлення його положень з урахуванням результатів виконання зазначеного плану, а також з урахуванням нових завдань, встановлених законами України, указами Президента України та міжнародно-правовими зобов’язаннями України.
Підготовлені рекомендації за результатами їх розгляду Прем’єр-міністром надсилаються міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади для опрацювання та підготовки пропозицій щодо оновлення положень середньострокового плану дій Уряду.
Міністерства та інші центральні органи виконавчої влади до 30 квітня поточного року надсилають Секретаріату Кабінету Міністрів пропозиції щодо оновлення положень середньострокового плану дій Уряду для їх узагальнення та підготовки протягом травня - червня відповідних змін до нього.
Зміни до середньострокового плану дій Уряду (у тому числі викладення його в новій редакції) готуються відповідно до вимог, встановлених пунктом 8 цього параграфа, та затверджуються Кабінетом Міністрів до 31 липня поточного року.
За рішенням Прем’єр-міністра можуть бути встановлені інші строки затвердження середньострокового плану дій Уряду або змін до нього.
6. Для планування діяльності Кабінету Міністрів на період до одного року розробляється план пріоритетних дій Уряду.
План пріоритетних дій Уряду готується на основі Програми діяльності Кабінету Міністрів, інших програмних документів Кабінету Міністрів, середньострокового плану дій Уряду з урахуванням завдань, встановлених законами України, указами Президента України та міжнародно-правовими зобов’язаннями України.
У плані пріоритетних дій Уряду відображаються завдання і заходи (кроки), зокрема з нормотворчої діяльності щодо підготовки проектів регуляторних та інших нормативно-правових актів, визначаються строки виконання та виконавці таких завдань і заходів, а також наводяться очікувані результати щодо їх виконання.
7. План пріоритетних дій Уряду затверджується в місячний строк з дати офіційного опублікування Закону про Державний бюджет України на відповідний рік.
За рішенням Прем’єр-міністра можуть бути встановлені інші строки затвердження плану пріоритетних дій Уряду.
8. Координацію роботи з підготовки середньострокового плану дій Уряду та плану пріоритетних дій Уряду здійснює Міністр Кабінету Міністрів або за його дорученням Державний секретар Кабінету Міністрів чи його заступники.
Середньостроковий план дій Уряду та план пріоритетних дій Уряду готуються Секретаріатом Кабінету Міністрів на основі пропозицій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
З метою узгодження позицій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади щодо проектів середньострокового плану дій Уряду та плану пріоритетних дій Уряду Секретаріат Кабінету Міністрів організовує проведення нарад, робочих зустрічей та консультацій за участю представників зазначених органів.
Підготовлені проекти середньострокового плану дій Уряду та плану пріоритетних дій Уряду подаються Міністрові Кабінету Міністрів для внесення на розгляд Кабінету Міністрів. Проекти зазначених планів подаються разом із проектом розпорядження Кабінету Міністрів про їх затвердження. Щодо такого проекту розпорядження не застосовуються вимоги § 37-42, 44-46 і 50 цього Регламенту.
9. Моніторинг стану виконання середньострокового плану дій Уряду та плану пріоритетних дій Уряду проводить Секретаріат Кабінету Міністрів разом із міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, які є виконавцями відповідних завдань і заходів.
