КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 18 січня 1995 р. N 36 Київ |
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 961 від 15.08.96 )
Про затвердження Методики оцінки вартості об'єктів приватизації
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 437 від 20.06.95 )
На виконання пункту 9 постанови Верховної Ради України від 29 липня 1994 р. N 149 "Про вдосконалення механізму приватизації в Україні і посилення контролю за її проведенням" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Методику оцінки вартості об'єктів приватизації, що додається.
2. Фонду державного майна:
а) разом з Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Міністерством статистики затвердити у місячний термін Положення про визначення вартості об`єктів приватизації з урахуванням їхньої потенційної прибутковості та Порядок індексації вартості окремих видів майна;
б) разом з Державним комітетом з питань науки і технологій затвердити у тримісячний термін Порядок експертної оцінки нематеріальних активів.
3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1993 р. N 717 "Про затвердження Методики оцінки вартості об'єктів приватизації" (ЗП України, 1994 р., N 2, ст. 32).
Прем'єр-міністр України Міністр Кабінету Міністрів України | В.МАСОЛ В.ПУСТОВОЙТЕНКО |
Інд. 25 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 січня 1995 р. N 36
МЕТОДИКА
оцінки вартості об'єктів приватизації
I. Загальні положення
1. Ця Методика розроблена відповідно до Законів України "Про приватизацію майна державних підприємств", "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", "Про оренду майна державних підприємств та організацій" та інших актів законодавства.
2. Методика встановлює порядок оцінки майна, що приватизується, за відновною вартістю з урахуванням його складу та способів приватизації. Вона використовується для визначення початкової ціни об'єктів приватизації, що підлягають продажу на аукціоні або за конкурсом, для оцінки вартості цілісних майнових комплексів або окремих інвентарних об'єктів у разі викупу, а також визначення розміру статутного фонду господарського товариства, що створюється у процесі приватизації чи корпоратизації.
3. Відповідно до рішення державних органів приватизації оцінка вартості майна може здійснюватися щодо підприємства як цілісного майнового комплексу чи його частини як окремого інвентарного об'єкта або групи інвентарних об'єктів.
4. В оцінку майна не включається вартість землі, на якій розташований об'єкт приватизації, надр та інших складових частин навколишнього природного середовища.
5. Оцінку вартості об'єкта приватизації проводить:
у разі приватизації майна державних підприємств - комісія, створена відповідно до статті 13 Закону України "Про приватизацію майна державних підприємств", а об'єктів, приватизація яких здійснюється згідно з Указом Президента України від 26 листопада 1994 р. N 699 "Про заходи щодо забезпечення прав громадян на використання приватизаційних майнових сертифікатів" - комісія, створена відповідно до цього Указу;
у разі приватизації невеликих державних підприємств (мала приватизація) - комісія, створена керівником цього підприємства і затверджена державним органом приватизації. Головою цієї комісії призначається керівник підприємства.
6. Якщо приватизація державного майна здійснюється шляхом його продажу з розстрочкою платежу, на суму відстроченого платежу нараховуються відсотки за обліковою ставкою Національного банку.
II. Порядок визначення вартості об'єкта приватизації залежно від способу приватизації
7. У разі викупу об'єкта приватизації, якщо до складу його майна не включаються будівлі та споруди, вартість майна визначається відповідно до цієї Методики з обов'язковою дооцінкою, яка враховує його потенційну прибутковість.
8. У разі викупу об'єкта приватизації, якщо до складу його майна включаються будівлі та споруди, і продажу об'єкта приватизації на неконкурентних засадах за участю іноземних інвесторів вартість майна визначається за результатами експертної оцінки, проведеної із залученням експертів-оцінювачів і з використанням світового досвіду експертних оцінок.
9. Розмір статутного фонду акціонерного товариства, що створюється в процесі приватизації чи корпоратизації, визначається як вартість цілісного майнового комплексу відповідно до розділу III та з дотриманням вимог розділу VI цієї Методики.
