КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 14 квітня 2009 р. N 361 Київ |
( Постанову скасовано на підставі Постанови КМ N 693 від 08.07.2009 )
Про внесення змін до розмірів витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Розміри витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 р. N 1258 "Про затвердження Порядку оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ, та їх розмірів" (Офіційний вісник України, 2005 р., N 52, ст. 3301; 2007 р., N 28, ст. 1116), викласти в редакції, що додається.
2. Державній судовій адміністрації забезпечити своєчасне інформування фізичних і юридичних осіб про розміри витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ.
Прем'єр-міністр України | Ю.ТИМОШЕНКО |
Інд. 31 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 грудня 2005 р. N 1258 ( 1258-2005-п )
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 14 квітня 2009 р. N 361)
РОЗМІРИ
витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ
I. Цивільні справи
Розмір витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних справ обраховується за формулою:
Р = Мз/п х k,
де Р - сума витрат, що підлягає сплаті на момент подачі позовної заяви;
Мз/п - мінімальна заробітна плата, встановлена Верховною Радою України у Законі України про Державний бюджет України на відповідний рік;
k - коефіцієнт витрат залежно від категорії справи.
Зменшення розміру витрат та звільнення сторін від їх оплати здійснюється в порядку, передбаченому статтею 82 Цивільного процесуального кодексу України.
II. Господарські справи
Для позивачів, звільнених у встановленому порядку від сплати державного мита, - за нульовою ставкою;
для інших позивачів - у розмірі 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати, встановленої Верховною Радою України у Законі України про Державний бюджет України на відповідний рік.