10. У разі припинення повноважень Кабінету Міністрів документи з питань планування діяльності Кабінету Міністрів продовжують виконуватися до прийняття рішення новосформованим Кабінетом Міністрів про внесення змін до них або визнання такими, що втратили чинність.";
5) підпункт 1 пункту 1 § 7 викласти в такій редакції:
"1) програмні документи Кабінету Міністрів та документи з питань планування діяльності Кабінету Міністрів;";
6) у § 12-1:
у пункті 1 слова "концепцій реалізації державної політики у відповідній сфері, концепцій державних цільових програм та концепцій законів" замінити словами "програмних документів Кабінету Міністрів, документів з питань планування діяльності Кабінету Міністрів";
у пункті 2:
абзац другий підпункту 1 викласти в такій редакції:
"про початок роботи над проектами програмних документів Кабінету Міністрів, документів з питань планування діяльності Кабінету Міністрів, проектами законів та інших нормативно-правових актів;";
у підпункті 2 слова "Програмі діяльності Кабінету Міністрів, іншим стратегічним та програмним документам" замінити словами "програмним документам Кабінету Міністрів";
7) абзац другий пункту 2 § 16 викласти в такій редакції:
"програмні документи Кабінету Міністрів та документи з питань планування діяльності Кабінету Міністрів;";
8) у § 28-1:
у пункті 1 слова "концепцій реалізації державної політики" замінити словами "програмних документів Кабінету Міністрів, документів з питань планування діяльності Кабінету Міністрів";
у підпункті 1 пункту 2:
в абзаці першому слова "концепцій реалізації державної політики у відповідній сфері, концепцій державних цільових програм та концепцій законів" замінити словами "програмних документів Кабінету Міністрів, документів з питань планування діяльності Кабінету Міністрів";
в абзаці четвертому слова "Програмі діяльності Кабінету Міністрів, іншим стратегічним та програмним документам" замінити словами "програмним документам Кабінету Міністрів";
9) абзац другий пункту 2 § 28-4 викласти в такій редакції:
"проекти програмних документів Кабінету Міністрів, документів з питань планування діяльності Кабінету Міністрів;";
10) в абзаці другому пункту 2 § 30 слова "концепції реалізації державної політики у відповідній сфері, концепції державної цільової програми та концепції закону" замінити словами "програмного документа Кабінету Міністрів, документа з питань планування діяльності Кабінету Міністрів";
11) у пункті 1 § 35 слова "концепції реалізації державної політики у відповідній сфері, концепції державної цільової програми та концепції закону, який стосується зобов’язань України за Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, іншими міжнародними договорами України у сфері європейської інтеграції" замінити словами "програмного документа Кабінету Міністрів";
12) у § 36 слова "концепції реалізації державної політики у відповідній сфері, концепції державної цільової програми та концепції закону" замінити словами "програмного документа Кабінету Міністрів";
13) пункт 2 § 50 виключити;
14) абзац третій підпункту 1 пункту 3 § 52 викласти в такій редакції:
"програмним документам Кабінету Міністрів, зокрема оцінює на відповідність програмним цілям і завданням Програми діяльності Кабінету Міністрів, відсутність взаємовиключних завдань і заходів, які визначені чинними програмними документами;";
15) у пункті 1 § 54-1 слова "Програмі діяльності Кабінету Міністрів, іншим стратегічним та програмним документам" замінити словами "програмним документам Кабінету Міністрів";
16) главу 8 викласти в такій редакції:
"Глава 8. Програмні документи Кабінету Міністрів та політичні пропозиції
§ 56. Програмні документи Кабінету Міністрів
1. Кабінет Міністрів на своїх засіданнях розглядає та приймає рішення щодо програмних документів Кабінету Міністрів з метою проведення державної політики у пріоритетних напрямах розвитку держави, координації діяльності центральних органів виконавчої влади, визначення послідовності дій, шляхів і способів вирішення питань щодо державного управління у сферах, віднесених до компетенції Кабінету Міністрів, зокрема визначених статтею 19 Закону України "Про Кабінет Міністрів України".
2. Програмний документ Кабінету Міністрів описує шляхи, методи і ресурси, необхідні для вирішення виявлених проблем щодо проведення державної політики, досягнення поставлених цілей розвитку у відповідній сфері (сферах) за результатами виконання запланованих взаємопов’язаних завдань і заходів.
Програмними документами Кабінету Міністрів є:
Програма діяльності Кабінету Міністрів;
стратегії розвитку відповідних сфер (далі - стратегія);
державні цільові програми;
інші документи програмного характеру, вимоги щодо розроблення та виконання яких визначено законами України або указами Президента України.
3. Програмні документи Кабінету Міністрів розробляються на короткостроковий (до трьох років), середньостроковий (від трьох до семи років) та довгостроковий (понад сім років) період залежно від складності та тривалості визначених у них завдань і заходів, якщо інше не передбачено законами України.
4. Програмні документи Кабінету Міністрів не повинні містити положень нормативно-правового характеру.
5. Програмні документи Кабінету Міністрів вносять на розгляд Кабінету Міністрів члени Кабінету Міністрів.
§ 57. Стратегія
1. Стратегія визначає курс формування та реалізації політики у відповідних сферах на середньостроковий або довгостроковий період.
2. Стратегія повинна містити:
опис проблем, які обумовили її прийняття, і нормативно-правових актів, що діють у відповідних сферах;
аналіз поточного стану справ, тенденції та обґрунтування щодо необхідності розв’язання виявлених проблем;
стратегічні цілі та показники їх досягнення;
завдання, спрямовані на досягнення поставлених цілей, етапи їх виконання, очікувані результати на кожному етапі, з відображенням запланованого темпу досягнення цільових показників та орієнтовного обсягу необхідних фінансових, матеріально-технічних, людських та інших ресурсів;
порядок проведення моніторингу, оцінки результатів реалізації стратегії та звітування;
операційний план реалізації стратегії на трирічний період.