10. Вартість майна, що враховує його потенційну прибутковість, визначається відповідно до Положення про визначення вартості об'єктів приватизації з урахуванням їх потенційної прибутковості, яке затверджується Фондом державного майна, Мінекономіки, Мінфіном та Мінстатом.
III. Оцінка вартості цілісного майнового комплексу
11. Цілісний майновий комплекс - це господарський об'єкт із закінченим циклом виробництва продукції (робіт, послуг). Оцінка вартості цього комплексу здійснюється на підставі балансу підприємства.
Цілісними майновими комплексами можуть бути структурні підрозділи підприємств (цехи, виробництва, дільниці тощо), які виділяються в установленому порядку в самостійні об'єкти приватизації з подальшим складанням розподільного балансу.
12. Оцінка майна цілісних майнових комплексів здійснюється у такій послідовності:
розроблення передаточного балансу;
підготовка документів для оцінки вартості майна згідно з додатком N 1;
визначення вартості об'єкта приватизації згідно з даними передаточного балансу та іншими документами;
проведення дооцінки (експертної оцінки) об'єкта приватизації;
визначення вартості майна, що приватизується;
складання акта оцінки вартості цілісного майнового комплексу.
13. До переліку майна об'єктів приватизації як цілісних майнових комплексів включаються:
основні засоби та інші позаоборотні активи (у тому числі незавершене будівництво);
оборотні засоби - запаси і затрати, кошти, розрахунки та інші активи.
Приналежність майна до основних і оборотних засобів визначається відповідно до Положення про організацію бухгалтерського обліку і звітності в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1993 р. N 250.
14. За рішенням державних органів приватизації оцінці вартості об'єкта приватизації може передувати його повна інвентаризація, проведена відповідно до Положення про інвентаризацію майна державних підприємств, що приватизуються, а також майна державних підприємств та організацій, яке передається в оренду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 1993 р. N 158.
15. У разі порушення порядку проведення інвентаризації або виявлення фактів невідповідності документів, необхідних для проведення оцінки, даним передаточного балансу державний орган приватизації може призначити повну або часткову повторну інвентаризацію із залученням аудиторської фірми.
16. Передаточний баланс підприємств, крім підприємств, що приватизуються згідно з Указом Президента України від 26 листопада 1994 р. N 699, складається на перше число того місяця, в якому здійснюється оцінка їх вартості. До 20 числа зазначеного місяця передаточний баланс та документація, необхідна для проведення оцінки (додаток N 1), подаються до комісії, яка здійснює оцінку вартості майна цілісного майнового комплексу (зазначений термін може бути продовжений за рішенням державного органу приватизації).
17. Оцінка вартості майна цілісного майнового комплексу здійснюється за формулою:
Ц = Оз + На + Вк + Нб х К + Ун х К + Зз + (Фа-Кр) + Нж,
де Ц - вартість майна цілісного майнового комплексу;
Оз - залишкова вартість основних засобів;
На - залишкова вартість нематеріальних активів, які відображені в балансі;
Вк - незавершені капітальні вкладення з вирахуванням вартості незавершеного будівництва;
Нб - вартість незавершеного будівництва з вирахуванням вартості незавершеного будівництва житла;
Ун - устаткування (невстановлене) з вирахуванням вартості устаткування, придбаного для інженерного забезпечення незавершеного будівництва житла;
К - усереднені індекси цін на будівництво і промислову продукцію;
Зз - затрати і запаси, які входять у валюту балансу;
Фа - фінансові активи (довгострокові фінансові вкладення,
інші позаоборотні активи, кошти, розрахунки та інші активи);
Кр - кредиторська заборгованість (довгострокові пасиви,
розрахунки та інші пасиви, резерви наступних витрат і платежів);
Нж - балансова вартість незавершеного будівництва житла та устаткування, придбаного для інженерного забезпечення незавершеного будівництва житла.
18. Для визначення відновної вартості незавершеного будівництва та устаткування (невстановленого) застосовуються усереднені індекси цін на будівництво і промислову продукцію (К) згідно з Порядком індексації вартості окремих видів майна, що затверджується Фондом державного майна, Мінекономіки, Мінфіном та Мінстатом.