3. За результатами розгляду проекту стратегії Кабінет Міністрів приймає розпорядження про її схвалення. Проект такого розпорядження готується та подається на розгляд Кабінету Міністрів у порядку, встановленому главами 2-5 цього розділу.
4. Стратегія, подана з порушенням вимог пункту 2 цього параграфа, підлягає поверненню в порядку, встановленому пунктом 4 § 52 цього Регламенту.
§ 58. Державні цільові програми та інші документи програмного характеру
1. Розроблення, затвердження та виконання державних цільових програм здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про державні цільові програми" і Порядку розроблення та виконання державних цільових програм, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 106 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 8, ст. 313).
2. Документи програмного характеру, вимоги щодо розроблення та реалізації яких визначено законами України або указами Президента України, зокрема стратегії розвитку відповідних сфер, розробляються з урахуванням положень § 56 і 57 цього Регламенту, якщо інше не передбачено законами України або указами Президента України.
3. Під час розроблення документів програмного характеру, які затверджуються (схвалюються) Президентом України або Верховною Радою, головний розробник проводить консультації щодо структури та загального змісту таких документів із:
Офісом Президента України або Апаратом Ради національної безпеки і оборони України - у разі підготовки програмного документа, який затверджується (схвалюється) указом Президента України;
відповідними комітетами Верховної Ради - у разі підготовки програмного документа, який затверджується Верховною Радою.
§ 59. Звітування
1. Члени Кабінету Міністрів подають Кабінетові Міністрів звіти про хід і результати реалізації програмних документів Кабінету Міністрів.
Звіти готуються органами, які є розробниками програмних документів Кабінету Міністрів.
2. Звіти про хід і результати реалізації стратегій та інших програмних документів подаються Кабінетові Міністрів не рідше ніж кожні 12 місяців починаючи з дати їх схвалення, якщо інше не передбачено таким документом, а також оприлюднюються на офіційних веб-сайтах органів, які готують такі звіти.
Підготовка відповідних матеріалів, які подаються Кабінетові Міністрів, здійснюється в порядку, встановленому § 63 цього Регламенту.
3. Звіти про хід і результати виконання державних цільових програм подаються Кабінетові Міністрів відповідно до вимог Порядку розроблення та виконання державних цільових програм, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 106.
Доповіді про хід і результати виконання загальнодержавних програм готуються з урахуванням вимог § 132 цього Регламенту.
4. Звіти про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів готуються відповідно до вимог § 131 цього Регламенту.
§ 60. Методичне супроводження
Методичне супроводження процесів підготовки програмних документів Кабінету Міністрів, проведення моніторингу та оцінки їх виконання здійснює Секретаріат Кабінету Міністрів, якщо інше не визначено законом.
§ 61. Політичні пропозиції
1. Для вирішення питань, які носять комплексний міжвідомчий (кроссекторальний) характер і розв’язання яких потребує зміни пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів, узгодження основних положень розроблюваного законопроекту або програмного документа Кабінету Міністрів, розробляються політичні пропозиції.
2. Політичні пропозиції готуються, якщо питання не може бути вирішено міністерствами самостійно в межах їх повноважень та потребує прийняття рішення Кабінетом Міністрів.
3. Політичні пропозиції вносяться на розгляд Кабінету Міністрів членами Кабінету Міністрів та повинні містити:
опис питань, які пропонується вирішити, та варіанти їх вирішення;
обраний варіант вирішення питань та обґрунтування такого вибору;
перелік міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які необхідно залучити для реалізації обраного варіанта вирішення питань, а також позиція заінтересованих органів (у разі потреби);
шляхи і способи вирішення питань (за обраним варіантом);
обсяг необхідних фінансових, матеріально-технічних, людських та інших ресурсів;
строки оцінки результатів і звітування.
Орієнтовний обсяг політичної пропозиції становить 2-10 сторінок.
4. За результатами розгляду політичної пропозиції Кабінет Міністрів приймає рішення щодо запропонованих шляхів і способів вирішення питань, яке фіксується у протоколі засідання Кабінету Міністрів.
У разі підтримки Кабінетом Міністрів запропонованих у політичній пропозиції шляхів і способів вирішення питань пропозиція надсилається Секретаріатом Кабінету Міністрів міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади відповідно до компетенції для реалізації.