Вартість незавершеного будівництва розподіляється за термінами освоєння витрат та за їх видами.
Індексація вартості здійснюється залежно від виду та терміну освоєння витрат згідно з Порядком індексації вартості окремих видів майна.
19. Балансова вартість основних фондів, введених у дію в період між поточною і наступною індексацією, індексується залежно від виду та терміну освоєння витрат згідно з Порядком індексації вартості окремих видів майна.
20. При визначенні залишкової вартості основних засобів суми їхнього зносу не повинні перевищувати балансову вартість основних засобів відповідного об'єкта (згідно з Положенням про організацію бухгалтерського обліку і звітності в Україні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1993 р. N 250).
21. До складу фінансових активів включаються:
довгострокові фінансові вкладення;
інші позаоборотні активи;
кошти, розрахунки та інші активи.
Фінансові активи зменшуються на суму кредиторської заборгованості (кредити та інші позикові кошти, розрахунки з кредиторами за товари і послуги, за векселями виданими, за авансами одержаними, з бюджетом, по страхуванню та оплаті праці; резерви майбутніх витрат і платежів та інші пасиви).
22. У разі коли сума кредиторської заборгованості перевищує розмір оборотних засобів (сума запасів, затрат і фінансових активів), вартість майна визначається за формулою:
Ц = Оз + На + Вк + Нб х К + Ун х К + Нж,
де Ц - вартість майна цілісного майнового комплексу;
Оз - залишкова вартість основних засобів;
На - залишкова вартість нематеріальних активів, відображених у балансі;
Вк - незавершені капітальні вкладення з вирахуванням вартості незавершеного будівництва;
Нб - вартість незавершеного будівництва з вирахуванням вартості незавершеного будівництва житла;
Ун - устаткування (невстановлене) з вирахуванням вартості устаткування, придбаного для інженерного забезпечення житлових будинків;
К - усереднені індекси цін на будівництво і промислову продукцію;
Нж - балансова вартість незавершеного будівництва житла та устаткування, придбаного для інженерного забезпечення незавершеного будівництва житла.
Вартість незавершеного будівництва та устаткування (невстановленого) коригується згідно з пунктом 18 цієї Методики.
23. Вартість дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння визначається відповідно до листа Мінфіну від 28 квітня 1994 р. N 08-310/322 "Про особливості приватизації майна підприємств, що мають на балансі дорогоцінні метали та дорогоцінне каміння".
24. Визначена вартість цілісного майнового комплексу може бути змінена відповідно до вимог розділу VI цієї Методики.
25. Оцінка вартості майна державного підприємства як цілісного майнового комплексу здійснюється в десятиденний термін з дня подання документації, необхідної для проведення оцінки вартості цілісного майнового комплексу, або матеріалів, підготовлених за результатами інвентаризації, та завершується складанням акта встановленого зразка (додаток N 2). До акта додаються передаточний баланс, документація, необхідна для проведення оцінки (додаток N 1), або матеріали, підготовлені за результатами інвентаризації. Перший примірник документації зберігається у відповідних державних органах приватизації, другий - у покупця.
IV. Оцінка вартості інвентарних об'єктів
26. До інвентарних об'єктів належать будівлі, споруди, машини, устаткування та інші облікові одиниці основних засобів, нематеріальні активи, малоцінні та швидкозношувані предмети, виробничі запаси, незавершене виробництво, готова продукція, незавершене капітальне будівництво та інші цінності, що реалізуються окремо як самостійний об'єкт продажу.
27. Оцінюватися може як кожний інвентарний об'єкт, так і група інвентарних об'єктів. До групи інвентарних об'єктів, що підлягають оцінці, належать дільниці підприємств, комплекси будівель, споруд, устаткування та інше майно, стосовно якого не складається самостійний бухгалтерський баланс.
28. Вартість основних засобів визначається за даними бухгалтерського обліку (інвентарних карток) і відповідно до Порядку індексації вартості окремих видів майна або за результатами експертної оцінки, якщо приватизація здійснюється на неконкурентних засадах (додатки N 4 і 5).
29. Знос основних засобів розраховується за нормами амортизаційних відрахувань на повне відтворення основних фондів народного господарства, затвердженими постановою Ради Міністрів СРСР від 22 жовтня 1990 р. N 1072 "Про єдині норми амортизаційних відрахувань на повне відтворення основних фондів народного господарства СРСР", з урахуванням терміну експлуатації у порядку, встановленому листом Мінфіну і Мінекономіки від 25 січня 1991 р. N 04-5033/21-31/31 "Про нарахування амортизації" та постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1993 р. N 250 "Про затвердження Положення про організацію бухгалтерського обліку і звітності в Україні".
30. Відновна вартість об'єктів незавершеного капітального будівництва, крім тих, що приватизуються згідно з Указом Президента України від 14 жовтня 1993 р. N 456 "Про приватизацію об'єктів незавершеного будівництва", визначається відповідно до пункту 18 цієї Методики (додаток N 6) або за результатами експертної оцінки, якщо приватизація здійснюється на неконкурентних засадах.
31. Вартість оборотних засобів визначається виходячи з вартості їх придбання з обов'язковим проведенням дооцінки згідно з постановою Кабінету Міністрів України та Національного банку від 19 квітня 1993 р. N 279 "Про нормативи запасів товарно-матеріальних цінностей державних підприємств і організацій та джерела їх покриття" (додаток N 7).
32. Підсумкова оцінка інвентарних об'єктів завершується складанням акта встановленого зразка, який затверджується керівником відповідного органу приватизації (додаток N 8). До акта додаються відомості розрахунків вартості інвентарних об'єктів (додатки N 4-7). Перший примірник документації зберігається у відповідному державному органі приватизації, другий - у покупця.
V. Особливості оцінки вартості орендованого майна
33. До оцінки вартості майна, що підлягає приватизації, включаються основні та оборотні засоби, передані в оренду, та майно, придбане орендарем за рахунок державних коштів, наданих для фінансової підтримки підприємства або виконання цільових державних програм, і придбане за рахунок амортизаційних відрахувань на орендоване майно, а також залишок амортизаційного фонду, нарахованого на орендовані основні засоби.
Вартість майна, що підлягає приватизації (державна частка), визначається як різниця між розміром статутного фонду та часткою, що належить орендарю.
34. Вартість майна, яке належить орендарю, визначається як сума залишкової вартості основних засобів та нематеріальних активів, вартості незавершених капітальних вкладень (у тому числі незавершеного будівництва), придбаних за рахунок власних коштів, вартості оборотних засобів з урахуванням кредиторської заборгованості.
( Пункт 34 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 437 від 20.06.95 )
35. Вартість оборотних засобів, зданих в оренду, визначається на підставі балансу, що додається до договору оренди, за формулою:
Об = (Зз + Фа - Кр) х К
Об - обороні засоби за балансом, що додається до договору оренди, з урахуванням індексації;
Зз - запаси і затрати;
Фа - фінансові активи;
Кр - кредиторська заборгованість;
К - коефіцієнт індексації оборотних засобів залежно від терміну укладання договору оренди (визначається) згідно з Порядком індексації вартості окремих видів майна
У разі коли сума кредиторської заборгованості перевищує суму запасів, затрат і фінансових активів, що були здані в оренду, проіндексована вартість оборотних засобів, зданих в оренду, дорівнює нулю.
( Пункт 35 в редакції Постанови КМ N 437 від 20.06.95 )
36. У разі приватизації цілісних майнових комплексів, зданих в оренду, до статутного фонду відкритого акціонерного товариства включається державне майно та майно, що є власністю орендаря.
37. Оцінка вартості державного майна, зданого в оренду, що підлягає приватизації, завершується складанням акта встановленого зразка (додаток N 3).
VI. Умови зміни вартості майна
38. Вартість майна, розраховану згідно з цією Методикою, може бути змінена за рішенням державного органу приватизації, що відображається в акті (додатки N 2 і 3).