5. Політичну пропозицію, подану з порушенням вимог пункту 3 цього параграфа, Секретаріат Кабінету Міністрів повертає протягом двох робочих днів для приведення у відповідність із зазначеними вимогами.";
17) у пункті 2 § 63 слова "політичної пропозиції" замінити словами "програмних документів Кабінету Міністрів";
18) у § 70:
абзац перший пункту 1 після слів "цього Регламенту" доповнити словами "для проектів постанов Кабінету Міністрів";
пункт 2 виключити;
підпункт 3 пункту 3 доповнити абзацом такого змісту:
"Перелік актів Кабінету Міністрів та центральних органів виконавчої влади, прийняття або перегляд яких необхідно здійснити для реалізації положень проекту закону, готується за формою згідно з додатком 13-1.";
19) параграф 76 викласти в такій редакції:
"1. Прем’єр-міністр або за його дорученням Перший віце-прем’єр-міністр визначає органи виконавчої влади, які є відповідальними за забезпечення виконання законів України, постанов Верховної Ради та актів Президента України.
2. Для організації виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України, введених в дію указами Президента України, які містять завдання Кабінетові Міністрів, Секретаріат Кабінету Міністрів готує плани організації виконання таких рішень (додаток 132), які подаються Державним секретарем Кабінету Міністрів для включення до проекту порядку денного засідання Кабінету Міністрів.
Зазначені плани схвалюються на засіданні Кабінету Міністрів, що фіксується у протоколі засідання.
У плані зазначаються завдання, відповідальність за виконання яких покладена рішенням Ради національної безпеки і оборони України на Кабінет Міністрів, заходи з виконання зазначених завдань (у тому числі щодо надання інформації Секретареві Ради національної безпеки і оборони України про стан виконання), органи, відповідальні за виконання, відповідні структурні підрозділи Секретаріату Кабінету Міністрів та строк виконання (у разі потреби).";
20) пункт 1 § 131 викласти в такій редакції:
"1. Кабінет Міністрів подає Верховній Раді звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів відповідно до частини шостої статті 11 Закону України "Про Кабінет Міністрів України".";
21) у § 132:
назву параграфа викласти в такій редакції:
"§ 132. Звіт про виконання державного бюджету та доповіді про хід і результати виконання загальнодержавних програм";
друге речення пункту 1 виключити;
доповнити параграф пунктом 3-1 такого змісту:
"3-1. Доповіді про хід і результати виконання загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального, національно-культурного розвитку, охорони довкілля готуються центральними органами виконавчої влади, які здійснюють загальне керівництво та контроль за виконанням заходів і завдань загальнодержавних програм, та вносяться Кабінетові Міністрів до 10 березня року, що настає за звітним.
Кабінет Міністрів розглядає на своєму засіданні доповіді про хід і результати виконання загальнодержавних програм, приймає рішення щодо них, яке фіксується у протоколі засідання Кабінету Міністрів, та подає доповіді Верховній Раді одночасно із звітом про виконання Закону про Державний бюджет України на відповідний рік.";
22) додатки 9-11 виключити;
23) у додатку 12 слова "політичної пропозиції" замінити словами "програмного документа Кабінету Міністрів";
24) доповнити Регламент додатками 13-1 і 13-2 такого змісту:
"Додаток 13-1
(до пункту 3 § 70)
ПЕРЕЛІК
актів Кабінету Міністрів та центральних органів виконавчої влади, прийняття або перегляд яких необхідно здійснити для реалізації положень проекту Закону України
_____________________________________________________
(назва законопроекту)
Положення проекту Закону УкраїниАкти, прийняття або перегляд яких необхідно здійснитиОргани, відповідальні за підготовку проектів актівСтрок прийняття або перегляду нормативних актів
Положення, реалізація яких здійснюватиметься безпосередньо Кабінетом Міністрів
Положення, реалізація яких здійснюватиметься безпосередньо центральними органами виконавчої влади
_________________________
(найменування посади керівника
структурного підрозділу органу,
що є головним розробником)
__________
(підпис)
___________________
(власне ім’я та прізвище)
___ ____________ 20__ р.
"Додаток 13-2
(до пункту 2 § 76)
Схвалено на засіданні
Кабінету Міністрів ___ ____________ 20__ р.
(протокол № ___)
ПЛАН
організації виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію Указом Президента України від ___ ________ 20__ р. № ____,
___________________________________________________
(назва рішення)
Положення рішення Ради національної безпеки і оборони України Зміст заходу з виконання відповідних завданьОргани, відповідальні за виконання, та відповідні структурні підрозділи Секретаріату Кабінету МіністрівСтрок виконання (зазначається у разі потреби)".