39. Вартість майна цілісного майнового комплексу зменшується на вартість майна:
що належить орендарю;
для якого встановлено пільги;
на яке поширюється особливий режим приватизації (вилучення об'єктів незавершеного будівництва, в тому числі незавершеного будівництва житла та устаткування, що придбано для інженерного забезпечення незавершеного будівництва житла, за наявності рішення відповідної Ради народних депутатів про надання земельної ділянки під будівництво житла; фінансових вкладень у цінні папери та паї інших підприємств, господарських товариств, банків, у процентні облігації та позики, вклади до статутних фондів спільних підприємств);
державного житлового фонду, який приватизується відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду";
об'єктів, що не підлягають приватизації.
40. Вартість майна цілісного майнового комплексу, крім об'єктів, що приватизуються згідно з Указом Президента України від 26 листопада 1994 р. N 699 збільшується на:
вартість нематеріальних активів, не відображених у балансі підприємства. Вартість цих нематеріальних активів визначається шляхом проведення експертної оцінки відповідно до Порядку експертної оцінки нематеріальних активів, що затверджується Фондом державного майна та ДКНТ;
вартість майна на суму дооцінки, що враховує потенційну прибутковість об'єкта приватизації у випадках, передбачених у розділі II цієї Методики.
Додаток N 1
до Методики оцінки вартості
об'єктів приватизації
ЗАТВЕРДЖУЮ
_______________________________
М.П. (посада керівника підприємства)
________ ____________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"____"_____________ 199__ р.
Вихідні дані для здійснення оцінки вартості цілісного майнового комплексу
Головний бухгалтер ____________ ________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"_____" ___________ 199___ р.
Додаток N 2
до Методики оцінки вартості
об'єктів приватизації
ЗАТВЕРДЖУЮ
______________________________________
(посада керівника органу приватизації)
М.П. ________ ____________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"____" ______________ 199__ р.
АКТ
оцінки вартості цілісного майнового комплексу
-------------------------
-------------------------
(код за ЗКПО)
___________________________________________
(повна назва цілісного майнового комплексу)
Комісія, створена згідно з наказом
__________________________________________________________________
(посада керівника органу, що створив комісію)
від "____" _______________199___ р. N ______ у складі:
голови ___________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада, місце роботи)
і членів: ________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада, місце роботи)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
на засіданні (протокол від "____" ____________ 199___ р. N ______)
розглянула:
документи, необхідні для здійснення оцінки
результати інвентаризації майна
__________________________________________________________________
(повна назва цілісного майнового комплексу)
за станом на "____"___________ 19___ р. і з урахуванням вимог
Методики оцінки вартості об'єктів приватизації визначила його
оціночну вартість.
Комісія підтверджує, що оціночна вартість майна згідно з
передаточним балансом, документами, необхідними для здійснення
оцінки, або документацією про результати інвентаризації становить:
Голова комісії ______________ ____________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
Члени комісії: ______________ ____________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
______________ ____________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"_____" ______________ 199___ р.
Додаток N 3
до Методики оцінки вартості об'єктів
приватизації (в редакції постанови
Кабінету Міністрів України
від 20 червня 1995 р. N 437)
ЗАТВЕРДЖУЮ
М.П. __________________________________________
(посада керівника органу приватизації)
________________ ______________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
" " 199 р.
АКТ
оцінки вартості майна орендного підприємства
_________________
_________________
(код за ЗКПО)
____________________________________
(повна назва орендного підприємства)
Комісія, створена згідно з наказом
________________________________________________________________
(посада керівника органу, що створив комісію)
від " " _______________ 199 р. N _________________ у складі:
голови _________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада, місце роботи)
і членів : _____________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада, місце роботи)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
на засіданні (протокол від " " ______________ 199 р. N _____)
розглянула:
документи, необхідні для здійснення оцінки
результати інвентаризації майна
_________________________________________________________________
(повна назва орендного підприємства)
за станом на " " ___________ 199 р. і з урахуванням вимог
Методики оцінки вартості об'єктів приватизації визначила його
оціночну вартість.
Комісія підтверджує, що оціночна вартість майна згідно з передаточним балансом і документами, необхідними для здійснення оцінки, та документацією про результати інвентаризації становить:
Голова комісії ____________ _____________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
Члени комісії ____________ _____________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
____________ _____________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
" " ___________ 199 р.
( Додаток 3 в редакції Постанови КМ N 437 від 20.06.95 )
Додаток N 4
до Методики оцінки вартості
об'єктів приватизації
ВІДОМІСТЬ
розрахунку вартості будівель, споруд і передавальних пристроїв за станом
на ______________ 199 р.
_________________________
_________________________
(код за ЗКПО) __________________________________
(повна назва підприємства)
N пп | Інвен- тарний номер об"єкта | Назва об'єкта, місце- знаход- ження | Рік вве- дення в експлу- атацію | Балансова вартість, тис.крб. | Нарахо- ваний знос, тис. крб. | Залиш- кова варті- сть,тис. крб. | Експертна оцінка, тис. крб. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Голова комісії______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
Члени комісії:______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"______" _____________ 199 р.
Додаток N 5
до Методики оцінки вартості
об'єктів приватизації
ВІДОМІСТЬ
розрахунку вартості машин, обладнання, транспортних засобів та інших основних фондів, а також нематеріальних активів за станом
на ___________________ 199 р.
_________________________
_________________________
(код за ЗКПО) _____________________________________
(повна назва підприємства)
Голова комісії______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
Члени комісії:______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"______" _____________ 199 р.
Додаток N 6
до Методики оцінки вартості
об'єктів приватизації
ВІДОМІСТЬ
розрахунку відновної вартості незавершеного будівництва за станом
на ___________________ 199 р.
_________________________
_________________________
(код за ЗКПО) __________________________________
(повна назва підприємства)
N пп | Назва об'єкта, місце- знаход- ження | Рік почат- ку будів- ництва | Фактично виконаний обсяг робіт, тис.крб. | Усереднені індекси цін | Відновна вартість, тис. крб. | Експер- тна оцінка, тис. крб. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Голова комісії______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
Члени комісії:______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"______" _____________ 199 р.
Додаток N 7
до Методики оцінки вартості
об'єктів приватизації
ВІДОМІСТЬ
розрахунку вартості оборотних засобів за станом
на ______________ 199 р.
_________________________
_________________________ _________________________________
(код за ЗКПО) (повна назва підприємства)
N пп | Назва оборотних засобів | Кількість | Вартість придбання, тис.крб. | Вартість з урахуванням дооцінки, тис.крб. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Голова комісії______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
Члени комісії:______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
______________ ___________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"______" _____________ 199 р.
Додаток N 8
до Методики оцінки вартості
об'єктів приватизації
ЗАТВЕРДЖУЮ
М. П.
______________________________________
(посада керівника органу приватизації)
__________ ____________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"____" ______________ 199___ р.
АКТ
оцінки вартості інвентарного(их) об'єкта(ів)
__________________________________________________________________
(повна назва інвентарного(их) об'єкта(ів), інвентарний номер)
Підприємство, на балансі якого знаходиться інвентарний(і)
об'єкт(и):
_________________________
_________________________
(код за ЗКПО)
____________________________________________
(повна назва підприємства - юридичної особи)
Комісія, створена згідно з наказом
__________________________________________________________________
(посада керівника органу, що створив комісію)
від "___"_____________ 199 р. N ____ у складі:
голови ___________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада, місце роботи)
і членів: ________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада, місце роботи)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
на засіданні (протокол від "___" ___________ 199 р. N _____)
розглянула результати оцінки вартості інвентарного(их) об'єкта(ів)
і з урахуванням вимог Методики оцінки вартості об'єктів
приватизації визначила його (їх) оціночну вартість за станом на
"___" _____________ 199 р.
Комісія підтверджує, що оціночна вартість майна згідно з
відомостями розрахунків вартості становить:
N пп | Назва об'єкта оцінки | Вартість, тис. крб. |
Голова комісії _____________ __________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
Члени комісії: _____________ __________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
_____________ __________________________
(підпис) (ініціали, прізвище)
"______" _____________ 199 р.